Dzimumlocekļa sabiezēšana: paņēmienu veidi un to principi

Ne katrs cilvēks ir apmierināts ar cieņu, kas viņam piemīt pēc būtības.

Neliels dzimumloceklis var radīt daudz problēmu, sākot no kompleksiem līdz sliktas kvalitātes dzimumaktam.

Neliels dzimumloceklis dažkārt spēcīgi ietekmē vīrieša pašcieņu, viņa partneris nav apmierināts ar seksu.

Par laimi, šodien ir daudz iespēju, kas palīdzēs cilvēces stiprā dzimuma pārstāvjiem sabiezēt dzimumlocekli un justies sātīgam, iegūstot pienācīgu izmēru vienā no nozīmīgajām vīriešu cieņām.

sabiezējis cilvēks

Normāls dzimumlocekļa izmērs

Gadās arī, ka vīrietis ir pārāk kritisks pret sevi, viņam šķiet, ka cieņas vērtība ir nepietiekama. Lai izslēgtu kļūdu, ir vērts izdomāt, kas tā ir - normāls izmērs. Protams, šeit svarīga loma ir individualitātei, tāpēc šajā jautājumā nav robežu un normu. Saskaņā ar statistiku, dzimumlocekļa vidējais izmērs sasniedz 15 cm garumā un līdz 5 cm platumā.

Šie rādītāji attiecas uz Kaukāza rases vīriešiem. Ja parametri ievērojami atšķiras lejup un tas traucē normālu dzīvi, varat padomāt, kā sabiezēt dzimumlocekli ar pieejamiem līdzekļiem.

Pamata metodes dzimumlocekļa sabiezēšanai

Līdz šim ir izstrādāta vairāk nekā viena tehnika, kas palīdzēs tikt galā ar intīmu problēmu un padarīs dzimumlocekli biezāku. Tie ietver ķirurģisku iejaukšanās metodi.

 1. Lipofilling.Metode ietver brīvo tauku ievadīšanu no ķermeņa, izmantojot tauku atsūkšanu visā dzimumlocekļa šahtā. Suprapubiskā zona darbojas kā donora ķermeņa daļa. Pirms injicēšanas zem dzimumlocekļa ādas tauki tiek īpaši apstrādāti. Manipulācija tiek veikta vairākos posmos. Tas ļauj izslēgt ķermeņa alerģiskās un iekaisuma reakcijas uz jauno materiālu. Trūkums ir fakts, ka efekts būs īslaicīgs kopā ar injicētā materiāla rezorbciju.
 2. Atloka implantācija. . . Lipofillinga metode ir nedaudz modernizēta, un operācijas laikā kā implants tiek izmantoti ādas un tauku masas atloki, kas ņemti no sēžas vai cirkšņa krokām. Piemērots materiāls, kura garums ir vismaz 12-15 cm un platums no 5 līdz 12 cm. Tas ir atkarīgs no dzimumlocekļa izmēra.
 3. Asinis saudzējoša autologa transplantācija. . . Izmēra palielināšanas metode tiek atzīta par diezgan daudzsološu. Operācija sastāv no pagriezta muskuļu atloka noņemšanas kopā ar pamatni, kas baro kātiņu dzimumlocekļa saknē. Šī autotransplantāta brīvā daļa tiek veikta zem vīrieša dzimumlocekļa ādas un ir piestiprināta pie koronālās rievas.
 4. Mākslīgo audu transplantācija. . . Šī operācija sastāvēs no augošiem audiem (implantiem), kas pēc tam tiek pārstādīti zem dzimumlocekļa ādas. Milzīgs plus ir tas, ka rezultāts jau ir ieprogrammēts un transplantāta ekstrakcijai nav nepieciešams veikt papildu griezumu. Šī tehnika mūsdienās tiek atzīta par visprogresīvāko.
 5. Korporotomija. . . Manipulāciju veic, nogriežot tunikas falusa dobuma ķermeņus, kur pēc tam ievieto ieliktņus no autoveina vai citiem materiāliem. Var pieņemt, ka dzimumlocekļa sabiezējums ir normāls, ja tas ir vienmērīgi palielinājies, tiek atrasts transplantāts un nav dzimumlocekļa kontūru deformāciju.
tauki dzimumlocekļa sabiezēšanai

Turklāt vīriešiem ir iespēja sabiezēt dzimumlocekli un tādējādi izlabot savu cieņu bez operācijas. To var izdarīt ar pildvielu. Hialuronskābi vai drīzāk uz tās balstītu želeju injicē zem ādas.

Šai manipulācijai anestēzija nav nepieciešama, tā jāveic ambulatorā klīnikā. Pēc dažām dienām jūs varat atgriezties ierastajā dzīvē, un pēc 3 nedēļām intīmais jautājums pilnībā atjaunosies un jūs varat droši nodarboties ar seksu.

To ir lietderīgi atzīmēt

Pildvielai ir ierobežots derīguma termiņš 10 mēneši-1 gads. Bet procedūru var atkārtot pēc vēlēšanās, jo sastāvdaļai nav ierobežojumu un tā ir pilnīgi droša.

Dzimumlocekļa sabiezēšana mājās un pārskati par metožu efektivitāti

Mūsdienu sabiedrībā pieaug interese par operācijām, kuru mērķis ir sabiezēt dzimumlocekli.

Varbūt iemesls tam var būt ne tikai neliels biezums, bet arī neapmierinātība ar seksuālās dzīves kvalitāti.

Galu galā gadās, ka vīrietim vispār nav vajadzīgs liels biezums, bet tieši tajā viņš redz problēmas risinājumu. Lai netiktu veikta operācija, varat mēģināt padarīt savu dzimumlocekli biezāku mājās.

