Cik maksā dzimumlocekļa palielināšana

Katrs vīrietis vēlētos būt efektīvs gultā un pilnībā apmierināt sievietes vajadzības. Šī iemesla dēļ daudzi meklē dažādus veidus, kā palielināt dzimumlocekli. Tā kā šo jautājumu pacientam ir ļoti grūti atrisināt ķirurģiski, tas nozīmē, ka ir vērts parūpēties par saudzīgākām metodēm, piemēram, palielināt dzimumlocekli ar sodas Sodas pelnu, lina soda - nātrija karbonātu Na2CO3. Pēc vīriešu domām, šī metode ir efektīva un nes augļus mēneša laikā.

soda dzimumlocekļa paplašināšanai

Kā cepamā soda ietekmē vīriešu orgānu: dzimumlocekļa paplašināšanas metodes

Daudzi vīriešu dzimuma vīrieši nav apmierināti ar sava dzimumlocekļa izmēru. Problēma slēpjas vai nu personīgos kompleksos, vai psiholoģiskā šokā, kad sieviete, neuzmanoties, par to pastāstīja savam izredzētajam. Mūsdienās dzimumlocekļa izmērs, kas nav fizioloģisks, ir ļoti reta novirze. Būtībā vīriešiem dzimumorgāns Orgāns ir atsevišķs dažādu veidu šūnu un audu kopums, kas dzīvā organisma ietvaros veic noteiktu funkciju, ir proporcionāls ķermenim, tomēr vēlme to palielināt nepamet stiprā dzimuma pārstāvjus.

Šodien ir iespējams palielināt dzimumlocekli par 100% (penis): Vīriešu dzimumloceklis Dzimumloceklis dzīvniekiem ar operāciju, taču šāda procedūra ir dārga, un tai ir daudz blakusparādību. Vīrieši ir izmēģinājuši daudzas metodes: gan stimulējošus krēmus, gan uztura bagātinātājus, kas sola palielināt dzimumlocekli vienā piegājienā, šīs metodes var būt diezgan efektīvas, jo palīdz nodrošināt dzimumlocekļa pietiekamu daudzumu asiņu labākai uzbudinājumam un ilgstošai erekcijai.

Ja mēs runājam par soda, tad vīriešu atsauksmes ir patiešām pārsteidzošas. Dzimumlocekļa palielināšana ar sodas palīdzību joprojām ir reāla, taču ir vērts uzreiz pateikt, ka jums nevajadzētu gaidīt dzirkstošus rezultātus. Soda jālieto kopā ar īpašiem vingrinājumiem, kas palīdz "pagarināt" dzimumorgānu. Orgāns ir atsevišķa dažāda veida šūnu un audu kolekcija, kas dzīvā organisma ietvaros veic noteiktu funkciju. Kam soda ir piemērota?

Tas palīdz šķidrināt asinis, kas paātrina to cirkulāciju. Orgāns ir piesātināts ar pietiekami daudz skābekļa un asinīm, tāpēc tas kļūst ciets un ciets. Šo metodi var izmantot jebkurš vīrietis, vīrietis vai dzimums, jo soda var iegādāties jebkurā veikalā un tajā pašā laikā tā ir lēta.

Sārms palīdz attīrīt organismu no sārņiem.

Palielinājums optiskais palielinājums - attēla un objekta lineāro vai leņķisko izmēru attiecība; optiskais palielinājums - attēla un dzimumlocekļa objekta lineāro vai leņķisko izmēru attiecība ar sodu - izplatīta metode, bet tā ir vērts aprakstot, cik tas ir efektīvs.

Dzimumlocekļa palielināšana ar cepamo sodu: kā lietot

Ārsti kategoriski atsakās izmantot vīriešu vai dzimuma šo metodi vīriešiem, jo soda ir jāatšķaida ūdenī un jālieto iekšķīgi. Šo vielu var lietot tikai absolūti vesels cilvēks, jo sārmu ievadīšana organismā var negatīvi ietekmēt vispārējo veselības stāvokli. Kad jūs nedrīkstat lietot soda:

 • Ja ir palielināts vai samazināts kuņģa skābums. Ir vērts atzīmēt, ka ir ļoti maz cilvēku, kuriem kuņģa-zarnu traktā ir normāls skābuma līmenis, jo tas ir tieši atkarīgs no pareiza uztura.
 • Ja Jums ir gastrīts vai čūlas.
 • Diabēts.
 • Onkoloģijas klātbūtne.

