Dzimumlocekļa palielināšanas tehnika

kā palielināt dzimumlocekļa izmēru

Antropologi apgalvo, ka kopš seniem laikiem vīrieši ir centušies palielināt dzimumlocekļa izmēru.

Tam ir izveidotas daudzas metodes, senākajos traktātos ir aprakstītas iespējamās iespējas ietekmēt dzimumlocekli, lai to palielinātu.

Vai ir iespējama dzimumlocekļa palielināšanās? Dzimumlocekļa palielināšanai ir daudz dažādu veidu.

Pareizi izvēlēta dzimumlocekļa palielināšanas tehnika ir panākumu atslēga. Ir ierasts izdalīt trīs galvenās dzimumlocekļa palielināšanas metodes.

Dzimumlocekļa paplašināšanas pamatmetodes

  • Ķirurģiska dzimumlocekļa palielināšanās.Pirms 1-2 gadu desmitiem dzimumlocekļa palielināšanas operācijās tika izmantots mākslīgais silikona materiāls. Operācijas būtība bija injekcijas dzimumlocekļa ādā ar šo materiālu, kā rezultātā palielinājās tā biezums. Nepietiekams rezultāts un iespējamās komplikācijas lika ķirurgiem pārskatīt savu viedokli par šo metodi. Mūsu dzimumrevolūcijas laikā dzimumlocekļa paplašināšanas operācijas tiek veiktas diezgan bieži. Lai palielinātu dzimumlocekļa apjomu, injekcijas tiek veiktas ar bioloģisko materiālu, kas tiek ņemts no pacienta audiem. Tie ir tauku nogulsnes augšstilba rajonā, kas padara procedūru drošāku. Palielinoties dzimumlocekļa garumam, tiek veikts griezums audos, kas atbalsta dzimumlocekli no augšas, un pēc tam tiek sašūti nedaudz zemāk, nekā tie bija. Rezultāts ir pamanāms gandrīz uzreiz. Pastāv infekcijas un dažāda veida komplikāciju risks. Šī darbība var palielināt dzimumlocekli par 4 cm.
  • Dzimumlocekļa palielināšanās ar uztura bagātinātājiem.Šī metode sastāv no regulāri izstrādātiem speciāli dzimumlocekļa palielināšanas medikamentiem. Tās var būt tabletes vai uztura bagātinātāji. To sastāvs galvenokārt ir dabisks, ietver unikālus augus un komponentus. Tos uzskata par nekaitīgiem. Izmantojot šo metodi, jūs varat palielināt dzimumlocekli par 0, 5 cm gadā. Izmantojot šo metodi, jūs varat palielināt dzimumlocekli par 3-4 cm.

Manuāli veidi, kā palielināt dzimumlocekli

Ir vairāki no tiem:

  1. Vakuuma metode.Šajā tehnikā tiek izmantots vakuuma sūknis. Dzimumloceklis tiek ievietots kolbā, kas izgatavota no caurspīdīga materiāla, no sūkņa kolbas tiek izsūknēts gaiss, kas noved pie spriedzes dzimumlocekļa audos un asins plūsmas uz tiem. Regulāri lietojot sūkni, audi stiepjas un iegūst elastību, kas izraisa tā lieluma palielināšanos. Nepareizas lietošanas gadījumā pastāv traumu risks. Šis paņēmiens tiek piemērots visu gadu un dod vidēji 3 cm.
  2. Vilces metode.Tās būtība slēpjas dzimumlocekļa audu izstiepšanā, izmantojot īpašas ierīces - pagarinātājus. Tie laika gaitā palīdz nostiprināt dzimumlocekli izstieptā stāvoklī, kas attiecīgi palielina audu apjomu un pašu dzimumlocekli. Metode ir droša. Iespējamais dzimumlocekļa palielinājums - 3-4 cm. Labākais efekts tiek sasniegts, lietojot šo tehniku tūlīt pēc operācijas.
  3. Manuālie vingrinājumi.Šī metode ir ļoti līdzīga iepriekšējai, tomēr tai ir savas īpatnības. Būtība ir tāda pati, bet efekts ir pilnīgāks. Turklāt šādi vingrinājumi labvēlīgi ietekmē visu uroģenitālo sistēmu, uzlabojas spēja un samazinās risks iegūt seksuāla rakstura slimības. Metode ir absolūti droša un universāla, piemērota visiem bez izņēmuma. Gadu var palielināt dzimumlocekli par 3-5 cm.

Izvēloties dzimumlocekļa palielināšanas tehniku, ir svarīgi ņemt vērā savas iespējas un vajadzības. Ja jums nepieciešams ātrs rezultāts, izmantojiet vakuuma metodi, ja ilgstoši - vilkmi, vingrinājumus vai medikamentus, un, ja vēlaties ātri un ilgi palielināt dzimumlocekli, varat izmantot ķirurģisko metodi.