Dzimumlocekļa sabiezēšana mājās

Galvenie faktori, kas palīdzēs palielināt fāla biezumu mājās, ir pareiza testosterona ražošana un lieliska asinsrite. Lai sasniegtu vēlamo efektu, jums jāstrādā pie sevis, lai viss ķermenis un galvenais orgāns varētu iegūt veselību.

Efektīvu dzimumlocekļa sabiezēšanu var veikt, ievērojot šādus noteikumus:

 • Ēd labi un pareizi, proti, ēst pārtikas produktus, kas satur magniju, cinku, B vitamīnus, zivju eļļu. Tieši šīs sastāvdaļas ietekmē testosterona veidošanos.
 • Regulāri nodarbojieties ar seksu un masturbējiet. . . Zinātnieki ir pierādījuši, ka atturēšanās no seksuālām aktivitātēm var apdraudēt veselību ar nopietnām veselības problēmām. Fakts ir tāds, ka ar dzimumdziedzeru stagnāciju nepieciešamā hormonu skaita ražošana nenotiek.
 • Neaizmirstiet par sportu. . . Ideāls vingrinājums ir skriešana vai svaru celšana sporta zālē. Pateicoties šādām slodzēm, ir iespējams piesātināt audus ar skābekli, normalizēt asinsriti un tonizēt dzimumlocekļa traukus.
 • Masēt dzimumorgānus,Galu galā pati masāža ir patiešām noderīga. Tas uzlabos vietējo vielmaiņu, palielinās ādas gludumu, elastību, attīrīs dzimumlocekļa dermu no ragveida svariem. Turklāt dzimumlocekļa masāža noņem vēnu sastrēgumus, uzlabo asinsriti.

Ja šī metode neizraisa dzimumlocekļa sabiezēšanu, varat izmēģināt mehāniskās metodes:

 1. Paplašinātājs. . . Šī ierīce ir īpaši izstrādāta dzimumlocekļa izstiepšanai, pakļaujot to 300 g līdz kilogramu masai. Fakts ir tāds, ka ķermenis ieslēdz reakciju uz ārējo spiedienu un sākas jaunu šūnu veidošanās. Šīs šūnas ir apveltītas ar stingru tilpumu, kas nozīmē, ka palielinās ne tikai dzimumlocekļa garums, bet arī tā biezums.
 2. ūdens sūknis. . . Vakuuma sūkni var iegādāties seksa veikalā. Pateicoties tā izmantošanai, ir iespējams palielināt asins plūsmu uz fallu un līdz ar to palielināt tā izmēru. Bet šis efekts ir īslaicīgs, kad asinsrite normalizējas, izmērs atgriezīsies. Starp citu, pastāvīga sūkņa lietošana var uzlabot erekciju un potenci.
dzimumlocekļa sabiezēšanas pagarinātājs

Arī efektīva mikroķirurģiskā metode ir matricas izmantošana. Tās biezums ir 4 mm, tas ir uzstādīts apļveida stāvoklī zem dzimumlocekļa ādas. Pēc operācijas dzimumlocekļa biezums kļūst par 8 mm biezāks. Pēc šī elementa uzstādīšanas šūnas sāk vairoties matricas porās. Tātad, jūs varat novērot organisko vielu aizstāšanu ar mīkstajiem audiem.

To ir lietderīgi atzīmēt

Implantētie saistaudi paliek dzimumloceklī uz visiem laikiem un neprasa atkārtotas ķirurģiskas procedūras.

Kolagēna injekcija joprojām ir populāra, dzimumloceklī ievadītā viela laika gaitā izšķīst.

Tas izmanto arī savus taukus, kas tiek sūknēti zem vīriešu dzimumorgānu ādas.

Mēs nedrīkstam aizmirst, ka dzimumloceklis ir orgāns kā visa organisma sastāvdaļa, tāpēc miega trūkums, stress, nepareiza diēta, alkohols atcels visus centienus, kuru mērķis ir sabiezēt vīrieša dzimumlocekli.

Atsauksmes

Pirmā atsauksme, vīrietis, 32

Es nolēmu veikt dzimumlocekļa sabiezēšanas operāciju, veicu lipofillēšanu. Es gribu teikt, ka diametrs palielinājās par 2 cm erekcijas stāvoklī. Estētika netiek traucēta ne mierīgā, ne satrauktā stāvoklī. Pēc izskata viss ir pilnīgi dabiski. Lai gan, kad es to jūtu, fāla vidū ir zināms zīmogs, bet tas, šķiet, nav nekas neparasts. Kas attiecas uz seksuālajām sajūtām, tās nav mainījušās, tāda pati erekcija kā pirms operācijas. Vēl viens novērojums bija dzimumlocekļa palielināšanās tūlīt pēc operācijas, tas ir vienkārši milzīgs! Pēc tam tas sāka samazināties un kļuva lielāks nekā pirms iejaukšanās. Esmu apmierināta, arī mans partneris saka, ka sajūtas ir mainījušās uz labo pusi.

Otrā atsauksme, vīrietis, 35

Man tika veikta operācija, izmantojot taukaudus. Viņi paskaidroja, ka šis ir vispiemērotākais materiāls, jo tas ir savs, tas neradīs blakusparādības, labi iesakņosies. Atturējās no želeju lietošanas, jo uzskatīja, ka šīs vielas nav svešas, var izraisīt komplikācijas. Kopumā es dodu priekšroku taukaudiem. Operācija noritēja labi, neliels audzējs jau bija norimis, dzimumlocekļa tilpums palielinājās par 2 cm. Vārdu sakot, tagad es lepojos ar savu cieņu! Iesaku!