Kādi ir vakuuma dzimumlocekļa sūkņa lietošanas rezultāti

Mūsdienu pasaulē jautājums par vīriešu dzimumorgānu lielumu ir kļuvis ļoti aktuāls, kā to palielināt garumā un platumā, kā pagarināt dzimumaktu un panākt spēcīgu erekciju, kā būt pārliecinātam seksa partnerim bez kļūdām un ar ilgu procesu. Viens no efektīvākajiem instrumentiem ir vakuuma sūknis. Kādus rezultātus var sasniegt ar šo ierīci un kā pareizi lietot sūkni, ir galvenie jautājumi, uz kuriem jāatbild. Apsvērsim sīkāk.

No kā sastāv vakuuma dzimumlocekļa sūknis?

Ir svarīgi zināt, ka sūknis ir ne tikai līdzeklis dzimumlocekļa augšanai, bet arī dzimumtieksmes pastiprinātājs. Tāpēc mēs joprojām iesakām izmantot šo pumpu fallam. Kādas daļas vīriešu cieņas vakuumsūknis sastāv no:

 1. Spuldze ir visa mehānisma atbalsta daļa, tā ir sūkņa pamats, kur atrodas dzimumloceklis.
 2. Blīvējošā daļa ir gumijas dibens ar kreiso atveri dzimumlocekļa nostiprināšanai.
 3. Gumijas caurule - ierīce pilnīgai gaisa sūknēšanai no cilindriskas kolbas.
 4. Virzuļa ierīce - kā tonometrā asinsspiediena maiņai. Izmanto, lai izveidotu vakuuma vidi.
Dzimumlocekļa vakuumsūknis

Visas detaļas ir savstarpēji saistītas, un to pareiza izmantošana, ievērojot lietošanas instrukcijas, dod pozitīvus rezultātus, kas tiek sasniegti nevis 2-3 lietojumos, bet vairākās nedēļās vai pat mēnešos.

Vakuuma sūkņu veidi, lai palielinātu potenci un dzimumlocekļa izmēru

Atšķiriet sūkņu tipu: ūdens-vakuums un gaiss. Apsveriet katru sīkāk.

Noteikumi dzimumlocekļa ūdens vakuuma sūkņa darbībai

 1. Veiciet detalizētu O gredzena pārbaudi, noapaļojot no visām pusēm. Skava jālej virs jūsu sēklinieku maisiņa, lai šajā zonā būtu minimāls stress.
 2. Pirms gaisa masu izsūknēšanas kolbu novieto uz dzimumlocekļa tilpuma ļoti vienmērīgi un vienmērīgi, neaizmirstot atbalstīt olas. Šīs manipulācijas nodrošina drošu un ērtu dzimumlocekļa palielināšanas procedūru.
 3. Izveidojiet progresīvas kustības, lai iegūtu vakuuma vidi. Nākamais solis, izmantojot noteiktu vārstu, kas ir piestiprināts ierīces augšdaļā, noņem lieko šķidrumu. Bieži gadās, ka virzulis jāpievelk vismaz 7-8 reizes, lai visa ūdens padeve būtu izolēta.
 4. Pilnīgi iztukšojot šķidrumu, varat atpūsties un atpūsties 5 minūtes. Ja rodas sajūta, ka vakuums ir atbrīvojies, sūknējiet līdz vajadzīgajam līmenim.
Ūdens-vakuuma dzimumlocekļa sūknis

Svarīgs!Pirms ierīces lietošanas ieņemiet karstu vannu, tā aktīvi palīdzēs jums atpūsties sev un dzimumorgāniem.

Dzimumlocekļa gaisa sūknis

Sūkņa funkcionalitāte ir balstīta uz trim vissvarīgākajiem uzdevumiem: tās ir jaunas spilgtas sajūtas masturbācijas laikā, palielināta spēja un, protams, ilgi gaidīto centimetru palielināšanās. Lai pareizi izmantotu mehānismu, jums:

 1. Kolbu ievieto dzimumloceklī normālā miega stāvoklī, nostiprinot stiprinājuma daļu dzimumlocekļa pamatnē.
 2. Ar virzuļa un caurules palīdzību izsūknējiet visu skābekli, iekšpusē izveidojot vakuumu un sasniedzot erekcijas stāvokli.
 3. Sasniedzis orgasmu, ļaujiet gaisa masām atgriezties, izvelciet dzimumlocekli.

Locekļa sūkņa noteikumi

 1. Mēs paņemam tīru ierīci, ieeļļojam daļu no dzimumlocekļa pamatnes un ieeju kolbā ar smērvielu.
 2. Mēs ievietojam ērģeles ierīcē.
 3. Mēs rūpīgi un intensīvi izsūknējam visu skābekli no cilindra, dzimumloceklis sasniedz erekcijas stāvokli, un vide ir vakuuma vide.
 4. Lai nodrošinātu uzticamību, salieciet cauruli un noteikti piestipriniet to ar O gredzenu. Gaisa elementi šādā veidā neiekļūst.
 5. Mēs turam mucu šajā stāvoklī pusstundu vai četrdesmit minūtes, ja vēlaties, varat ar to masturbēt.
 6. Pēc tam, kad ir pagājis laiks, pagrieziet blīvējumu pretējā secībā un noņemiet kinku, atjaunojiet dzimumlocekļa gaisa padevi.