Ja ir vismaz viens no iepriekš minētajiem faktoriem, ir stingri aizliegts lietot soda. Kā pareizi lietot soda? Vīriešu pārskatos ir aprakstītas dažādas sodas lietošanas metodes, bet mēs aprakstīsim populārākās:

 • Receptes numurs 1. Pusi tējkarotes sodas pievieno vārītai (atdzesētai) glāzei ūdens 250 ml. Dzeriet sutru pēc ēšanas mēnesi.
 • Receptes numurs 2. Daži vīrieši uzskata, ka dzimumlocekļa palielināšanai nepietiek ar 0, 5 tējkaroti, tāpēc viņi izmanto 1 tējkaroti cepamās sodas uz 250 ml ūdens.
 • Receptes numurs 3. Šī metode ir adaptīvāka. Šajā gadījumā pakāpeniski jāpalielina sodas Sodas, veļas sodas - nātrija karbonāta Na2CO3 deva, sākot no 0, 5 h. l.
 • Receptes numurs 4. Daži vīrieši cilvēks vīrietis vai dzimums cilvēks vīrietis vai dzimums lieto cepamo sodu Sodas pelni, lina soda - nātrija karbonātu Na2CO3 lokāli, t. i. uzklājiet pulveri tieši uz dzimumorgāniem. Jāņem vērā, ka šāda skrubēšana var dot pozitīvus rezultātus. Masāžas rezultātā asinis sāk cirkulēt ātrāk, un soda ātri iekļūst ādā, atšķaidot asinis un palielinot orgānu. Lai to izdarītu, jums ir jāsamitrina dzimumlocekļa dzimumloceklis (penis): Vīriešu dzimumloceklis Dzīvnieku dzimumloceklis, paņemiet nedaudz sodas Sodas pelni Sodas pelni, lina soda - nātrija karbonāts Na2CO3, lina soda - nātrija karbonāts Na2CO3 un lēni un maigi berzējiet orgānu. ar sodu 3-5 minūtes. Šo procedūru ir svarīgi veikt pirms tuvības sākuma.

Ir svarīgi atzīmēt, ka tikai cepamā soda nepalielina dzimumlocekli, t. i. viņa var īslaicīgi padarīt dzimumlocekli garāku un biezāku, bet par 3-4 mm un tad tikai pēc dzēriena. Efekts ilgst ne vairāk kā 3 stundas.

Saspīlēšana un soda

Tā kā sodas efektivitāte joprojām ir apšaubāma, jo vīriešu atsauksmes ir ļoti atšķirīgas. Kāds saka, ka soda ir panaceja pret visām kaitēm, kāds raksta, ka tā ir laika izšķiešana. Bet gandrīz katrs foruma dalībnieks rakstīja par efektīviem vingrinājumiem, kas tiek izmantoti kopā ar "sodas terapiju".

sieviete un vīrietis ar palielinātu dzimumlocekli

Saspiešana ir nedrošs vingrinājums, kas var palīdzēt palielināt dzimumlocekli. Tulkots no angļu valodas kā "spīlēšana ar skavu". Metodes galvenā sastāvdaļa ir ārējo vēnu izspiešana, lai asinis neizplūstu no dzimumorgāniem. Tehnikas iezīme:

 • Lai veiktu vingrinājumu, jums būs nepieciešamas vai nu atslēdznieka, vai automašīnu skavas, kas nofiksēs dzimumlocekļa pamatni;
 • Sākotnējā apmācības posmā jūs varat saspiest vēnas ne vairāk kā 5 minūtes;
 • Vingrinājuma laikā jūs nevarat gulēt vai sēdēt, bet tikai kustēties, pat ja jūtat diskomfortu.

Saskaņā ar cilvēku atsauksmēm, šādā veidā ir iespējams palielināt dzimumlocekli par 2-3 cm sešos mēnešos, bet ar nosacījumu, ka šo procedūru katru dienu veic vīrietis. Šajā gadījumā ir vērts lietot soda, kas palīdz šķidrināt asinis.

Jāteic, ka arī šī metode nav droša veselībai. Ņemot vērā, ka šī metode nav dabiska un dabiska, rezultāts var būt neskaidrs. Protams, šādas darbības nevajadzētu veikt, ja ir problēmas ar asinsvadiem vai ir hroniskas uroģenitālās sistēmas slimības.

