Kā palielināt dzimumlocekli

Dzimumlocekļa izmērs

Dzimumlocekļa palielināšanās vai vīriešu palielināšanās ir jebkura metode, kuras mērķis ir palielināt cilvēka dzimumlocekļa izmēru. Dažas metodes ir vērstas uz kopējā garuma palielināšanu, citas - uz stieņa apkārtmēru un vēl citas - uz galvas lielumu. Paņēmieni ietver ķirurģisku iejaukšanos, piedevas, ziedes, plāksterus un fiziskās metodes, piemēram, sūknēšanu, želeju un vilkšanu. Dzimumlocekļa palielināšanas ķirurģiskās metodes var būt efektīvas, taču šādas metodes rada komplikāciju risku un nav medicīniski norādītas, izņemot gadījumus, kas saistīti ar mikropēnu.

Ja vēlaties palielināt dzimumlocekli, nepakļaujot sevi nevajadzīgam riskam, jūsu rīcībā ir vairāki dabīgi augi, kas ļaus palielināt asins plūsmu dzimumloceklī, lai panāktu lielāku erekciju. Šie augi palielina dzimumlocekļa izmēru, izraisot vairāk asiņu ieplūšanu dzimumloceklī, kas nozīmē, ka tie nodrošina lielāku, spēcīgāku erekciju, īslaicīgi palielinot dzimumlocekļa izmēru, vienlaikus saglabājot erekciju.

Kā palielināt dzimumlocekli ar zaļumiem

Laika gaitā pēc vairākiem mēnešiem regulāri lietojot dažus no šiem augiem atsevišķi vai to saturošus uztura bagātinātājus, pieaugums kļūst pastāvīgs dzimumlocekļa šūnu paplašināšanās dēļ un tiek novērots pat ļenganā stāvoklī. Līdz tam laikam, ja jūs jau esat apmierināts ar iegūtajiem rezultātiem, varat pārtraukt ārstēšanu un saglabāt sasniegto izaugsmi.

Tas ir daudz vieglāk nekā ķerties pie sarežģītām procedūrām, piemēram, dzimumlocekļa palielināšanas vingrinājumiem, kurus nevienam nav pacietības darīt laiku, kas vajadzīgs pastāvīgu rezultātu sasniegšanai (tas nozīmē, vingrinājumi, kas jāveic katru dienu 6 vai vairāk nekā mēnešus), vai dzimumlocekļa operāciju. tas nekompensē riskus ar nelielu pieaugumu.

  1. Viens no visbiežāk izmantotajiem augiem dzimumlocekļa palielināšanai irŽeņšeņs, galvenokārt korejiešu sarkanais žeņšeņs. Viena no tā sastāvdaļu piedāvātajām īpašībām ir palielināta asins plūsma, kas ļauj ātrāk sasniegt spēcīgu erekciju un līdz ar to reālu dzimumlocekļa izmēra palielināšanos. Arī šo augu izmanto tie, kas cieš no impotences vai kuriem ir vāja erekcija. Lai gan šo augu var lietot tējā, vārīt ūdenī vai pienā vai pulverveida veidā, tā iedarbība ir ļoti spēcīga un, lietojot lielās devās, var izraisīt nepatīkamas blakusparādības, tāpēc patēriņam jābūt mērenam.
  2. Vēl viena zāle, ko plaši izmanto dzimumlocekļa palielināšanai, irGinkgo biloba, kas arī palīdz palielināt asins plūsmu dzimumorgānu un smadzeņu zonā, tāpēc papildus vazodilatatora iedarbībai tas darbojas arī kā afrodiziaks. Tas ir arī augs, ko plaši lieto erektilās disfunkcijas ārstēšanai un atmiņas uzlabošanai, un kā prekursoru zāles to var lietot tējas vai pulvera formā. Tās priekšrocība ir tā, ka tā nav tik toksiska kā iepriekšējā, lai gan ir arī jākontrolē patēriņš, lai izvairītos no blakusparādībām.
  3. Vēl viena ļoti izplatīta un plaši pazīstama zāle irPeru magone. . . Tas ir labi pazīstams ar tā afrodiziaka īpašībām. Satur fotoķīmiskos makamīdus un makaonus, kas palielina kopējo enerģiju un palīdz vīriešiem sasniegt spēcīgu erekciju, kas ļauj paplašināt dzimumlocekļa kavernozos laukus un tādējādi dabiski palielināt dzimumlocekļa izmēru. Labākais veids, kā lietot maca, ir to sasmalcināt un sajaukt ar šķidrumu, vēlams, ar pienu, kā to dara Peru pamatiedzīvotāji. Maka ir daudzpusīgs stiprinātājs, un, lietojot to, nav zināmu kaitīgu blakusparādību, tāpēc to var uzņemt ikviens veselīgs cilvēks bez īpašām bažām, taču arī tā ietekme nav tik spēcīga kā iepriekšējās. Maca var izmantot arī sievietes, lai palielinātu dzimumtieksmi, libido un hormonu regulēšanu.
  4. Ēdiet daudz arbūzus. . . Šim sulīgajam auglim ir arī spēcīgas vazodilatējošas īpašības, kas palīdz palielināt asins plūsmu dzimumorgānu apvidū un panākt spēcīgu erekciju. Tas satur augstu aminoskābes, ko sauc par citrinīnu, koncentrāciju, kurai ir ļoti līdzīga iedarbība kā L-arginīnam, kas ļauj paplašināt asinsvadus. Arbūzs tiek uzskatīts par labāko augli vīriešu seksuālajai veselībai, un tam nav blakusparādību, tāpēc to var ēst bagātīgi. Nav pārliecinošu pētījumu par to, cik daudz nepieciešams, lai parādītu labus rezultātus, taču, tā kā tas ir garšīgs auglis, it īpaši vasarā, un tam nav negatīvas ietekmes, jūs varat ēst tik daudz, cik vēlaties.
  5. Ēd neapstrādātus ķiplokus un sīpolus. . . Lai gan šīs ir divas ļoti populāras sastāvdaļas mūsu virtuvēs un daudzos ēdienos, tās gandrīz vienmēr tiek pagatavotas pirms patēriņa, un augstā temperatūra ievērojami samazina to dabisko vērtību. Abi ir spēcīgi pretiekaisuma un antioksidanti, kas uzlabo vispārējo veselību un asins plūsmu, taču, lai gūtu maksimālu labumu, jums tie jālieto neapstrādāti, kā daba tos radījusi. Tie, kuriem nepatīk viņu spēcīgā garša, var tos savienot pārī ar citiem pārtikas produktiem, piemēram, maizi, vai izmantot svaigi salāti kopā ar citiem dārzeņiem, kas maskē viņu diezgan nepatīkamo garšu.

