Kā ātri palielināt dzimumlocekli mājās

Daudzi vīrieši sapņo mainīt sava dzimumlocekļa izmēru. Operācija ir pārāk nopietns solis, kas var izraisīt bēdīgas sekas. Tāpēc stiprā dzimuma pārstāvjus interesē, kā mājas apstākļos palielināt dzimumlocekli, kura metode ir visefektīvākā.

Dzimumlocekļa paplašināšanas metodes

Bieži vien maza dzimumlocekļa problēmai ir psiholoģisks raksturs. Sen zināms, ka galvenais nav izmērs, bet kvalitāte. Tāpēc, pirms pats palielinājat dzimumlocekli mājās, jums jāpārliecinās, vai problēma patiešām pastāv.

Ir vairākas metodes, kas ļauj patstāvīgi mainīt dzimumlocekļa garumu un biezumu. Visi no tiem ir lieliski piemēroti lietošanai mājās. Tie ietver:

 • Sūknis, pagarinātājs.
 • Kosmētika un tabletes.
 • Masāža.
 • Pašhipnoze.
 • Fitoietekme.

Negaidiet tūlītējus rezultātus. Šajā gadījumā svarīga ir regularitāte. Vislabāko efektu var panākt, kompleksi iedarbojoties uz dzimumlocekli. Piemēram, ja jūs apvienojat aerosolu ar masāžu. Ieteicams rūpīgi izpētīt izvēlēto metodi pirms tās izmantošanas.

Vakuuma sūknis un pagarinātājs

Vakuuma sūknis ļauj palielināt dzimumlocekļa garumu un biezumu, kā arī uzlabot potenci. Tas ir cilindrs ar sūkni, kurā tiek ievietots dzimumloceklis. Sūknis izsūknē gaisu no cilindra, spiediena ietekmē palielinās asins plūsma, palielinās dzimumorgāns. Efekts nav ilgs.

Pagarinātājs ir mazāk populārs nekā vakuuma sūknis. Tas padara dzimumlocekli biezāku, garāku un piešķir tai pareizu formu, izstiepjot dzimumlocekļa audus. Pagarinātāja lietošanas rezultāts būs diezgan ilgs, ja ierīci lietosiet katru dienu.

Ir arī citas metodes dzimumlocekļa pagarināšanai mājās, piekarinot dažādus svarus. Slodze spēj izstiept ādu, padarot orgānu garāku, bet tas neietekmē biezumu. Šī ir ļoti bīstama procedūra, kas var izraisīt miesas bojājumus.

Populāri ir arī dažādi vīrišķības stiprinājumi, kas to pagarina, padara stiprāku un uzlabo potenci. Sprauslas aizkavē ejakulāciju un paildzina dzimumaktu.

Želejas, ziedes un tabletes

Želejām, krēmiem un ziedēm dzimumlocekļa paplašināšanai ir pretrunīgas atsauksmes un neskaidrs efekts. No šīm zālēm noteikti ir rezultāts, taču tas ir pārāk īslaicīgs. Kosmētikas preparātus ieteicams lietot kopā ar sūkni vai pagarinātāju.

Pētījumi nav pierādījuši tablešu un kapsulu iedarbību. Daudzi no tiem ir uztura bagātinātāji un lielās devās var kaitēt organismam. Ja mēs runājam par tādiem stimulatoriem kā Viagra, tad tie uzlabo potenci, izraisa dzimumtieksmi, savukārt vīrieša cieņas paaugstināšanās notiek tikai erekcijas dēļ.

Pašmasāža

Ir dažādi masāžas veidi, ko izmanto, lai palielinātu vīriešu dzimumlocekli mājās. Veicot, ieteicams lietot īpašus želejas un krēmus, kā arī tieši pirms procedūras jāsasildās siltā vannā. Tas uzlabos asinsriti iegurņa orgānos, nodrošinās efektīvu reproduktīvās sistēmas darbību. Par visefektīvāko tiek uzskatīta "dari pats" dzimumlocekļa masāža erekcijas stāvoklī.

Masāža veic vairākas noderīgas funkcijas:

 • palīdz pagarināt dzimumlocekli, padarīt to biezāku;
 • palielina seksuālo vēlmi;
 • palielina potenci;
 • padara erekciju ilgāku.

