Dzimumlocekļa palielināšanās operācijas veikšana un izmaksas

Ķirurģiska dzimumlocekļa palielināšanās

Reti var atrast vīrieti, kurš nedomā par dzimumlocekļa palielināšanu. Šo ideju apmeklē daudzi stiprā dzimuma pārstāvji. Bet operācija noteikti ir saistīta ar noteiktiem riskiem. Cik efektīvas ir šādas manipulācijas, un kādās situācijās jūs nevarat iztikt bez ārsta palīdzības?

Indikācijas

Vīrieša palielināšanās operācija aizņem noteiktu laiku un tiek veikta ar vispārēju anestēziju. Likumsakarīgi, ka anestēzijas lietošana un pati operācija ir risks, kuram piekrist ne katrs vīrietis.

Bet, ja orgāna parametri garumā un platumā kategoriski neatbilst stiprā dzimuma pārstāvim, jums jāsazinās ar medicīnas iestādi.

Klīnika, tehnika, cena un citi parametri ir katra paša izvēle, taču atļauju operācijai cilvēks var saņemt tikai tad, ja ir pierādījumi.

Tiek veikta ķirurģiska dzimumlocekļa palielināšana:

 1. Ja pacients vēlas.
 2. Ar vīrišķības mikroskopisko parametru.
 3. Ja jums ir nopietnas problēmas ar potenci.
 4. Organismā ir endokrīni un hormonāli traucējumi, kas ir izraisījuši galvenā vīriešu orgāna nelīdzsvarotību un nepietiekamu attīstību.
 5. Pastāv ar vecumu saistītas izmaiņas, kuru rezultātā dzimumloceklis ir ievērojami samazinājies.

Ja dzimumloceklis ir samazinājies traumatisku vai citu traumu rezultātā, ieteicams sazināties ar medicīnas centru.Tas ir, lai saņemtu atļauju, ir nepieciešams konsultēties ar andrologu, paziņot par vēlmi, veikt orgāna mērījumus, pierādīt, ka tā parametri neļauj veikt pilnīgu dzimumaktu, kā arī veikt vairākas papildu pārbaudes.

Dzimumlocekļa palielināšanās operācija

Operācijai ir vairākas kontrindikācijas, vispārēja anestēzija netiek veikta nopietnu sirds un smadzeņu, aknu un nieru asinsvadu slimību klātbūtnē. Šī iemesla dēļ pirms piekrišanas saņemšanas jums būs jāapmeklē:

 1. Terapeits.
 2. Endokrinologs.
 3. Psihologs.
 4. Urologs.
 5. Andrologs.

Dzimumlocekļa pagarināšana tiek veikta vairākos veidos, ja visi testi ir normāli, tad atliek novērtēt rezultātu (izmantojot video un fotoattēlus) un atkārtoti konsultēties ar ķirurgu, kurš veiks operāciju.

Korekcijas metodes

Dzimumlocekļa korekcijas ķirurģiskā metode ir vispārējs jēdziens, kas ietver dažādas operāciju veikšanas metodes, kuru mērķis ir palielināt vīriešu orgānu.

Dzimumlocekļa garumu un platumu var palielināt šādos veidos:

 • Ķirurģiski. Ļauj sasniegt augstus rezultātus. Tā tiek uzskatīta par visefektīvāko metodi un ļauj palielināt cieņas lielumu par 5 cm vai vairāk.
 • Neķirurģiskā veidā. Dzimumlocekli var padarīt lielāku ar pagarinātāju. Bet šāda terapija nav ļoti efektīva. Metode ir diezgan pretrunīga attiecībā uz veiktspēju. Turklāt ierīces valkāšana ļauj palielināt dzimumlocekli tikai ilgstoši lietojot.
 • Kombinēts. Šis jēdziens nozīmē ķirurģisku procedūru veikšanu (tehnikā vienkāršu) un pagarinātāja nēsāšanu atveseļošanās periodā. Šai iedarbības metodei ir vairākas priekšrocības: īss atveseļošanās periods, zema komplikāciju iespējamība un ērta ievadīšana. Bet ir viens trūkums - rezultāts netiek izcelts ar augstām likmēm.

Ligamentotomija

Ligamentotomija ir operācija, lai palielinātu vīrieša dzimumlocekli, orgāns tiek pakļauts noteiktam efektam, kas ļauj vizuāli padarīt to lielāku, neizmantojot nopietnas iejaukšanās.

Operācija tiek veikta ar saišu sadalīšanu, kas zem ādas notur noteiktu redzes daudzumu. Pēc procedūras dzimumloceklis ievērojami palielinās.

Ligamentotomijai ir vairākas priekšrocības:

 1. Procedūras ilgums ir no 30 līdz 50 minūtēm.
 2. Atveseļošanās periods ilgst ne vairāk kā 2 nedēļas.
 3. Komplikāciju attīstības iespējamība ir samazināta līdz minimumam.
 4. Pēc 2 dienām pacients tiek izrakstīts.

