Vai ir iespējams palielināt dzimumlocekli ar pagarinātāju?

Dzimumlocekļa lieluma problēma ir diezgan aktuāla. Daudzi vīrieši pastāvīgi meklē veidus un ierīces, kas var palielināt dzimumlocekli vismaz par dažiem centimetriem. Alternatīva dārgai operācijai ir dzimumlocekļa pagarinātājs.

Dzimumlocekļa palielināšanas pagarinātājs ir mehāniska ierīce, kas sastāv no 2 stieņiem - tie var būt plastmasas vai metāla, droši piestiprināti pie gredzena. Ierīces otrajā galā ir cilpa - tā ir pielāgojama individuāliem parametriem. Oriģinālu ierīču komplektā ietilpst pārsēji un oderes, kas aizsargā fallas maigo ādu.

Ierīce izskatās specifiska, nezinot, kam tā domāta, daudzi var pagarinātāju kļūdaini uzskatīt par "spīdzināšanas" mašīnu. Bet patiesībā paplašinātāju ir pilnīgi droši lietot, un, ja to lieto pareizi, tas nerada neērtības. Galvenais ir pareizi uzlikt un piestiprināt.

Darbības princips ir vienkāršs - vīrieša cieņa pastāvīgi atrodas sasprindzinājuma stāvoklī, kā rezultātā dzimumloceklis tiek pagarināts garumā, kavernozo ķermeņu dobumi paplašinās. Pagarinātājs izstiepj ne tikai ādu, bet arī muskuļu audus, kas ļauj sasniegt rezultātus uz mūžu. Apsveriet, kādas ir ierīces, kā tās atšķiras un kad gaidāms dzimumlocekļa pieaugums?

Dzimumlocekļa pagarinātāju veidi

Ir dažādi armatūras veidi. Tie atšķiras pēc konfigurācijas, izmaksām, ražotāja un citām īpašībām. Liels sortiments ļauj jums izvēlēties optimālu ierīci, kas ir ideāli piemērota konkrēta vīrieša dzimumlocekļa formai, un tas jau palielina pozitīva rezultāta iespējas.

Mehāniskās vai cilpu ierīces tiek uzskatītas par vispopulārākajām. Nosaukums ir saistīts ar dzimumlocekļa piestiprināšanu caur cilpu. Neskatoties uz pieprasījumu, šādi pagarinātāji pamazām iziet no tirgus, jo tos aizstāj ar modificētiem modeļiem, kas palīdz uzaudzēt centimetrus uz dzimumlocekļa.

Mehāniskais pagarinātājs ir lēts - tas ir plus. Ierīce nav šķiršanās, ja to pareizi lietojat, stingri ievērojiet lietošanas instrukcijas. Mīnus - bieži noved pie negatīvām lietošanas sekām. Forumos vīrieši sūdzas par priekšādiņas bojājumiem, spēcīgu dzimumlocekļa galvas saspiešanu, problēmām ar urinēšanu un nepatīkamu spriedzi.

Vakuuma pagarinātājs vizuāli atgādina vakuuma sūkni. No tā tiek evakuēts gaiss, kas ļauj radīt negatīvu spiedienu aparāta iekšpusē. Ierīce ir aprīkota ar bumbieri. Uz zema spiediena fona dzimumlocekļa kapilāri sāk strauji paplašināties, palielinās artēriju asiņu plūsma un palielinās kavernozo ķermeņu tilpums.

Parasti šāda ierīce ir ieteicama vīriešiem, kuriem ir problēmas ar potenci vai impotenci. Uzklāšanas laikā ir nepieciešams izmantot smērvielu - tas ļauj izvairīties no dzimumlocekļa ievainojumiem.

Siksnas pagarinātāja īpašības:

 • Pieķeršanās vieglums;
 • Viegla konstrukcija, kas nerada diskomfortu valkāšanas laikā;
 • Pozitīvs rezultāts, regulāri lietojot.

Vakuuma līme sistēma ir vismodernākā ierīce. Piemērots visiem vīriešiem bez izņēmuma - neatkarīgi no dzimumlocekļa vecuma un lieluma.

Ierīču priekšrocības un trūkumi

dzimumlocekļa palielināšanas pagarinātājs

Pagarinātājs darbojas. Tas ir fakts. Bet, tāpat kā citur, ir arī nianses. Vīrieši atzīmē, ka kavernozās ķermeņa izplešanās, kas noved pie sekojoša dzimumlocekļa palielināšanās, notiek samērā lēni, tāpēc nav nepieciešams gaidīt tūlītēju rezultātu.

Ierīces ir atzītas oficiālajā medicīnā. Tādēļ, ja rodas šaubas par pieteikuma piemērotību, vienmēr varat konsultēties ar ārstu. Urologi iesaka vīriešiem izmantot paplašinātāju, nevis ķerties pie dzimumlocekļa palielināšanas operācijas.

Neapstrīdama paplašinātāja priekšrocība ir ilgtermiņa rezultāts. Uztura bagātinātāji, tabletes dzimumlocekļa augšanai, specializēti krēmi un ziedes dod tikai īslaicīgu efektu, un ierīce ir pastāvīga.