Šīs metodes smalkums slēpjas pareizā tehnikā un traumu izslēgšanā. Galu galā vīrišķība ir smalks un ļoti jutīgs orgāns, kas prasa rūpīgu attieksmi.

Īpaši populāra ir Jelqing tehnika, kuras mērķis ir dzimumlocekļa palielināšana. Kustības šādas masāžas laikā atgādina govs slaukšanu. Jelqing ir savs darbības princips, ar kuru jums ir jāiepazīstas pirms izpildes. Regulāras nodarbības ļaus jums redzēt rezultātu 2-3 mēnešu laikā.

pašhipnoze

Speciālisti psiholoģisko ietekmi uztver nopietni. Tā pamatā ir vizualizācija, kurai ir liels spēks. Ir nepieciešams padarīt par likumu pastāvīgi iedomāties lielu orgānu. Tas palīdz paaugstināt par dzimumlocekļa augšanu atbildīgo hormonu līmeni. Šis paņēmiens neprasa daudz pūļu un laika, un rezultāts var būt efektīvs.

Fitoietekme

Un šeit jūs nevarat iztikt bez tautas receptēm. Dzimumlocekļa augšana var stimulēt īpašu zāļu tēju lietošanu. Viņu sastāvs ir atšķirīgs. Garšaugi, kas sniedz vislabāko efektu, ir:

 • vilkābele;
 • žeņšeņs;
 • tribulus;
 • Dubrovnika;
 • asinszāle.

Ekspertu viedoklis

Ārsti ir pārliecināti, ka tikai ķirurgi var palielināt dzimumlocekli. Sarežģīta un dārga operācija ir taukaudu ievadīšana zem orgāna ādas. Šāda bīstama dzimumlocekļa palielināšanas metode dod īslaicīgu efektu, jo taukaudu zona pēc kāda laika izzudīs. Ko tad teikt par citām tehnikām, kuras veic bez operācijas. Viņu rīcība ir ļoti apšaubāma.

Ārsti iesaka neindēt organismu ar dažādām zālēm, bet mīlēt sevi un uzskatīt savu cieņu par īstu lepnumu neatkarīgi no izmēra. Ja problēma patiešām sabojā dzīvi, jums jāsazinās ar speciālistu, kurš palīdzēs atrast izeju. Visticamāk, bez operācijas nevar iztikt.

To veidu saraksts, kā palielināt dzimumlocekli mājās

Gandrīz katrs trešais vīrietis slepus vēlas palielināt dzimumlocekli, lai gan ne visi izlemj spert tik kardinālu soli. Mūsdienās eksperti ir izstrādājuši un piedāvā daudzas metodes vīriešu dzimumlocekļa palielināšanai, taču operācijas metodei joprojām ir visaugstākie efektivitātes rādītāji. Operācijai ir vairāki trūkumi - augstas izmaksas un riski.

Pamatojoties uz to, daudzi vīrieši dod priekšroku dažādos avotos un internetā meklēt veidus, kā palielināt dzimumlocekli mājās. Būtiskākie iemesli vēlmei palielināt dzimumlocekli ir seksuālā partnera neapmierinātība, kā arī paša vīrieša psiholoģiskās problēmas. Bet, pirms meklēt šādas metodes, ir jāiepazīstas ar vispārpieņemtiem izmēru standartiem, bez stereotipu un nepamatotu modeļu ietekmes.

Vai vispār ir iespējams palielināt dzimumlocekli?

Pirmais jautājums, kas rodas daudziem vīriešiem, ir tas, vai vispār ir iespējams palielināt dzimumlocekļa izmēru bez operācijas.

dzimumlocekļa mērīšana pirms paplašināšanas

Bet pirms ķerties pie šī jautājuma noskaidrošanas, ir vērts precīzi noteikt savus izmērus, salīdzināt tos ar fizioloģiskajām normām, lai tādējādi novērtētu dzimumlocekļa paplašināšanās iespējamību.

Šobrīd mūsdienu medicīna un cilvēces zināšanas piedāvā vairākus veidus, kā reāli palielināt dzimumlocekli. Proti:

 • operācija, dārgs un ļoti riskants solis;
 • paplašinātājs, tas ir, specializēta ierīce dzimumlocekļa pagarināšanai;
 • sūknis ar vakuuma metodi dzimumlocekļa audu stiepšanai;
 • krēmi un aerosoli mājas palielināšanai ar pagaidu efektu;
 • masturbācija un masāža, kas sasilda un izstiepj dzimumlocekļa audus.