Neskatoties uz to, ka ārsts veic vairākus lielus iegriezumus, pēc operācijas pabeigšanas sēkliniekos paliek neliela rēta. Atveseļošanās ilgst vairākas nedēļas, un nevēlamu seku rašanās varbūtība praktiski nav vienāda. Ja jūs sekojat ārsta ieteikumiem un regulāri valkājat pagarinātāju, varat sasniegt labus rezultātus.

Dzimumlocekļa pagarinātājs

Šai metodei ir salīdzinoši zemas izmaksas, cena tieši atkarīga no norises vietas.

Falloprotezēšana

Ja fallusa platuma un garuma palielināšana ir vitāli svarīga, tad ir jēga domāt par falloprotezēšanas veikšanu. Šī procedūra ietver implanta ievietošanu, kas vizuāli maz atšķiras no reāla dzimumorgāna. Vīriešiem ar mikroskopisku dzimumlocekli šāda operācija ļaus pilnībā dzimumakta laikā ar sievietēm.

Falloprotezēšana tiek veikta vairākos veidos. Šī plastiskā ķirurģija prasīs, lai ārstam būtu noteiktas prasmes, un no pacienta - pacietība un visu ieteikumu ievērošana atveseļošanās periodā.Procedūras izmaksās jāiekļauj arī implanta cena, tā ir augsta.

Lipofilling

Lipofilling - šīs procedūras mērķis ir palielināt dzimumlocekļa platumu. Tauki, kas izņemti no pacienta vēdera sienas, tiek iesūknēti tieši bagāžniekā. Lipofillēšana nav īpaši sarežģīta. Bet ir vairākas nianses:

 • lielāka cieņa kļūst tikai platumā;
 • efekts saglabājas īsu laika periodu.

Tas ir, pacienta taukaudi darbojas kā implants, laika gaitā tauki tiek absorbēti, šī iemesla dēļ iejaukšanās ir jāatkārto pēc noteikta laika.

Bet lipofilling ļauj samazināt svešķermeņa noraidīšanas varbūtību un līdz ar to samazināt nevēlamu (pacienta dzīvībai un veselībai bīstamu) komplikāciju rašanās risku.

Jūs varat novērtēt rezultātu pirms un pēc konsultējoties ar andrologu, ja vīrietis ir apmierināts ar visu, tad tiek nozīmēta ķirurģiskās operācijas diena, viņi sniedz nepieciešamos ieteikumus: ko darīt pirms un pēc.

Vīrietis ar operācijas palīdzību palielināja dzimumlocekļa izmēru

Mikroķirurģiskā muskuļu transplantācija

Kad ir saistīts potences pieaugums un dzimumorgānu lieluma palielināšanās, tiek veikta mikroķirurģiska muskuļu transplantācija. Tas ietver implanta ievietošanu un sarežģītu ķirurģisku procedūru veikšanu. Pirms piekrītat ķirurģiskai muskuļu transplantācijai, jums vajadzētu nosvērt plusus un mīnusus, izlasīt pārskatus un papildu informāciju, kā arī veikt virkni diagnostisko izmeklējumu.

Kā notiek darbība:

 • reproduktīvā orgāna audu izgriešana;
 • implants ir iesaiņots ar muskuļiem;
 • veikt papildu manipulācijas un audu šūšanu.

Pēc pēdējo šuvju ievietošanas pacients tiek atstāts, lai atgūtuos no anestēzijas. Tad tiek veikta nepieciešamā vīļu apstrāde, vīrietis tiek atstāts slimnīcā vēl 2-3 nedēļas.

Šai procedūrai ir vairāki trūkumi:

 1. Ir ilgs atveseļošanās periods.
 2. Pacienti to gandrīz nepanes.
 3. Tas ir diezgan dārgs.
 4. Komplikāciju attīstības varbūtība ir augsta.

Atveseļošanās perioda ilgums svārstās no 3 līdz 5 nedēļām, šajā laikā jums būs pilnībā jāatsakās no seksuāla kontakta ar sievietēm. Ievērojiet cirkšņa zonas higiēnu, apstrādājiet šuves, izveidojiet pārsējus klīnikā vai slimnīcā.

Mikroķirurģiska muskuļu transplantācija

Cenas jautājums

Cik maksā dzimumlocekļa palielināšanās plastiskā ķirurģija? Šis ir viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, ko uzdod stiprākais dzimums. Cena mainās dažādās robežās.

Kas nosaka cenu:

 1. No klīnikas un speciālistu kvalifikācijas.
 2. Dzīvesvietas pilsēta.
 3. Izpildes paņēmieni un sarežģītība.

Perifērijā ķirurģisko procedūru izmaksas ir daudz zemākas, taču ir svarīgi pievērst uzmanību speciālista kvalifikācijai un atsauksmēm par viņa darbu.

Procedūras tehnika ietekmē procedūras izmaksas. Šī iemesla dēļ, pirms sazināties ar klīniku vai citu medicīnas iestādi, jums jānovērtē savas finansiālās iespējas. Galu galā cenas diez vai var saukt par demokrātiskām vai pieņemamām.