Lietošanas instrukcija Gigant

Norādījumi par Gigant produkta lietošanu

kā lietot Gigant gēlu, lai palielinātu dzimumlocekli

Kā pareizi lietot želeju, ir rakstīts instrukcijās. Noteikti dariet visu saskaņā ar instrukcijām, lai garantētu efektīvu dzimumlocekļa palielināšanos. Ārsti Latvijā izraksta gēlu dzimumlocekļa palielināšanai. Ziede uzlabo asinsriti un novērš nepatīkamas impotences pazīmes.

Kā izmantot rīku?

Gels ar maigām kustībām tiek uzklāts uz uzceltā dzimumlocekļa. Pēc masāžas ar želeju jūs pastāvīgi saņemat dzimumlocekļa garumu +1 cm. Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet želeju 30 minūtes pirms seksa sākšanas. Pirmajā regulāras lietošanas mēnesī jūsu dzimumloceklis palielināsies no 2 cm garuma un 1 cm diametra.

Kontrindikācijas un blakusparādības

Tā kā Gigant gēlā ir tikai dabīgas vielas, to ir aizliegts lietot tikai personīgas neiecietības gadījumā. Arī jauniem puišiem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, nevajadzētu lietot želeju. Kad tiek ievērotas instrukcijās norādītās devas, neparādās sānu pazīmes. Dienas koncentrācijas palielināšanās var izraisīt pārdozēšanu, ko papildina:

  • migrēnas,
  • slikta dūša,
  • dispepsija,
  • vispārējā stāvokļa pasliktināšanās,
  • alerģiska reakcija.

Vīriešiem, kas vecāki par 65 gadiem, kuri nolēmuši dzimumlocekļa palielināšanai lietot Gigant gēlu, jākonsultējas ar ārstu.

Svarīga informācija! Dzimumlocekļa palielināšanas želejas lietošana kopā ar nelielām alkohola devām ir atļauta un nerada blakusparādību risku.