Lietošanas pieredze Gigant

Henrijs, Budapešta, gigantiska gēla pieredze

produkta foto, lietošanas pieredze

Gigants piesaistīja manu uzmanību ar savu dabisko sastāvu: arginīnu, gliemežu eļļu, guarānu, cinku. Visi šie komponenti nodrošina drošu un efektīvu rezultātu.

Vīrieši, kuri bieži cieš no seksuāla rakstura problēmām, pirms gēla iegādes vēlas atrast detalizētu informāciju par želejas efektivitāti un blakusparādībām. Viņi norāda, ka gigantiskajam dzimumlocekļa palielināšanas gēlam ir vairākas pozitīvas īpašības:

Lietotāji to lieliski panes, jo tam ir pilnīgi dabisks sastāvs. Tas lieliski sader ar alkoholiskajiem dzērieniem. Pirmie rezultāti ir redzami jau 3. lietošanas dienā. Šis rīks patiesībā ir aktīvs.

Kopš bērnības man ir vidējs dzimumlocekļa izmērs. Sieva bieži par mani joko, ka man ir maziņš, es bieži biju dusmīga un aizvainota, bet to neizrādīju. Kādu dienu es pārnācu mājās un devos tiešsaistē. Vietnē es redzēju brīnumkrēmu Gigant. Ražotājs garantēja efektīvu dzimumlocekļa palielināšanos bez operācijas. Es neticēju, ka tas pastāv, jo es domāju, ka ir nereāli palielināt dzimumlocekli bez operācijas. Bet tomēr es nolēmu to nopirkt, pēkšņi viss izdosies, un sieva pārstās jokot ar mani.

Gigant iegūšana

Es devos uz oficiālo ražotāja vietni, izlasīju daudz pozitīvu atsauksmju. Es aizpildīju anketu un pasūtīju želeju. Pēc zvana menedžeris man piezvanīja, apstiprināja pasūtījumu, teica, ka piegāde pēc pāris dienām būs manas nodaļas pastā. Gēls nāca laikā.

Produktu pārskats un gēla rezultāti

Pieredze ar Henrija želeju no Budapeštas

Pievienotajā anotācijā sīki aprakstīts, kā izmantot rīku. Es sāku lietot želeju, ievērojot norādījumus. Pēc pieteikšanās nedēļas biju apmierināta. Jau otrajā nedēļā dzimumloceklis palielinājās par 4 cm. Trešajā nedēļā tas palielinājās par 1 cm. Pēc tam es nolēmu pārtraukt tā lietošanu un izbaudīt seksu ar savu mīļoto sievieti. Rezultāts ir pozitīvs: tuvības kvalitāte ir visaugstākajā līmenī, un sieva pārtrauca ar mani jokot un sāka prasīt vairāk.

Lietojot, gēls nedaudz atdziest, kas rada papildu kairinājumu un pastiprina erekciju. Tas pats aukstums nedaudz samazina jutīgumu, veicinot seksa ilguma palielināšanos. Esmu apmierināta ar rezultātu, un mana sieva ir divtik laimīga.