Dzimumlocekļa stiepšana: dzimumlocekļa stiepšanās un paplašināšanas vingrinājumi

Populāra alternatīva medikamentiem un tautas līdzekļiem ir dzimumlocekļa stiepšana. Veicot vienkāršus vingrinājumus mājās, daudzi vīrieši cer palielināt savu cieņu bez dārgiem līdzekļiem. Šajā gadījumā jums ir jābūt pacietīgam un regulāri jāpraktizē dažādas metodes.

Vai ir kādi rezultāti no dzimumlocekļa stiepšanās?

sieviete norāda uz vingrojumiem palielinātu dzimumlocekli

Lielākā daļa vīriešu šaubās, ka dzimumlocekļa palielināšana, izstiepjot, ir efektīva metode. Vārda tiešajā nozīmē, protams, nav iespējams mainīt dzimumlocekļa izmēru. Mēģinot izstiept dzimumlocekli ar rokām, jūs varat to tikai nopietni savainot. Lai iegūtu efektīvu rezultātu pieaugumu, ir nepieciešams veikt īpašus vingrinājumus, izmantojot noteiktas ierīces. Tas nosacīti izstieps dzimumlocekli.

Speciāli izstrādātas metodes ļauj ietekmēt dzimumlocekļa atbalsta saiti, palielināt tā stiepšanās spēju. Pa ceļam palielinās asins plūsma reproduktīvajā sistēmā, normalizējas asinsvadu sieniņu elastība, uzlabojas mikrocirkulācija. Regulāras fiziskās aktivitātes arī veicina šūnu aktīvu dalīšanos un atjaunošanos. Visu šo procesu kombinācija noved pie dzimumlocekļa izmēra palielināšanās.

Dzimumlocekļa palielināšana, pakarinot slodzi

Šī tehnika var būt ļoti bīstama, ja tā tiek veikta nepareizi. Tas, vai dzimumlocekļa izstiepšana mājās būs efektīva, ir atkarīgs no tā, cik rūpīgi un pareizi tika veikti sagatavošanās pasākumi.

Apmācība

Pirms sākat palielināt dzimumlocekli, izstiepjot, jums ir jāsagatavo orgāns. Šis ir svarīgs posms, bez kura jūs nevarat sākt nevienu apmācību. Šādas manipulācijas ir nepieciešamas:

 • uzlabot asinsriti iegurņa zonā un tā orgānos;
 • samazināt traumu risku;
 • asinsspiediena normalizēšana organismā;
 • samazināt sāpes pēc treniņa.

Vissvarīgākais sagatavošanas laikā ir termiskais efekts. Lai to izdarītu, paņemiet siltu vannu un/vai iemasējiet dzimumlocekli.

Ūdens procedūras

karsta vanna dzimumlocekļa paplašināšanai

Saskaroties ar karstu ūdeni, siltuma receptori sāk paplašināt zemādas asinsvadus

Siltais ūdens palīdz pilnībā atslābināt ķermeņa muskuļus, aktivizē asinsriti. Sagatavošana notiek šādi:

 • piepildiet vannu ar ūdeni ērtā temperatūrā, bet ne augstāk par 40 ° C;
 • nirt līdz viduklim un palikt ūdenī 5-7 minūtes.

Ja nevarat ieiet vannā, varat izmantot arī dušu. Lai to izdarītu, apūdeņojiet ķermeņa iegurņa reģionu ar siltu ūdeni arī 5-7 minūtes. Pēc tam jauno orgānu noslauka ar dvieli, uzklāj eļļojošu krēmu.

Masāža

Lai veiktu masāžas procedūras, ir nepieciešams samitrināt nelielu dvieli siltā ūdenī, pēc tam izgriezt to un aptīt ap dzimumlocekli. Galvai jāpaliek atvērtai. Ērģeles ar šo dvieli viegli berzē apmēram 5 minūtes. Pēc tam, kad dvielis ir noņemts. Pēc 2-3 minūšu pārtraukuma procedūru atkārto 3 reizes. Nepalieliniet/samaziniet masāžas laiku.

Apturēšanas shēma

Slodzes piekarināšanai dzimumorgānos ir vairākas shēmas, un vīrietim patstāvīgi jāizvēlas sev piemērotākā. Varat pievērst uzmanību šādai opcijai:

 1. Nepieciešams novilkt priekšādiņu, kas atrodas pie pamatnes, pēc tam dzimumlocekļa kātu aptiniet ar elastīgo saiti (pietiks ar 2 cm platu pārsēju). Aptinot biedru ar pārsēju, jums vajadzētu saspiest galvu, lai stimulētu asiņu aizplūšanu no tās.
 2. Viņi ņem īpašu auklu, kuras vienā galā, izmantojot īpašus āķus, piestiprina elastīgai saitei. Otram galam ir piesieta krava. Vispirms jānostiprina slodze uz auklas un jāatstāj uz grīdas. Pēc tam, kad aukla ir uzāķēta uz falla āķiem, jums ir jāņem svars rokās.
 3. Tagad jums ir lēnām jāatlaiž slodze. Ir svarīgi uzraudzīt savas sajūtas iegurņa reģionā. Nekādā gadījumā nedrīkst būt sāpes un acīmredzams diskomforts. Ja parādās šādas sajūtas, jums ir jāatpūšas dzimumorgānam.
 4. Sāciet ar 1 minūti dienā. Pakāpeniski palieliniet kravas pakāršanas laiku, bet tas nedrīkst pārsniegt 10 minūtes.