Dzimumlocekļa palielināšana ar sodas palīdzību ir vienkāršs veids, taču tā efektivitāti neapstiprina nekas, bet tikai vīriešu atsauksmes specializētos forumos. Tāpēc, pirms pieņemt šādu lēmumu par dzimumlocekļa palielināšanu, ir vērts padomāt, kam tas paredzēts. Galu galā, kā saka ārsti, nav mazo biedru, ir vīrieši, kuri nav iemācījušies pārvaldīt savu "draugu". Tāpēc var būt labāk rūpēties par savu veselību, nevis mēģināt palielināt dzimumlocekli, jo, visticamāk, intīmās dzīves problēma neslēpjas aiz maza izmēra.

Dzimumlocekļa paplašināšanas ķirurģija ir kļuvusi īpaši populāra pēdējo divu desmitgažu laikā, kā arī citas plastisko procedūru iespējas. Iespaidīgas formas orgāns ir katra vīrieša sapnis, lai gan no medicīniskā viedokļa dzimumlocekļa izmēram nav normu. Turklāt jebkuras ķermeņa daļas augšanas un attīstības īpatnība, ieskaitot vīriešu "cieņu", ir "atbildīga" par iedzimtību. Lai gan dzimumlocekļa palielināšana ar operāciju tiek praktizēta jau sen, cilvēks ir iemācījies labot to, ko daba ir izglābusi.

Korekcijas tehnikas

Pašlaik ir daudzas metodes, ar kurām tiek ierosināts palielināt dzimumlocekli. Tajos ietilpst speciālu vingrojumu komplekts, "brīnumzāles", vakuummasieri, pagarinātāji un tā tālāk, taču patiesībā tie labākajā gadījumā būs bezjēdzīgi, sliktākajā - nodarīs neatgriezenisku kaitējumu veselībai.

Medicīniskās korekcijas metodes:

 • Neķirurģiska. Metodes pamatā ir pagarinātāja lietošana ilgu laiku.
 • Ķirurģiskā. Dzimumlocekļa sabiezēšanas operācija tiek veikta, koriģējot slēpto (perineālo) daļu (daļa dzimumlocekļa saišu tiek šķērsota). Šajā gadījumā vīrieša palielinātās "cieņas" faktiskie izmēri paliek vietā, un garums tiek vizuāli pārdalīts uz tā piekārtās daļas laukumu.
 • Kombinēts. Tiek izmantota divu iepriekšējo metožu kombinācija: vispirms tiek veikta operācija vīrieša "cieņas paaugstināšanai", tad tiek uzlikts pagarinātājs.

Vienīgā drošā metode, ar kuras palīdzību jūs patiešām varat pievienot dažus lolotos centimetrus, ir dzimumlocekļa plastiskā ķirurģija. Protams, vīriešu "cieņas" paaugstināšanas operācijas izmaksas ir augstas un nav pieejamas visiem. Ārsts izraksta ķirurģisku iejaukšanos pēc detalizētas pacienta izmeklēšanas, kas ļauj izslēgt neatgriezeniskas sekas. Nedomājiet, ka dzimumloceklis ir ķermeņa orgāns (roka, kāja, pirksts, auss utt. ), mūsdienās bieži lietots "penis" nozīmē ķirurģiski palielina ikviens, kurš jautā, ir vairākas indikācijas šis. Parasti plastisko ķirurģiju nosaka dzimumlocekļa mikroizmērs, kas patiesībā sabojā vīrieša dzīvi gan fizioloģiski, gan psiholoģiski.

Atsauksmes par katru no šīm dzimumlocekļa paplašināšanas metodēm ir neskaidras, ir gan pozitīvas, gan negatīvas atsauksmes. Vienīgais, kurā ekspertu atsauksmes ir līdzīgas, ir daudzu "brīnumlīdzekļu" daļējas efektivitātes novērtējums, par ko var lasīt internetā. Parasti, lai vīrieša "cieņa" kļūtu lielāka un spētu stāvēt, ir jāpieliek lielas pūles, jāiziet sāpes un ne visai patīkams rehabilitācijas periods. Acīmredzamu iemeslu dēļ vīrieši baidās doties uz operāciju, un viņi dara visu iespējamo, lai no tā izvairītos.

