Kā veikt masāžu dzimumlocekļa palielināšanai

Daudzi vīrieši sapņo par dzimumlocekļa palielināšanu, un tajā nav nekā dīvaina. Galu galā visi gribētu izskatīties pienācīgi viņa draudzenes acīs. Mūsdienās ir diezgan daudz dažādu dzimumlocekļa pagarināšanas metožu. Diezgan bieži tiek veikta īpaša masāža, lai palielinātu dzimumlocekli.

Vai ir iespējams palielināt dzimumlocekli ar masāžu

Daži cilvēki nezina, vai dzimumlocekli var pagarināt ar masāžu. Tas noteikti ir iespējams, un, lai par to pārliecinātos, jums jāiepazīstas ar tā darbības principu. Nav noslēpums, ka dzimumloceklim ir divi galvenie muskuļi ar daudziem dobumiem. Seksuālās uzbudināšanas brīdī visas dobumi sāk piepildīties ar asinīm, un tas noved pie erekcijas.

Vīrietis ar šortiem, kurš vēlas palielināt dzimumlocekli ar masāžu

Dzimumlocekļa palielināšanas masāža ļauj palielināt visus dobumus muskuļos. Pateicoties tam, audi sāks pakāpeniski izstiepties, kas novedīs pie dzimumlocekļa sabiezēšanas un pagarināšanās.

Kā palielināt dzimumlocekli ar masāžu

Šī procedūra tiek veikta vairākos secīgos posmos, ar kuriem noteikti jāiepazīstas.

Sagatavošana

Pirms masāžas ir nepieciešams sagatavot dzimumlocekli. Daudzi vīrieši to dara ar iepriekšēju sasilšanu. Ir vairākas izplatītas apkures metodes. Visbiežāk tam tiek izmantots vienkāršs trauks ar apsildāmu ūdeni. Lai sasildītu dzimumlocekli ar šo metodi, katlā jāpievieno daži litri ūdens un jāuzsilda. Kad šķidrums uzsilst, dzimumloceklis tajā tiek nolaists 10-15 minūtes.Ir ļoti svarīgi, lai ūdens nebūtu ļoti karsts un nededzinātu dzimumlocekļa ādu.

Panna ar sasildītu ūdeni, lai sasildītu dzimumlocekli

Daži puiši izmanto nelielu izmērcētu dvieli, lai sildītu fallu. Lai to izdarītu, jums tas jāuzsūc katliņā ar vārītu ūdeni. Tad loceklis tiek sasiets ar mitru dvieli, kuru pēc 10 minūtēm var noņemt. Izmantojot mitru dvieli, āda kļūs elastīgāka un elastīgāka.

Trešā populārākā vīrišķības sasilšanas metode ir rīsu izmantošana. Tas būs jālej sausā pannā un jāuzkarsē līdz karstam stāvoklim. Tad rīsus ielej audu maisiņā un uzklāj uz dzimumlocekļa. To varēs noņemt tikai pēc pusstundas.

Iesildīties

Pēc iesildīšanās jāveic iesildīšanās, kuras laikā varat izmantot šādus paņēmienus:

  • Smērvielu lietošana. Dzimumloceklis tiek ieeļļots ar nelielu daudzumu smērvielas. Šajā gadījumā tas jāpieliek ar vieglām apļveida kustībām no pašas orgāna pamatnes. Procedūra ilgst 5 minūtes, pēc kuras to var atkārtot.
  • Triturācija. Dzimumloceklis ir brīvi aptīts ap roku. Tad ar tās palīdzību jums ir nedaudz jāmīca āda. Šis vingrinājums padara orgāna ādu elastīgāku.
  • Kratīšana. Šis vingrinājums ir vienkāršākais. Lai to pabeigtu, jums vienkārši jāņem dzimumloceklis rokā un dažas minūtes kratiet to no vienas puses uz otru. Ar šādas kratīšanas palīdzību jūs varat ne tikai aktivizēt asins plūsmu, bet arī atbrīvoties no spēcīgas nervu spriedzes.

