Mīts vai realitāte - vai jūs varat palielināt dzimumlocekli ar cepamo soda? Visa patiesība par ceļu

kā palielināt dzimumlocekli ar soda

Jautājums par vīriešu cieņas palielināšanu satrauc milzīgu cilvēces spēcīgās puses pārstāvju skaitu.

Dažus viņš tik ļoti grauž, ka cilvēks ir gatavs burtiski visam, cerot sasniegt pozitīvus rezultātus.

Bet tajā pašā laikā maz vīriešu piekrīt meklēt palīdzību pie ķirurga un lietot "brīnumainus" krēmus, ziedes, tabletes.

Viņi arī izmanto alternatīvās medicīnas receptes.

Viena no šādām metodēm ir dzimumlocekļa palielināšana ar cepamo sodu.

Cik reāli vīrietim ir palielināt dzimumlocekli ar cepamo sodu?

Izmantojot tradicionālās medicīnas receptes, ir svarīgi saprast, cik efektīvas tās ir un kādus draudus tās rada veselībai. Soda daudzus piesaista ar savu pieejamību un lētumu receptēs, bet cik daudz tā var palīdzēt palielināt visdārgāko orgānu vīrietim?

mērot dzimumlocekļa izmēru

Par šo tēmu ir diezgan daudz strīdu: reklāmas firmas pagarinātājiem vai citām dzimumlocekļa paplašināšanas ierīcēm kliedz, ka soda nav nekāda sakara ar dzimumlocekļa augšanu, un daži pat veicina ideju, ka soda ir sārms, kas neitralizē skābe un iekšēja lietošana ir pat bīstama cilvēkiem, jo tā var izraisīt gremošanas sistēmas darbības traucējumus.

Bet, ja jūs iekļaujat skaņas loģiku, tad jūs varat viegli saprast, ka skābes koncentrācija kuņģī ir tik augsta, ka viegls soda šķīdums nekaitēs.

Pievēršot uzmanību mūsdienu dzīves ritmam, var redzēt, ka daudzu cilvēku skābju un sārmu līdzsvara sistēma ir ļoti saspringta, īpaši cieš vīrieši, jo viņiem pastāvīgi ir jābūt formā, jāaizsargā un jānodrošina sava ģimene. Un, ja sieviete joprojām nav apmierināta ar vīrieti gultā, tas lielā mērā ietekmē vīrieša pašapziņu, kas traucē viņa normālai dzīvei un pastāvīgai izaugsmei.

Soda šķīduma lietošana var ievērojami samazināt emocionālo stresu, attīrīt asinis un cilvēka ķermeni kopumā, kas ievērojami nostiprinās ķermeni un dos vairāk iespēju palielināt dzimumlocekli bez operācijas.

Lai dzimumloceklis vairs nebūtu pietiekams, lai uzņemtu soda iekšpusē, produkts diezgan labi palīdz kashitsa formā, kas maigi jāierīvē orgānā.

Regulāra šāda "skrubja" lietošana vairākus mēnešus palīdz palielināt orgānu par vairākiem centimetriem.

Rezultāts neparādīsies uzreiz, jums ir nepieciešama pacietība. Rezultātu nostiprināšanai ieteicams izmantot īpašus augus un citus veidus, kā palielināt dzimumlocekli mājās:

  • bez ziedēm;
  • bez nekā.

Kā tas ietekmē dzimumlocekļa augšanu?

mērlente dzimumlocekļa mērīšanai pēc palielināšanas ar soda

Jautājums ir sarežģīts un neskaidrs: no vienas puses, produktā nav hormonu vai citu sastāvdaļu, kas stimulētu jebkuras ķermeņa daļas augšanu, no otras puses, tas veicina ūdens molekulu aktivāciju organismā, kas paātrina ķermeņa biosintētiskos procesus, izvada toksīnus un uzlabo asins transportējamību.

Ja asinīs ir kaitīgi piemaisījumi, tā plūsma tiek traucēta un uzbudinājuma laikā vīrietim var nebūt laba erekcija.

Kad vīrietis sasniedz maksimālu erekciju, šķiet, ka dzimumloceklis ir palielinājies. Un tā patiešām ir taisnība - dzimumloceklis kļūst par apmēram 3-5 mm lielāks. Pēc uzbudinājuma samazināšanās orgāns atgriežas normālā izmērā, bet, jo lielāka ir asins plūsma, jo vairāk pamanāms dzimumlocekļa lieluma pieaugums.

Dzimumakta laikā dzimumloceklis ir satraukts, un jo spēcīgāka ir erekcija, jo lielāku prieku gūs partneris, jo viņa jutīsies dzimumloceklī daudz labāk. Bet tas ir pirmais iemesls, kas mudina vīrieti domāt par viņa cieņas palielināšanu.

Secinājums

Ar 100% pārliecību teikt, ka dzeramā soda patiešām palielina dzimumlocekli, nav saprātīgi. Kaut arī soda pozitīvi ietekmē potenci un ķermeni kopumā.

Dzimumlocekļa palielināšanas tautas metožu izmantošana nekaitēs personai, bet gluži pretēji pat būs noderīga. Un, ja vīrietis nolēma pārsteigt savu partneri gultā, vienkārši ir nepieciešams dzert sārma šķīduma kursu - pat ja dzimumloceklis nepalielinās, iedarbība būs normāla.