Kā palielināt dalībnieku: mēs apsveram visefektīvākos veidus

Vīrieša dzimumorgānu izmērs ir tieši proporcionāls dzimumakta kvalitātei un pašapziņai. Daudzas dāmas uzskata, ka vīrieša dzimumorgānu parametriem nav lielas nozīmes, tomēr tā nav gluži taisnība: tikai ar pietiekamu mīlestības galvenā atribūta izmēru ir iespējama kvalitatīva, pilnīga un visaptveroša maksts sieniņu stimulācija. , kas tieši ietekmē maksts orgasma iespējamību. Mēs jums pastāstīsim par labākajiem veidiem, kā palielināt savu dzimumlocekli mājās, nekaitējot ķermenim?

Šobrīd ir daudz veidu, kā palielināt dzimumlocekli, visefektīvākā ir ķirurģiska iejaukšanās, kurā iesaistīts kvalificēts plastikas ķirurgs. Izmantojot šo metodi, var izmainīt pat dzimumlocekļa mikroskopiskos parametrus, pateicoties kuriem vīrietis iegūst iespēju veikt pilnvērtīgu dzimumaktu. Neskatoties uz to, ķirurģisku iejaukšanos pavada ilga atveseļošanās, sāpīga rehabilitācija, turklāt šī tehnika ir diezgan dārga.

Tāpēc efektīvas dzimumlocekļa palielināšanas metodes ietver mājas metodes, kas palīdz pakāpeniski un droši pielāgot reproduktīvā orgāna parametrus. Vidēji šādas procedūras ļauj palielināt sākotnējo izmēru par aptuveni diviem centimetriem.

centimetrs dzimumlocekļa mērīšanai pirms paplašināšanas

Visizplatītākie izmēri: ko saka statistika?

Ja mēs runājam par vidējiem parametriem, tad slāvu respondentu dzimumorgānu vidējais izmērs ir aptuveni 9 centimetri (šī vērtība tika mērīta nesatrauktā stāvoklī). Seksuālās uzbudinājuma laikā šis garums palielinās līdz vidēji 14 centimetriem.

Tajā pašā laikā sievietes orgasma kvalitāti ietekmē ne tikai attiecīgā orgāna garums, bet arī apkārtmērs, un vidēji erekcijas brīdī tas ir 11 centimetri.

Turklāt pētnieki atklāja, ka vislielākie parametri ir vīriešiem no Āfrikas valstīm, savukārt vismazākie izmēri ir starp respondentiem no Taizemes un Vjetnamas.

Protams, tie ir ļoti vidēji dati, kas atspoguļo tikai vispārēju priekšstatu par vīriešu dzimumorgānu izmēru atkarībā no rases, auguma un citiem parametriem.

Reāli veidi, kā palielināt dzimumlocekli bez sāpēm un materiālajām izmaksām

Zemāk ir galvenie paņēmieni, ar kuru palīdzību ikviens var lielā mērā mainīt vīrišķības apmērus, atbrīvoties no psiholoģiskā diskomforta un patīkami pārsteigt savu dvēseles radinieku.

Vai ir iespējams palielināt biedru ar pompu?

Vīriešiem populāra ierīce ir vakuumsūknis, kas ir īpaša kolba ar manometru. Ierīce izsūknē gaisu netālu no orgāna stumbra, kas rada spriedzi un palielina asins plūsmu uz kavernozs ķermeņiem. Šādas ietekmes rezultātā ir iespējams ne tikai palielināt ķermeni par vairākām vienībām rindā, bet arī izveidot pilnvērtīgu erekciju. Tieši tāpēc sūkni var izmantot arī erektilās disfunkcijas ārstēšanā.

Nodarbības jāsāk pakāpeniski, ar dažu minūšu treniņu, pakāpeniski ilgumu var palielināt līdz 20 minūtēm. Pirms sūkņa lietošanas dzimumloceklis ir jāsagatavo, šim nolūkam ieteicams uzklāt lubrikantu vai speciālu želeju, lai ar masāžas kustībām mainītu izmēru.