Indikācijas operācijai

Andrologi uzskata, ka mazs reproduktīvais orgāns vīrietim ir vairāk psiholoģiska, nevis funkcionāla problēma. Ar 11-14 centimetriem "var dzīvot", un pat ļoti veiksmīgi, manipulācijas ar dzimumlocekļa sabiezējumu nav nepieciešamas. Bet cilvēkam ar mikropeni (orgāns, kura izmērs ir 2-3 cm) nav iespējas nodarboties ar seksu, tāpēc viņam jāmeklē veidi, kā palielināt savu dzimumlocekli. Bet, ja vīrieša "cieņas" palielināšana jau ir atrisināta problēma, atliek tikai noskaidrot, par kādu cenu!

Palielinājuma indikācijas optiskajam palielinājumam - attēla lineāro vai leņķisko izmēru attiecība pret ķermeņa dzimumlocekļa orgānu (roku, kāju, pirkstu, ausu u. c. ), mūsdienās bieži lieto nozīmē augu loceklis "ķirurģiski. :

 • Iedzimtas anomālijas (epispadijas, hipospadijas) un mehāniski bojājumi.
 • Mikropenisa sindroms. Tajā pašā laikā orgāns ir tāda izmēra, ka tas nepieļauj dzimumaktu. Fotoattēlā tas izskatās kā "krokas" un ir sekas endokrīnās sistēmas traucējumiem zēna ķermenī augšanas un attīstības periodā. Pieaugušā periodā šāda izmēra orgāns bieži kļūst par funkcionālu problēmu cēloni, tāpēc ķirurģiskā palielināšana ir optiskais palielinājums - attēla un dzimumlocekļa objekta lineāro vai leņķisko izmēru attiecība ir neizbēgama.
 • Ar vecumu saistīta atdzimšana. Tas ir saistīts ar pakāpeniskām strukturālām izmaiņām dzimumlocekļa audos (samazināta elastība, aptaukošanās utt. ).

Tādējādi "mazāks par vidējo" orgāns nav jātraucē un var ignorēt dažus estētiskus trūkumus. Cik nepieciešama faloplastika, izlemj ārsts, pamatojoties uz daudziem parametriem, un, ja dzimumloceklis funkcionē normāli un ir spējīgs vairoties, tad tiešu norāžu uz ķirurģisku iejaukšanos nav.

Tehnika

Cik var palielināt dzimumlocekli ar operācijas palīdzību? Detalizēti izpētot ārstu atsauksmes, varat noteikt vidējo vērtību, par kādu ir iespējams reāli palielināt dzimumlocekli: 3-5 cm.

Turklāt ikviena mūsdienu klīnika dod iespēju vīrietim, kurš nolēmis veikt dzimumlocekļa pagarināšanas operāciju, pirms procedūras noskatīties video, kurā iemūžināta operācijas gaita, darbība vai to kombinācija mērķa sasniegšanai. Plastiskā procedūra ne tuvu izskatās estētiski, turklāt rehabilitācijas periods ir diezgan sāpīgs, tāpēc nereti šāds video palīdz stiprā dzimuma pārstāvjiem patiesi izvērtēt savu lēmumu.

Faloplastika tiek veikta divos virzienos:

 • Dzimumlocekļa paplašināšanās.
 • Dzimumlocekļa pagarinājums.

Cik daudz ir nepieciešama faloplastika, izlemj ārsts, pamatojoties uz daudziem parametriem. Īpaši jāuzsver, ka šādas plastiskās intīmās operācijas dzimumlocekļa sabiezēšanai veic tikai augsti kvalificēti speciālisti labi aprīkotās klīnikās.

Vairāki faktori ietekmē vīriešu "cieņas" operācijas izmaksas, jo īpaši dzīvesvietas reģionu (galvaspilsētā izmaksas ir daudz augstākas nekā perifērijā), klīnikas aprīkojumu utt.

Pirms "X-dienas" izrakstīšanas ārsts aprunāsies ar vīrieti, parādīs jau veiktās plastiskās operācijas rezultātu fotogrāfiju un iepazīstinās pacientu ar iespējamiem riskiem un sekām.

Ligamentotomija

Dzimumlocekļa palielināšanas operāciju sauc par ligamentotomiju. Dzimumloceklis tiek palielināts vispārējā anestēzijā, visas manipulācijas tiek veiktas 30-60 minūšu laikā. Būtība: dzimumlocekļa saites sadalīšana, kas anatomiski notur dzimumlocekli vīrieša ķermenī. Pateicoties iekšējai "slēptai daļai", ir iespējams pagarināt dzimumlocekli.