Kontrindikācijas un īpaši kaitējuma gadījumi

Gadījumos, kad tiek konstatētas kļūdas fallosa vakuumsūkņa lietošanā, ļoti bieži pastāv traumu vai fizisku bojājumu risks.

Pētnieki ir ieguvuši šādas kontrindikācijas:

 1. Bieži vien nav vērts izmantot sūkni, jo tas var izraisīt sasitumu un zilumu veidošanos uz orgāna.
 2. Patoloģiska tendence uz dažāda veida asiņošanas simptomiem, kad kolbā rodas spiediens, tiek aktivizēta asiņu skriešanās uz cieņu, kas var izraisīt šo kaiti.
 3. Pretsāpju un zāļu lietošanas laikā, jo to iedarbība pretiniekiem ar sajūtām nepadara skaidru, ka ir pienācis laiks pārtraukt procesu.
 4. Sāpju jutīgums, sākoties erekcijai.

Visos gadījumos ir vērts atteikties no vakuuma un aizstāt to ar citām alternatīvām ierīcēm vai līdzekļiem.

Kursa metodes sūkņa izmantošanai dzimumloceklim

 1. Šī metode palīdzēs palielināt vīrišķību par 1-3 centimetriem, tāpēc pirmajās 7 dienās ir vērts izmantot mehānismu, sūknējot sūkni 10 minūtes dienā. Pēc tam palieliniet sūkņa darbības laiku līdz 15 minūtēm, arī vienu pilnu nedēļu, pēc tam ierīci izmantojiet divas reizes dienā - pēc pacelšanas un pirms katras desmit minūtes izslēgšanas. Un visbeidzot, par pēdējo nedēļu mēs palielinām ierīces darbības laiku līdz 15 minūtēm, kas ir divreiz lielāks par dienas patēriņu.
 2. Šī metode palīdzēs stiprināt erekciju un paplašināt dzimumlocekli par 1 līdz 2 centimetriem. Mēs divas nedēļas katru dienu šūpojam sūkni, katru dienu pievienojot vienu minūti. Sākot no piecām minūtēm. Nākamās pāris nedēļas sākotnējam rezultātam pievieno 2 minūtes. Tad mēs rīkojamies arī apgrieztā secībā.
Vīrietis, izmantojot dzimumlocekļa sūkni, iepriecina savu sievieti ar pastiprinātu erekciju

Lai konsolidētu efektivitāti, ir jāatkārto šīs manipulācijas ar intervālu, kas vienāds ar sūkņa ieviešanas ātrumu.

Vissvarīgākais ir ņemt vērā stiprā dzimuma individuālās īpašības, neļaut ierīci darboties, ja ir vismaz viena no kontrindikācijām. Cits mehānisms spēj izlabot iedzimto un iegūto dzimumlocekļa izliekumu. Rīkojoties zem spiediena, sūkņa darbība uztur dzimumlocekli taisnā stāvoklī, kas ir labvēlīgs šim jautājumam.

Dzimumlocekļa sūkņa rezultāti

Neapstrīdami vīriešu spēka un stumbra ieguvumi ir šādi:

 1. Mehānisms ir ārējs, nevis zāles iekšķīgai lietošanai ar virkni kontrindikāciju un blakusparādībām.
 2. Lietošanas ērtums un augsta veiktspēja īsā laikā.
 3. Asinsrites un asinsrites stiprināšana dzimumorgānos, kas ir svarīgi spēcīgai un ilgstošai erekcijai.
 4. Minimālais kontrindikāciju kopums, kas norāda tikai personas īpašības.
 5. Ilgi gaidītie centimetri gan garumā, gan platumā, kā rezultātā palielinās pašapziņa un pašcieņa.
 6. Potences indeksi palielinās pat vecuma grupām.
 7. Uzlabo ādas elastību un iegurņa orgānu asinsvadu vadītspēju.
 8. Sasniedzot orgasmu, sajūtu spilgtums ir augsts.
 9. Līdz trim centimetriem garantēts garuma rādītāju pieaugums, līdz 2 centimetru diametrs, kas ir dārgi, ņemot vērā visus sūkņa lietošanas pamatprincipus.
 10. Ierīci var izgatavot mājās par minimālām izmaksām, kas ļauj izmantot brīnišķīgu ierīci impotences inkognito izskaušanai.
 11. Tas novērš vīrišķības izliekumu, kas ir unikāls, jo šādas problēmas tiek atrisinātas tikai ķirurģiski.
Vīriešu spēks gultā - vakuumsūkņa izmantošanas rezultāts

Jebkuras no esošajām ierīcēm milzīga priekšrocība ir garantētais rezultāts. 4-6 mēnešu laikā jūsu dzimumloceklis kļūs daudz garāks un plašāks, kas būs papildu pārsteigums jūsu partnerim. Tas nepaliks nepamanīts, un viņa tevi mīlēs vēl vairāk. Šāds vienkāršs un drošs veids palīdzēs jums iegūt pašpārliecinātību uz ilgu laiku. Es novēlu jums veselību un daudzus brīnišķīgus dzīves gadus.