Ražotāji ražo gan manuālas, gan elektriskās ierīces, šādu ierīču darbības princips ir līdzīgs. Nevajadzētu lietot paštaisītus sūkņus, jo tie var sabojāt dzimumorgānus. Pārtrauciet lietot ierīci, ja jūtat asas sāpes dzimumlocekļa apvidū, pretējā gadījumā jūs varat sabojāt kavernozo ķermeņus, kas var izraisīt traumas un pasliktināt spēju veikt dzimumaktu.

Kā palielināt dzimumlocekli mājās ar krēmu?

Līdz šim šī ir vienīgā drošā un diezgan efektīvā metode, ko var regulāri izmantot mājās. Ražotāji ražo produktus vietējai lietošanai diezgan blīvu krēmu un vieglu želeju veidā. Pirmo no tiem var lietot naktī, otro – pirms dzimumakta vai pie aktīva dzīvesveida, kad svarīgi, lai gēls ātri iesūcas un neatstāj lipīgu sajūtu.

vīrietis ir apmierināts ar dzimumlocekļa palielināšanos

Krēmu un želeju sastāvā ir augu izcelsmes sastāvdaļas, kas paātrina asinsriti dzimumorgānu rajonā, kas veicina pakāpenisku garuma un biezuma maiņu.

Līdzekļa lietošana ir maksimāli vienkārša: uzklājiet pareizo krēma vai ziedes daudzumu uz dzimumorgāniem, kas iepriekš nomazgāti un nosusināti ar dvieli. Vienmērīgi izklājiet krēmu pa dzimumorgānu virsmu, īpašu uzmanību pievēršot galvas zonai. Tajā pašā laikā jūsu kustībām jābūt diezgan intensīvām un masējošām, lai papildus aktivizētu asinsriti. Līdzekļus ieteicams lietot katru dienu, mēnesi.

Krēmiem un gēliem no labi zināmiem ražotājiem ir daudz priekšrocību, proti:

 • Lielākajai daļai savienojumu ir kumulatīva iedarbība, tāpēc izmērs mainās ne tikai erekcijas laikā, bet arī normālā stāvoklī.
 • Jūs varat palielināt savu dzimumlocekli ātri, pusstundu pirms dzimumakta, kas ļaus pamanīt pozitīvas izmaiņas jau pēc pirmās lietošanas reizes.
 • Produkti palielina intīmās zonas jutīgumu, kas noved pie bagātīga un ilgstoša orgasma, kā arī uzlabo sajūtas dzimumakta laikā kopumā.
 • Vai ar šo metodi ir iespējams palielināt dzimumlocekļa izmēru? Prakse rāda, ka pēc mēneša regulāras lietošanas lielākā daļa vīriešu atzīmēja parametru izmaiņas vidēji par trim centimetriem. Tas nozīmē, ka šī metode ir patiešām efektīva.
 • Gandrīz pilnīga kontrindikāciju un nevēlamu blakusparādību neesamība pilnīgi dabīgu sastāvdaļu dēļ. Atšķirībā no sintētiskajām narkotikām, kuras lieto iekšķīgi, krēms negatīvi neietekmē iekšējos orgānus.
 • Līdztekus dzimumlocekļa paplašināšanai lielākajai daļai zāļu ir labvēlīga ietekme uz erektilo funkciju, kas palīdz atjaunot potenci nelielu erektilās disfunkcijas gadījumā (piemēram, spēcīga uzbudinājuma vai noguruma dēļ).
 • Mūsdienu kompozīcijām ir viegla konsistence, kas ātri iesūcas dziļi audos un neatstāj pēdas uz apkārtējām lietām. Krēmu un želeju var lietot kopā ar prezervatīvu, jo produkti neiznīcina lateksa struktūru.

Vienīgais lietošanas ierobežojums ir spēcīga jutība pret atsevišķām produkta sastāvdaļām, kas var izraisīt smagu alerģiju.

Turklāt kompozīciju nav ieteicams uzklāt uz bojātiem dzimumorgāniem vai izteiktu alerģisku reakciju klātbūtnē.