Jelqing

Viens no populārākajiem masāžas veidiem ir jelqing. Ar šāda vingrinājuma palīdzību jūs varat trīskāršot asinsriti dzimumorgānos un aktivizēt audu augšanu. Pirmie jelqing rezultāti ir redzami 3-4 mēnešus pēc vingrinājumu sākuma.

Dzimumlocekļa augšanai visbiežāk tiek izmantoti divu veidu želejas:

  • Slapjš. Šis vingrinājums tiek veikts tikai pēc dzimumlocekļa iepriekšējas sasilšanas. Masāžas veikšanai uz sausa dzimumlocekļa tiek uzklāts sildošs krēms vai smērviela. Pēc tam, ar abām rokām, jums jāievelk dzimumloceklis. Lai to izdarītu, netālu no pamatnes indekss un īkšķis būs jāpieslēdz, lai izveidotu gredzenu. Tad masāža tiek veikta ar bīdāmām kustībām no pamatnes. Vingrojuma laikā jums jāuzrauga erekcija. Procedūra tiek izbeigta, ja loceklis ir satraukts.
  • Sauss. Šajā gadījumā jums nav nepieciešams lietot smērvielu vai krēmu. Vingrinājuma laikā jums ir pilnībā jāsatver dzimumloceklis ar plaukstu. Tad masāža tiek veikta no galvas līdz pamatnei.
Roku kustība, lai veiktu jelqing

Izmantojot sūkni

Lai veiktu vakuuma masāžu, jums būs jāizmanto īpašs vakuuma sūknis. Šī ierīce ir īpaši izstrādāta, lai palielinātu vīriešu dzimumorgānu un ārstētu potenci.

Vakuuma masāža ir diezgan vienkārša. Lai to izdarītu, dzimumloceklis būs jāievieto cilindrā, kas savienots ar speciālu sūkni ar gaisu. Cilindra iekšpusē tiek izveidots vakuums, kas labvēlīgi ietekmē asinsriti. Vakuuma masāža tiek veikta ne ilgāk kā 20 minūtes, lai nejauši nesabojātu audus. Vakuuma sūkni ieteicams lietot tieši pirms seksa, jo pēc dažām stundām dzimumloceklis normalizēsies.

Sūknis dzimumlocekļa vakuuma masāžai

Satveršana un stiepšanās

Šo dzimumlocekļa palielināšanas masāžu iecienījuši puiši. Veicot šo vingrinājumu, dzimumlocekļa palielināšanās tiek panākta, palielinot kavernozo ķermeņu spriedzi, kas novedīs pie orgāna tilpuma palielināšanās.

Pirms dzimumlocekļa masēšanas tas jāieeļļo ar želeju, krēmu vai speciālu smērvielu.

Smērvielas uzklāšanas laikā dzimumloceklis tiek ietīts pamatnē mazā gredzenā, kas izveidots no īkšķa un rādītājpirksta.

Masāžas laikā no pirkstiem izveidotais gredzens pārvietojas uz dzimumlocekļa galu. Šajā gadījumā katru reizi krampji ir jāpalielina, lai uzlabotu asins plūsmu. Sākumā procedūra tiek veikta 10 minūtes ar vidējo ātrumu. Tad kustību ātrums pakāpeniski tiek palielināts. Paātrināta masāža ilgst vismaz 15 minūtes. Kad masāža ir pilnībā pabeigta, dzimumloceklis tiek satverts pie pamatnes un turēts dažas minūtes. Ir nepieciešams rūpīgi satvert dzimumlocekli, lai nebūtu sāpju. Ja vingrinājuma laikā parādās diskomforts, tad labāk to sākt no jauna.

Dzimumlocekļa palielināšana ar masāžu

Regulāra satveršana un izstiepšana ļaus 4-5 mēnešu laikā pagarināt dzimumlocekli par 2-4 cm.

Secinājums

Daudzi vīrieši vēlas paaugstināt savu cieņu. Tomēr ne visi zina, kā to izdarīt. Lai panāktu palielinātu dzimumlocekli, ieteicams iepazīties ar dzimumlocekļa palielināšanās masāžas funkcijām.