Kā palielināt dzimumlocekli, mainot dzīvesveidu

Papildus superēdieniem, kurus var lietot dzimumlocekļa izmēra palielināšanai, ir arī noteikti ēšanas un dzīvesveida ieradumi, kas tuvākajā nākotnē palīdzēs sasniegt mērķi.

  1. Ēd veselīgu un sabalansētu uzturu. . . Izvairieties no taukainas sarkanās gaļas, ērtajiem ēdieniem un ātrās ēdināšanas, kā arī pārmērīgi lietojiet visus augļus un dārzeņus, vēlams spilgtas krāsas. Jo tumšāki ir dārzeņi, jo labāk, jo īpaši zaļumi un sarkanie, piemēram, rāceņi, kāposti, rāceņu zaļumi, burkāni un tomāti.
  2. Atmetiet smēķēšanu un ievērojami samaziniet alkohola patēriņu, īpaši stiprās. Ir atļauts vīns, īpaši sarkanvīns, kam piemīt spēcīgas antioksidanta īpašības.
  3. Vingrinājumi. . . Mazkustīgs dzīvesveids, galvenokārt mājās, pie televizora, darbā un automašīnā, ir vissliktākais, ko jūs varat darīt savas vispārējās veselības un jo īpaši seksuālās veselības labā. Asinis prasa fizisku slodzi un muskuļu aktivitāti spēcīgai asins plūsmai. Cilvēks nav paredzēts mazkustīgai dzīvei, un mazkustīgs dzīvesveids ir ne tikai aptaukošanās, bet arī daudzu seksuālo slimību cēlonis, no kura cieš gan vīrieši, gan sievietes. Turklāt pastāvīgi un enerģiski vingrinājumi palīdzēs jums zaudēt svaru un panākt labāku erekciju, kas dabiski palielinās dzimumlocekļa izmēru.

Kā palielināt dzimumlocekli ar uztura bagātinātājiem

Piedevām ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar visu pārējo, kad runa ir par ātru un drošu dzimumlocekļa palielināšanas veidu. Dzimumlocekļa palielināšanas piedevu priekšrocība ir izvairīšanās no blakusparādībām. Pirmkārt, tie ir koncentrēti, tāpēc nav nepieciešams norīt lielus daudzumus, lai iegūtu vēlamo efektu, un, otrkārt, tie ir droši, jo to sastāvdaļas ir apvienotas formulās, kurās sastāvdaļas var savstarpēji mijiedarboties, lai nodrošinātu maksimālu labumu, to nedarot. izraisīt bīstamas blakusparādības.

Pateicoties izdalīšanās formai (kapsulas, tabletes vai tabletes), tās ir viegli dozēt un uzņemt jebkuros apstākļos un jebkur. Viss, kas jums jādara, lai droši palielinātu dzimumlocekli, ir ņemt tos divas reizes dienā un visas dienas laikā izraisīt dažas erekcijas, masturbējot, glāstot vai seksu tā, lai to sastāvdaļas nokļūtu dzimumloceklī ar erekcijas spēku un spēlētu lomu.

Secinājums

Visas iepriekš minētās sastāvdaļas un padomi ir efektīvi, un jums tie jāievēro, taču, kā jau minēts, daudzi augi, kurus var izmantot dzimumlocekļa audzēšanai, ir indīgi, ja tos lieto iekšķīgi lielās devās, bet citi (piemēram, arbūzs) nav. . Lai radītu jebkādu efektu, briesmas prasa lielas devas. Turklāt daži augi, ko izmanto dzimumlocekļa palielināšanai, ietekmē viens otru, lai tie darbotos.

Pareizi dozējot, tas ir izdevīgi, taču lielās devās tas var izraisīt diezgan nepatīkamas blakusparādības, piemēram, caureju, reiboni, sausu muti utt. Vai pat kļūt bīstami. Runājot par piedevām, vienīgais pastāvošais risks ir tāds, ka lielākā daļa no tām ir neefektīvas vai viltotas. Viltotas zāles ir bīstamas, jo tās ne tikai sabojā jūsu maku, bet var nopietni kaitēt jūsu veselībai. Jums jābūt uzmanīgam, ko pērkat un ko lietojat.