Vai tiešām ir iespējams palielināt biedru ar masāžas palīdzību?

Masāžas tehnika ir vēl viena droša metode, ko var lietot vienlaikus ar krēmiem un gēliem. Lai veiktu vingrinājumus, vienkārši atpūtieties, guļot uz gultas, ieziediet rokas un dzimumorgānus ar īpašu lubrikantu.

Pēc tam sāciet veikt abpusējās kustības no reproduktīvā orgāna pamatnes uz galvu, it kā izstiepjot dzimumlocekli garumā un nedaudz nospiežot uz to. Visām kustībām jābūt diezgan intensīvām, taču nedrīkst pieļaut, ka rodas sāpes. Šim paņēmienam regulāri jāpievērš uzmanība, apmēram 20 minūtes katru dienu.

Vai ir iespējams palielināt dzimumlocekli ar operāciju: plusi un mīnusi

Šobrīd tikai ar plastiskās ķirurģijas palīdzību var radikāli mainīt svarīga orgāna parametrus. Izmantojot šo metodi, ķirurgs var novērst acīmredzamas dzimumlocekļa deformācijas vai mikroskopiskus izmērus, kas radušies traumas vai iedzimtas patoloģijas rezultātā.

Plastiskās ķirurģijas trūkumi ir šādi:

 • Šis paņēmiens netiek parādīts visiem pacientiem, piemēram, ar smagām dzimumlocekļa deformācijām nebūs iespējams radikāli mainīt izmēru.
 • Metode ir saistīta ar iespaidīgām materiālajām izmaksām par iepriekšēju medicīnisko pārbaudi, pašu operāciju un rehabilitācijas periodu.
 • Ilga un grūta rehabilitācija, ko pavada daudzi pārsēji, antibakteriālo zāļu lietošana un sāpīgas sajūtas.
 • Nekvalificēta ķirurga darbības var izraisīt kavernozo ķermeņu struktūras pārkāpumus, kas novedīs pie erektilās disfunkcijas un pat pilnīgas impotences.

Tāpēc šodien tikai īpašu krēmu un želeju izmantošana reproduktīvā orgāna palielināšanai ir pilnīgi droša, efektīva un lēta metode.

Ieteikumi vīriešiem, kuri vēlas palielināt savu dzimumlocekli mājas apstākļos

Šeit ir daži noderīgi padomi, kas palīdzēs ikvienam vīrietim mainīt savu seksuālo dzīvi uz labo pusi:

 • Izmantojiet tikai pārbaudītus produktus no labi zināmiem ražotājiem, kas ražo sertificētus produktus. Pateicoties tam, jūs nesaskarsities ar blakusparādībām, kairinājumu un alerģiskām reakcijām.
 • Ja vēlaties piekopt aktīvu dzīvesveidu, izvēlieties produktus ar vieglu gēla tekstūru, kas nenotraipīs veļu un apģērbu.
 • Regularitāte ir pamatnoteikums šajā delikātajā jautājumā. Vingrošana un masāža jāveic katru dienu, maksimālais daudzums - divas reizes dienā.
 • Negaidiet lielas pārmaiņas. Jūs varat mainīt parametrus par dažiem centimetriem atkarībā no sākotnējā garuma un jūsu reproduktīvās sistēmas specifikas.
 • Nepieļaujiet sāpes manipulācijas laikā. Ja jūtat diskomfortu, jums vajadzētu palēnināt vai pilnībā pārtraukt manipulācijas.
 • Lai panāktu izteiktāku efektu, vairākas metodes var kombinēt savā starpā.

Tagad katrs vīrietis zinās, kā palielināt dzimumlocekli mājās, tas neprasa pārmērīgas pūles vai dārgas metodes. Pirms lietojat kādu konkrētu līdzekli vai veicat vingrošanu, noteikti izlasiet kontrindikācijas, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu par šādas tehnikas piemērotību. Palielinot dzimumlocekli, Tu kļūsi pārliecinātāks par sevi, kā arī spēsi iepriecināt sievieti un sagādāt viņai patiesu baudu no seksa!