Lai sasniegtu lieliskus rezultātus mājas mēģinājumos un ātri palielinātu dzimumlocekli, varat izmantot vairākas metodes vienlaikus. Kombinētā pieeja šajā gadījumā tikai spēlēs vīrieša rokās viņa centienos un vēlmēs.

Kā palielināt dzimumlocekli mājās bez operācijas?

Neskatoties uz acīmredzamo skepsi par to, kā jūs varat palielināt dzimumlocekli mājās, lielākā daļa dedzīgo skeptiķu joprojām cenšas izmēģināt šīs metodes paši. Galu galā tikai personīgā pieredze var būt precīzs apstiprinājums tam, vai šādi centieni darbojas vai joprojām ir šķiršanās. Galvenais noteikums rezultātu sasniegšanai ir sistemātiska īstenošana stingri saskaņā ar ieteikumiem.

Vingrinājumi

vīrietis ar palielinātu dzimumlocekli

Speciālisti ir izstrādājuši īpašus vingrinājumus, kuru regulāra izpilde noved pie dzimumlocekļa audu uzsildīšanas un izstiepšanas, kas nozīmē, ka jūs varat palielināt dzimumlocekļa izmēru mājās.

 • Pirmkārt, dzimumlocekļa āda ir jāsasilda, lai nodrošinātu lielāku audu elastību. Pannā uzkarsētu sāli ievieto austā maisiņā, pēc tam to uzklāj uz dzimumlocekļa.
 • Tālāk jums ir jāsasniedz erekcija, bet tajā pašā laikā līdz pusei jāpārtrauc seksuālā uzbudinājums. Lai to izdarītu, vīrietim būs nepieciešama īpaša smērviela.
 • Tālāk ar diviem rokas pirkstiem tiek izveidots gredzens, kas aizveras pie dzimumlocekļa pamatnes. Cieši saspiežot gredzenu, tas tiek izstiepts līdz pašai galvai, it kā mēģinot izstiept dzimumlocekli garumā.
 • Veicot vingrinājumu, nav nepieciešams pieskarties galvai. Vispirms tiek veiktas apmēram 40 stiepes, pakāpeniski palielinot tās līdz 200 reizēm.

Šo dzimumlocekļa paplašināšanas vingrinājumu sauc par jelqing jeb dubultošanas paņēmienu. Tā rezultātā dzimumlocekļa audi tiek uzkarsēti, kas nozīmē, ka tie kļūst elastīgi stiepšanai.

Masāža

dzimumlocekļa palielināšanas masāža

Ir vēl viena metode, kā nesāpīgi un bez maksas palielināt dzimumlocekļa izmēru mājas apstākļos. Papildus izmēram ievērojami palielinās arī vīrieša potence. Pirms masāžas vingrinājumiem āda vispirms tiek iesildīta, izmantojot lubrikantus. Bet visefektīvākais ir mīksts dvielis un zāļu novārījums tvaika pirtij. Dvieli samitrina karstā novārījumā, pēc tam uz pāris minūtēm uzklāj uz dzimumlocekļa.

Turklāt masāža tiek veikta divos veidos - masāža atslābinātā stāvoklī un erekcijas laikā. Šajā gadījumā abas metodes ietver audu stiepšanu. Ar plaukstu palīdzību dzimumloceklis ir nedaudz jāieved aktīvā stāvoklī, pēc tam, it kā satverot to, velciet to prom no sevis, uz leju un uz augšu. Turklāt dzimumlocekli var pārmaiņus pagriezt pulksteņrādītāja virzienā un pretēji pulksteņrādītāja virzienam.

Īpašas armatūras

Turklāt jūs varat palielināt dzimumlocekļa augšanu mājās, izmantojot īpašas ierīces. Mūsdienu tirgus piedāvā daudz produktu šādiem nolūkiem, taču par visefektīvākajiem sūkņiem tiek uzskatīti vakuuma un hidrauliskie sūkņi, kā arī pagarinātājs.