Pēc dzimumlocekļa ķirurģiskas palielināšanas sākas rehabilitācijas periods. Tas nav ilgi, tas aizņems 2-3 nedēļas, un šuve kļūst gandrīz neredzama, tik ātra atveseļošanās ir saistīta ar labu asins piegādi cirkšņa zonā. Apmēram otrajā dienā pacients tiek izrakstīts ar rekomendācijām pagarinātāja nēsāšanai un pārsēju apmeklējuma sarakstu. Parasti ligamentotomiju vīrietis panes labi, neskatoties uz iespaidīgajām fotogrāfijām, kurās redzami "briesmīgi griezumi", nav izteikta pēcoperācijas diskomforta, nav arī potences un reproduktīvās funkcijas pārkāpuma. Netiek ietekmēti visi asinsvadi, muskuļi un saites, kas ir atbildīgi par erekciju.

Cik var palielināt dzimumlocekli pēc ligamentotomijas, izmantojot pagarinātāju? Parasti, izmantojot iepriekšminētās metodes, ir iespējams sasniegt dzimumlocekļa palielināšanos vidēji par 3-5 cm, maksimālais rezultāts ir atkarīgs no anatomiskām īpašībām un fizioloģiskajiem parametriem. Pēc operācijas ir svarīgi ievērot visas ārsta receptes, un tad nenotiks nekas, kas varētu ietekmēt tās darbību. Pēc dažām nedēļām jūs varēsiet lepoties ar savu atjaunoto biedru.

Falloprotezēšana

Ja vīrietim, papildus tam, ka ir pieticīgs augums, ir problēmas ar potenci, ir tikai viena izeja - falloprotezēšana jeb mākslīgās protēzes implantēšana. Neuztraucieties, labāk ir uzzināt visu par pieaugošo metodi. Ja pirms operācijas iepazīstaties ar fotoattēlā redzamajiem rezultātiem, jūs varat redzēt: dzimumloceklis izskatās kā īsts, un nevienai sievietei nebūs aizdomas par viltību. Šī ir diezgan nopietna ķirurģiska iejaukšanās, kurā dzimumloceklis tiek burtiski "izjaukts pa daļām", un tāpēc atveseļošanās periods būs garš. Operācijas izmaksas ietekmē implanta kvalitāte, ķirurga kvalifikācija.

Speciālisti uzskata, ka dzimumlocekļa palielināšana ir diezgan riskants solis, pie kura ķeras ārkārtējos gadījumos.

Darbības, kas ļauj piešķirt dzimumloceklim vēlamo biezumu, sauc:

 • Lipofilēšana. Šajā variantā dzimumlocekļa tilpums tiek piešķirts, sūknējot paša pacienta tauku šūnas, taču rezultāts parasti ir īslaicīgs, un dzimumloceklis var "atkopties" tikai par 1 cm. Sūknējot sintētiskos komponentus, komplikāciju iespējamība ir augsts. Cik izmaksā operācija, jānoskaidro ārstniecības iestādē, kurā plānojat veikt lipofillingu. Katrs klīnikas klients iegūto rezultātu varēs salīdzināt, izmantojot fotoattēlu.
 • Mikroķirurģiskā muskuļu transplantācija. Dzimumlocekļa palielināšanās notiek tāpēc, ka tas ir "iesaiņots" savos muskuļu audos, kas ņemti no vēdera sienas. Cik centimetrus var pievienot, izmantojot šo metodi? Maksimālie rādītāji ir 3-4 cm, taču šāda iejaukšanās dzimumlocekļa palielināšanai tiek uzskatīta par visdārgāko un grūtāko. Pacients ir jāanestē 3 stundas, un rehabilitācijas periods ilgst līdz 5 nedēļām.

Cik operācija var maksāt

Šāda veida iejaukšanās cena ir diezgan augsta un atkarīga no ķirurga kvalifikācijas, klīnikas vērtējuma un daudziem citiem faktoriem.

Stiprā dzimuma pārstāvjiem, pirms izšķirties par šāda veida plastmasu, ir svarīgi izrēķināt finanses (cena ir diezgan augsta pat turīgam cilvēkam), novērtēt fizisko un psiholoģisko spēku.

Papildus sāpīgajām sajūtām, anestēzijai un ilgam rehabilitācijas periodam apmēram pāris mēnešus būs pilnībā jāaizmirst par seksuāliem kontaktiem. Pat eksperti uzskata, ka dzimumlocekļa palielināšana ir diezgan riskants solis uz pilnību, ko vislabāk izmantot ekstremālākajos gadījumos. Dažreiz kļūdas pieļaušanas izmaksas ir ļoti augstas.