Plusi pagarinātāja izmantošanai dzimumlocekļa paplašināšanai:

 1. Lietošanas drošība. Cilvēkam, kurš piekrīt valkāt ierīci, ir daudz mazāks risks nekā tiem, kas iet zem ķirurga naza. Ar operācijas palīdzību jūs varat palielināt dzimumlocekli daudz ātrāk, taču komplikāciju attīstības iespējamība ir ļoti liela.
 2. Paplašinātāju var izmantot jebkurā vecumā. Bet ir kāda nianse - jaunā vecumā vēlamo rezultātu ir daudz vieglāk sasniegt nekā pēc 40-45 gadu vecuma.
 3. Regulāra lietošana pozitīvi ietekmē seksuālo dzīvi - vīriešiem uzlabojas erekcijas funkcija, tiek novērota potenci palielināšanās, dzimumakts kļūst garāks.
 4. Jūs varat izvēlēties ierīci, kas lieliski atbilst jūsu dzimumlocekļa izmēram.
 5. Liels modeļu sortiments dažādās cenu kategorijās - jebkuram maciņam

Visi ierīces trūkumi ir tieši saistīti ar nepareizu ierīces darbību. Valkāšanas tehnikas pārkāpšana var nodarīt nopietnu kaitējumu - dzimumlocekļa zilā krāsā, asiņu sastingumā, pietūkumā.

Pārējais dzimumlocekļa palielināšanas aparāts izpaužas tikai pozitīvajā pusē.

Rezultāti, lietojot paplašinātāju dzimumlocekļa palielināšanai

dzimumlocekļa izmēra mērīšana pēc palielināšanas

Tā kā daudzi vīrieši aktīvi meklē ideālu veidu, kā palīdzēt palielināt dzimumlocekli, specializētajās vietnēs varat atrast ļoti daudz atsauksmju par pagarinātāja izmantošanu. Kopumā tie ir ievērojami atšķirīgi.

Daži stiprā dzimuma pārstāvji nevarēja valkāt pagarinātāju - tas bija neērti, sāpīgi, spēcīga spriedze un citi iemesli. Citi atzīmē efekta trūkumu, un citi ir pilnībā apmierināti ar rezultātiem.

Pozitīvu izmaiņu neesamību var viegli izskaidrot - lai iegūtu efektu, pagarinātājs jālieto regulāri, vismaz 2 mēnešus. Daudzi cilvēki to nēsā vairākas nedēļas, pēc tam, kad viņi ir izmērījuši dzimumlocekli un neredz nekādas izmaiņas, viņi iemet ierīci tālākajā plauktā - tā ir viņu kļūda.

Pēc trīs mēnešu valkāšanas jūs varat iegūt šādus rezultātus:

 • Dzimumlocekļa garums palielinās par 0, 5-2 centimetriem;
 • Reproduktīvā orgāna apkārtmērs palielinās līdz 1 cm;
 • Uzlabojas stāvvada kvalitāte, palielinās dzimumakta ilgums.

Protams, šie dati ir aptuveni, jo dažādi faktori ietekmē ierīces efektivitāti. Tie ietver vīrieša vecumu, pareizu lietošanu, valkāšanas laiku dienā.

Dzimumloceklis, tāpat kā jebkura cita ķermeņa daļa, uz ārējās iedarbības fona ātri nepalielinās. Dažu nedēļu vai mēnešu laikā jūs nevarat palielināt dzimumlocekli par 5-10 centimetriem.

Šādi rezultāti ir fizioloģiski neiespējami pat ar operācijas palīdzību.

Kā uzlabot izaugsmes rādītājus?

izmantojot paplašinātāju dzimumlocekļa palielināšanai

Visstraujāk augošais dalībnieks ir pirmie 6 lietošanas mēneši. Šajā laika posmā reproduktīvo orgānu var palielināt par 20-25 centimetriem no sākotnējā izmēra. Pēc sešiem mēnešiem dzimumloceklis sāk augt daudz lēnāk, un tas ir diezgan normāli. Daži cilvēki domā, ka pēc gada ekspluatācijas ierīci nav praktiski izmantot. Bet tas tā nav.

Patiešām, kad vīrietis pārsniedz 35% robežu no sākotnējiem parametriem, var šķist, ka falls neaug - tas var nemainīties 2-3 vai pat 5 mēnešu apjomā. Bet mums jābūt pacietīgiem, pieaugums būs, bet ne tik ievērojams.

Lai iegūtu vēlamo efektu, jums jāievēro noteikti noteikumi un ieteikumi. Vīriešiem ieteicams:

 1. Regulāra valkāšana - katru dienu vismaz 6 stundas.
 2. Ir nepieciešams iestatīt optimālo stieņu garumu. Ja jūs radīsit spēcīgu spriedzi, tas nepaātrinās izaugsmi, bet radīs negatīvas sekas. Daži apgalvo, ka pārmērīga dzimumlocekļa iedarbība pilnībā aptur augšanu.
 3. Kopējo lietošanas ilgumu dienā labāk sadalīt kopās - pieejās. Veiciet 2-3 komplektus 3-4 stundas dienā.

Protams, ir grūti noticēt ierīces efektivitātei, pamatojoties tikai uz informatīvo komponentu. Bet jūs vienmēr varat pārliecināties no savas pieredzes, ko izdarījuši miljoniem vīriešu, kuru pārskati apstiprina dzimumlocekļa paplašināšanas efektivitāti.