Pēc dzimumlocekļa izstiepšanas ir jāveic relaksējoša masāža. Kustībām jābūt vieglām un precīzām, nekādā gadījumā ne intensīvām.

Apmācības iezīmes

Tā kā šī metode nav pilnīgi droša, jums jāpievērš uzmanība šādām funkcijām:

 1. Svara sākummasa nedrīkst pārsniegt 200 g To var palielināt tikai pēc 3 nedēļām regulāras slodzes vēl par 200 g. Maksimālais piekaramās slodzes svars var būt 3 kg, bet ne vairāk.
 2. Ja dzimumloceklis ir erekcijas stāvoklī, ir stingri aizliegts veikt apturēšanu. Tas ir traumatiski un nedos nekādus rezultātus. Ja jūtamas sāpes, treniņš jāpārtrauc.
 3. Veicot vingrojumus, lai palielinātu dzimumlocekli, izstiepjot, dzimumlocekļa āda var kļūt tumšāka. Tas ir normāli. Ādas krāsa tiks atjaunota pēc procedūru pabeigšanas.
 4. Nodarbību procesā nevar kustēties (staigāt pa istabu), jo tad palielinās priekšādiņas slodze. Ir arī svarīgi, lai svara sadalījums būtu vienmērīgs.

Populāri dzimumlocekļa stiepšanās

Kādi ir populārākie dzimumlocekļa stiepšanas vingrinājumi? Īpašu uzmanību varat pievērst tālāk norādītajam.

Power Pull

Veikt saskaņā ar šādu principu:

 1. Dzimumloceklis tiek ņemts ar pirkstiem aiz galvas un atvilkts no jums. Šajā pozīcijā ir nepieciešams uzkavēties 5-6 sekundes.
 2. Pēc tam, kad jums ir jāvelk dzimumorgāni pa labi un jāpaliek. Atkārtojiet to pašu kreisajā pusē.
 3. Pēc tāda paša principa dzimumloceklis tiek vilkts uz augšu un uz leju.

Orgāns jāvelk, līdz parādās neliela sāpīguma sajūta, taču nedrīkst pieļaut acīmredzamu diskomfortu. Dzimumloceklim jābūt miera stāvoklī.

Pagarinātājs

dzimumlocekļa palielināšana ar paplašinātāju

Ierīce sastāv no pamatnes (tā ir uzlikta uz dzimumlocekļa kāta), stiepes stieņiem un cilpas (tā ir piestiprināta zem dzimumlocekļa galvas). Ražotāja ieteiktais maksimālais lietošanas laiks ir 1 gads.

Būtība ir tāda, ka orgāna stiepšanās notiek pakāpeniski, atkarībā no tā, kā pagarinās ierīces stieņi. Lai izstieptu dzimumlocekli, ražotāji iesaka sākt nodarbības ar garumu, kas ir nedaudz mazāks par paša dzimumlocekļa garumu, lai ķermenis "pierastu" pie pagarinātāja. Šis parametrs nemainās pirmos 1-2 mēnešus. Tikai pēc šī laika jāmaina stieņu parametri.

V-stiepums

Pievelkot dzimumlocekli šādā veidā, tas rada salīdzinoši lielāku spiedienu, iedarbojoties uz audiem, nekā vienkārši velkot pa asi. Treniņu var veikt tikai tad, kad dzimumloceklis ir pilnībā atslābināts.

Ir nepieciešams ar pirkstiem satvert dzimumlocekļa galvu, velciet priekšādiņu no sevis un uz leju. Ar otro roku, sākot no pamatnes, ir jāveic spiedošas kustības no dzimumlocekļa iekšpuses, virzoties uz galvu. Atkārtojiet 10 reizes.

Tajā pašā laikā galva ir stingri jātur, un, ja tajā ir jūtamas asas sāpes, tad ir nepieciešams to nedaudz saspiest ar pirkstiem, lai sākas asiņu aizplūšana pa dzimumlocekli.

