Atsauksmes par Gigant

 • Emīls
  Pēc 40 gadiem es pamanīju, ka es vairs nedodu galvu gultā. Es domāju, ka tas daļēji ir saistīts ar faktu, ka es esmu neapmierināts ar dzimumlocekļa izmēru un sarežģīto. Gigant gēlu atradu internetā. Es to pasūtīju vietnē. Es tikai gribēju atjaunot erekciju, bet man arī izdevās palielināt dzimumlocekli. Pirmajā dienā erekcija normalizējās, un nedēļu vēlāk es izmērīju pieaugumu par 2 cm.
  Gigant
 • Evelīna
  Mēs ar vīru esam precējušies 10 gadus. Viņam ir 50 gadu. Nesen viņš sāka iet seksā, un viņa cieņas lielums mani īsti neapmierināja. Es nolēmu Gigant gēlu pasūtīt internetā ražotāja oficiālajā vietnē. Es pats samaksāju, piegāde pienāca pastā. Gēls patiešām palīdzēja. Mans vīrs to izmantoja nedēļu, dzimumloceklis kļuva lielāks un grūtāks.
  Gigant
 • Roberts
  Man nebija ļoti liela dzimumlocekļa - 16 centimetri, un es pamanīju, ka ar to draudzenei nepietiek. Sakarā ar to man sāka rasties kompleksi un turklāt man sāka rasties problēmas ar erekciju. Ārsts ieteica Gigant gēlu, es to pasūtīju tiešsaistē. Pēc 2-3 dienām erekcija atgriezās, un pēc nedēļas es pamanīju, ka mans draugs ir pievienojis vismaz centimetru garu!
  Gigant
 • Elizabete
  Es satiekos ar puisi 5 gadus. Viņa dzimumloceklis nav ļoti liels, tāpēc sākās arī problēmas ar libido. Izrādījās, ka stresa dēļ darbā puisis pilnībā zaudēja erekciju. Mēs devāmies pie ārsta, viņš ieteica Gigant želeju. Mēs to pasūtījām ražotāja vietnē un sākām to izmantot. Pēc 4 dienām puiša dzimumloceklis kļuva lielāks un parādījās erekcija.
  Gigant
 • Sofija
  Es vienmēr kautrējos par seksu neliela dzimumlocekļa dēļ, un galu galā man sāka rasties problēmas ar potenci. Mani draugi man ieteica Gigant gēlu dzimumlocekļa augšanai un iedarbībai. Es to pasūtīju ražotāja oficiālajā vietnē. Erekcija uzlabojās pēc pāris dienām, un pēc nedēļas bija jauks bonuss - dzimumloceklis kļuva biezāks un garāks.
  Gigant
Lietotāja vērtējums Gigant
4.2
14