 1. Vakuumsūknis ir aparāts asinsrites uzlabošanai un dzimumlocekļa audu stiepšanai, asinsvadu elastības un potences uzlabošanai. Šāda ierīce ietver īpašu sūkni, kolbu, kas darbojas tandēmā pēc negatīvā spiediena principa. Pēc tam dzimumlocekļa kavernonie ķermeņi izstiepjas un paplašinās, zem asiņu pieplūduma dzimumloceklis kļūst lielāks.
 2. dzimumlocekļa sūknis

  Instrukcija:

  • vispirms tiek izsūknēts gaiss, kā rezultātā negatīva spiediena ietekmē asinis plūst uz dzimumlocekli;
  • katru dienu ierīce jālieto no 5 līdz 20 minūtēm;
  • slodzes laikā var būt jūtama diskomforta sajūta.

  Ja vakuumsūkņa lietošana izraisa sāpes, šādas darbības jāpārtrauc vai jāsamazina. Ja paralēli sūknim tiek izmantoti speciāli krēmi dzimumlocekļa palielināšanai, rezultāts nebūs ilgi jāgaida.

 3. Hidrosūknis ir vakuumsūkņa kopija, bet spiediens šajā gadījumā rada šķidrumu. Turklāt šādam sūknim ir viegla iedarbība, novēršot dzimumlocekļa ievainojumus.
 4. hidrosūknis dzimumlocekļa paplašināšanai

  Instrukcija:

  • vannas istabā tiek ievilkts silts ūdens, lai tā līmenis nosegtu vīrieti līdz viduklim;
  • siltā ūdenī jums jāapguļas 5-10 minūtes, lai sasildītu dzimumorgānus;
  • tad sūknis tiek iegremdēts zem ūdens, pēc tam tajā jāievieto dzimumloceklis;
  • novietojiet sūkni vienmērīgi ap dzimumlocekli, atbalstot sēklinieku maisiņu pirms vakuuma efekta radīšanas;
  • ar aparāta palīdzību tiek izveidots vakuums, pēc kura vīrietim nepieciešams atpūsties;
  • lai vakuums neatslābtu, var veikt vairākas sūknēšanas kustības.

  Ar šādas ierīces palīdzību ir iespējams palielināt dzimumlocekļa garumu, uzlabojot audu un asinsvadu elastību un tvirtumu. Turklāt ar šādu vingrinājumu palīdzību jūs varat novērst un pat novērst erektilās disfunkcijas.

 5. Pagarinātājs ir ortopēdiska ierīce, ko izmanto mājās, lai palielinātu dzimumlocekli. Šāda ierīce garantē vairākas pozitīvas izmaiņas vienlaikus:
 6. dzimumlocekļa pagarinātājs
  • spēja palielināt dzimumlocekļa biezumu un tā garumu;
  • dzimumlocekļa cietības un izturības stiprināšana erekcijas laikā;
  • dzimumakta ilguma palielināšanās līdz 60%;
  • dzimumlocekļa anatomiskās formas uzlabošana;
  • iegūtie rezultāti saglabājas līdz mūža beigām.

Lietošanas noteikumi paredz, ka paplašinātāju vispirms jānēsā nedaudz, līdz dzimumloceklis pierod pie šādām slodzēm. Vidēji jānēsā no 4 līdz 6 stundām, pielāgojot stieņu garumu tā, lai vīrietis nejustu sāpes, bet tikai nelielu diskomfortu. Ja ir izprovocētas stipras sāpes, aparāta nēsāšana tiek atlikta uz laiku.

Spreji un želejas

Ar noteiktu farmaceitisko līdzekļu palīdzību jūs varat palielināt dzimumlocekļa galvu un tā izmēru, ja izvēlaties pareizās zāles. Katru dienu farmācijas rūpniecība ražo arvien vairāk līdzekļu dzimumlocekļa augšanai. Bet tajā pašā laikā jāatceras, ka šādi līdzekļi parasti ietver tikai īslaicīgu efektu, kamēr tie tiek uzklāti uz dzimumorgānu ādas, kā paredzēts.