Uzlabota dzimumlocekļa stiepšana

Kādu laiku pēc nodarbību sākuma vīrieši meklē jaunas, efektīvākas treniņu iespējas. Ir zināmas vairākas progresīvas metodes. Tālāk ir aprakstītas trīs visredzamākās prakses.

gailis sēž

Šī dzimumlocekļa stiepšanas tehnika attiecas gan uz vilkšanu, gan uz asinsvadu. Tās ieviešanas algoritms ir šāds:

 1. Sagatavojiet krēslu ar plakanu sēdekli, pārklājiet to ar tīru dvieli. Stāviet ar muguru pret viņu. Ar rokām pavelciet dzimumlocekli (tam jābūt pilnīgas atpūtas stāvoklī) atpakaļ, aiz sēžamvietas. Sēklinieki ir jāsadala gar tā stumbra sāniem.
 2. Turot pie dzimumlocekļa ar roku, lēnām nolaidieties krēslā. Jūs nevarat uzreiz sēdēt uz orgāna ar visu savu svaru. Jums jāsēž pakāpeniski, pievēršot uzmanību savām jūtām.

Sākotnējais darbības laiks ir 3-5 minūtes. Augstākā līmenī ir jāveic 2-5 pieejas un jāpalielina laiks līdz 15 minūtēm. Pēc katras pieejas dzimumloceklis maigi jāierīvē un jāmasē.

Apgrieztā vilce

Šis vingrinājums ir līdzīgs iepriekšējam, taču tehnika nedaudz atšķiras:

 1. Ķermeņa stāvoklis: stāvus, kājas plecu platumā, dzimumloceklis ir pilnīgas atpūtas stāvoklī.
 2. Biedrs ir jāpaņem ar satvērienu zem galvas un jāvelk atpakaļ, aiz sēžamvietas un uz augšu. Vilces spēks ir jāpalielina pakāpeniski.

Rokām ar šo vingrinājumu jābūt aiz kājām, zem sēžamvietas. Ir nepieciešams veikt no 3 līdz 7 pieejām. Dzimumlocekļa izstiepšanas laiks pakāpeniski palielinās no 5 līdz 15 minūtēm.

Virve

Šis vingrinājums ir diezgan traumatisks. Tas jāveic tikai pēc tam, kad loceklis ir labi iesildījies. Tehnika ir šāda:

 1. Jums vajadzētu trenēties tikai pilnīgas atpūtas stāvoklī. Ar labo roku paņemiet dzimumlocekli zem galvas ar "gredzena" satvērienu un pagrieziet to 1, 5-2 apgriezienus atkarībā no personīgās apmācības. Tajā pašā laikā nedaudz pavelciet locekli uz priekšu.
 2. Ar kreiso roku jums ir jāsatver stumbrs aptuveni vidū un pakāpeniski jānoved satvēriens uz pamatni, pagriežot orgānu pretējā virzienā.
 3. Šādā veidā turot dzimumlocekli starp diviem satvērieniem, tas ir rūpīgi jāizstiepj dažādos virzienos. Jāizvairās no ādas plīsumiem.

Esiet uzmanīgi un uzmanīgi! Tas ir ļoti traumējošs un sāpīgs vingrinājums! Atkarībā no personīgās prakses līmeņa jāveic 2-5 pieejas, turot biedru "virves" pozīcijā no 1 līdz 5 minūtēm.

Citi noderīgi vingrinājumi

dzimumlocekļa paplašināšanas vingrinājumi

Ir arī citi populāri dzimumlocekļa paplašināšanas vingrinājumi, kas atšķiras ar izpildes tehniku un veidu, kā tie ietekmē dzimumlocekļa audus. Starp tiem ir šādi:

 1. Jelqing jeb dzimumlocekļa stiepšana. Šāda apmācība tiek veikta uz uzcelta orgāna. Pirksti saspiež mucu ciešā gredzenā un virza to uz galvu. Vidēji procedūra aizņem apmēram 5 minūtes, jāpārtrauc, kad ir sajūta par nenovēršamu ejakulāciju.
 2. Fleksija. Dzimumloceklim jābūt par 50 procentiem uzceltam. Lēnām un uzmanīgi salieciet to dažādos virzienos. Procedūras laikā nevajadzētu būt sāpēm.
 3. Kegela vingrinājumi. Šis ir muskuļu vingrinājums, ko var veikt jebkurā ērtā laikā. Tas sastāv no tā, ka jums ir jāsasprindzina un jāatslābina starpenes muskuļi. Lai saprastu, kā tas darbojas, strūklu vajadzētu turēt urinēšanas procesā. Laiks vienas pieejas pabeigšanai ir 5 minūtes. Pieeju skaits - atkarībā no apmācības līmeņa.
 4. Saspīlēšana. Šādam treniņam jums būs nepieciešama īpaša ierīce. To veic, kad loceklis ir sasniedzis pilnu erekciju. Saspiešanas būtība ir tāda, ka erektais dzimumloceklis pāris minūtes jāsaspiež pie pamatnes. Šī metode ir efektīva tikai kopā ar citiem vingrinājumiem.
 5. "Zvans". Lai veiktu šo praksi, ir jāsasniedz pilnīga erekcija. Sākuma stāvoklis: pēdas plecu platumā, starpenes muskuļi saspringti. Šajā stāvoklī jums ir jāveic iegurņa svārsta kustības. Sākotnējā dzimumlocekļa izstiepšanas posmā nodarbības ilgumam jābūt pāris minūtēm.