Vai cepamā soda var palīdzēt dzimumlocekļa palielināšanai?

cepamā soda dzimumlocekļa palielināšanai

Katram no mums virtuves skapjos ir viena vienkārša un slepena sastāvdaļa - soda. Viņai ir daudz noderīgu īpašību - tas bagātina ceptas preces, izdzēš taukainus traipus . . . un pozitīvi ietekmē vīriešu veselību! Daudzi cilvēki tā domā.

Protams, cepamā soda ir lētākais (pēc fiziskās slodzes) veids, kā palielināt dzimumlocekli. Tas nozīmē, ka tas ir viens no pieejamākajiem. To lieto kā vielu, kas atšķaida asinis, ātri iekļūstot audos. Šodien mēs pārbaudīsim, vai tā ir patiesība vai fikcija. Un mēs uzzināsim, kā soda ietekmē dzimumlocekli.

Svarīgs!Cepamā soda var nopietni sabojāt dzimumlocekli, izraisīt kairinājumu un apdegumus. Tādēļ rīkojieties piesardzīgi, mazās devās. Nelietojiet to kārtīgi uz dzimumlocekļa galvas. Tas palīdzēs novērst ievainojumus.

Sodas paplātes

Vīrieši var veikt cepamā soda vannas. Vienā glāzē silta ūdens jums jāatšķaida viena tējkarote baltā pulvera. Veikt šādu vannu ar vienu ķermeņa daļu 15 minūtes. Vēlams vienu stundu pirms dzimumakta. Tā rezultātā jūs varat ne tikai palielināt dzimumlocekļa garumu, bet arī palielināt tā elastību.

soda vanna dzimumlocekļa palielināšanai

Sodas skrubis

Vispirms samitriniet fallu ar ūdeni. Pēc tam viegli iemasējiet dzimumlocekli nelielā daudzumā sāls. Tas nodrošinās asinsriti un stiprinās jūsu erekciju.

Svarīgs!Dzimumlocekļa āda ir ļoti jutīga - to ir viegli sabojāt. Tāpēc veiciet manipulācijas ļoti uzmanīgi. Ja pamanāt sāpes, nekavējoties noskalojiet cepamo soda ar ūdeni.

Saspiež ar soda

Vēl viens veids, kas neprasīs daudz laika un pūļu, ir kompreses. Viņiem papildus soda, jums būs nepieciešams mīksts un viegls audums. Piemēram, marle vai pārsējs. Izklājiet cepamo sodu uz auduma, salieciet to vairākos slāņos, uzlieciet to uz dzimumlocekļa 15-20 minūtes. Vairs nav!

Soda bāzes ziede

To var izdarīt gan uz ūdens, gan uz medus. Princips ir vienkāršs: soda tiek uzņemta pareizajā daudzumā, tai pakāpeniski pievieno ūdeni. Jums nepieciešama bieza konsistence.

soda bāzes ziede dzimumlocekļa palielināšanai

Lai pagatavotu ziedi ar medu, jums jāsajauc 25 grami soda un 1 ēdamkarote salda kāruma. Citiem vārdiem sakot, izšķīdiniet soda medū.

Gatavo maisījumu ierīvē dzimumloceklī.

Neaizmirstiet par drošību

  1. Cepamā soda var izraisīt alerģiju un traumas. Tāpēc vispirms pārbaudiet nelielu tā daudzumu uz ādas.
  2. Pārbaudiet cepamā soda derīguma termiņu katram gadījumam.
  3. Ja jums ir sausa āda vai paaugstināta jutība, labāk izvēlēties citas dzimumlocekļa palielināšanas metodes. Cepamās soda lietošana var radīt diskomfortu.
  4. Jūs nevarat lietot cepamo soda, ja Jums ir alerģija, brūces uz dzimumlocekļa un izsitumi.
  5. Centieties nepārlietot. Bieža dzimumlocekļa un soda lietošana var tikai pasliktināt situāciju.
  6. Nelietojiet soda metodi diabēta slimniekiem. Tas ietekmē cukura līmeni asinīs pat nelielos daudzumos.
soda, lai palielinātu dzimumlocekļa izmēru

Vienkāršā metode ir saistīta ar daudzām kļūmēm. Varbūt jūs pat nezināt par produkta bīstamību un nopietni sabojāt savu veselību. Tā kā instrukcijas nav pievienotas pazīstamajam sarkanajam iepakojumam (vēl jo vairāk, kā to izmantot, lai palielinātu dzimumlocekli), tāpēc, cenšoties sasniegt centimetrus, neļaujiet kaislīgai vēlmei graut savu veselību.