Visefektīvākie dzimumlocekļa augšanas līdzekļi ir tie, kuros aktīvā viela ir ingvers, žeņšeņs, glicīns vai arginīns. Parasti mēs runājam par īpašām lubrikantiem, krēmiem un gēliem, kas tiek uzklāti īsi pirms dzimumakta. Pēc tam komponenti iekļūst asinsritē, palielinot asinsriti, kā arī sasildot dzimumlocekļa audus. Iegūtais efekts ilgst aptuveni 3 stundas.

Cik svarīgs ir izmērs?

Pēc statistikas datiem, dzimumlocekļa izmērs ir daudz svarīgāks pašiem vīriešiem, savukārt sievietes augstu vērtē nevis izmēru, bet gan spēju un prasmi to izmantot. No anatomijas un fizioloģijas viedokļa zinātne ne reizi vien ir apstiprinājusi, ka normāla vīrieša dzimumlocekļa garumam jābūt 12-18 cm. Un šeit liela nozīme ir vīrieša augumam, svara kategorijai, ķermeņa uzbūvei un rasei.

Ne vienmēr liels dzimumloceklis ir vīrieša lepnums. Kā liecina prakse, liels dzimumloceklis var sievietei dzimumakta laikā sagādāt nevis daudz prieka, bet, gluži pretēji, sāpes un diskomfortu. Un stereotipi, ka liela vīrišķība ir lepnuma lieta un vīrišķības pazīme, jau sen ir kliedēti.

Piesardzības pasākumi

Ārsts nosaka kontrindikācijas dzimumlocekļa paplašināšanai

Pirms pats ķeraties pie dzimumlocekļa paplašināšanas paņēmieniem, šādos jautājumos jākonsultējas ar speciālistu. Visbiežāk vēlme pēc dzimumlocekļa paplašināšanās ir nepamatota, ir situācijas, kad tās var nodarīt kaitējumu. Tā, piemēram, īpaši krēmi un želejas dzimumlocekļa augšanai var liecināt par kontrindikāciju esamību, kuras ir svarīgi ņemt vērā pirms pirkuma.

Vingrošana, masāža un īpašu ierīču lietošana var izraisīt dzimumlocekļa ievainojumus, ja tiek izmantoti šādi paņēmieni, novirzoties no ieteikumiem. Katrs paņēmiens jāsāk ar mazu, pakāpeniski palielinot lietošanas ilgumu un intensitāti. Un, protams, neaizmirstiet pirms procedūrām samitrināt dzimumlocekļa ādu, sasildīt audus.

Dažreiz pietiek tikai, lai stiprinātu erekciju

Lai palielinātu vīrieša dzimumlocekli, dažreiz vīrietim vienkārši jāsasniedz maksimāla erekcija. Negatīvu faktoru iedarbības vai seksuālu traucējumu dēļ mazs dzimumloceklis var būt gausas un nepietiekami spēcīgas erekcijas rezultāts. Tāpēc eksperti iesaka vīriešiem ķerties pie dzimumlocekļa palielināšanas un erekcijas atjaunošanas, izmantojot masturbāciju.

Vispirms uz dzimumlocekļa tiek uzklāts mitrinātājs (var izmantot krēmu vīriešu dzimumlocekļa augšanai), pēc tam ar rokām var veikt glāstošas sildošās kustības. Kad dzimumloceklis erekcijas ietekmē palielinās, ir jāveic kustības uz augšu un uz leju, it kā izstiepjot dzimumlocekļa ādu. Jūs varat arī viegli saspiest dzimumlocekli pie galvas, kas tikai palielinās asins plūsmu.

Vīrietim palielināts dzimumloceklis

Tautas aizsardzības līdzekļi

Tradicionālā medicīna nenozīmē īpašu recepšu un līdzekļu klātbūtni, ar kuru palīdzību jūs varat palielināt dzimumlocekļa izmēru. Bet viņas arsenālā ir tādi līdzekļi, ar kuriem var uzlabot erektilās funkcijas un potenci. Lai to izdarītu, varat izmantot īpašus afrodiziaku augus - žeņšeņu, gingko biloba, timiānu vai vilkābele.

Dzimumakta kvalitātes uzlabošanai noderēs mežauzu tinktūra, ķiploku tinktūra, kā arī augu ārstnieciskā plaušu zāle. No tautas līdzekļiem vīrieša seksuālajai sfērai vissvarīgākais ir medus un valrieksts.