Kā es varu palielināt dzimumlocekļa galvu mājās?

Kā liecina aptaujas rezultāti, lielākā daļa puišu nav apmierināti ar sava vīrišķības lielumu un vēlas to palielināt. Šī iemesla dēļ dažus interesē jautājums par to, kā palielināt dzimumlocekļa galvu? Ir vairāki efektīvi paņēmieni, kas palīdzēs mainīt dzimumlocekļa gala izmērus.

Struktūra

Iespēja patstāvīgi un ar speciālistu palīdzību palielināt dzimumlocekļa glans ir saistīta ar tā anatomiskās struktūras īpatnībām.

Galva ir mazs, sēnes formas zīmogs, kas sastāv no porainiem audiem. Tiek uzskatīts, ka šī ir visjutīgākā dzimumlocekļa daļa, jo tajā ir galvenie dzimumlocekļa nervu gali. Arī galvā ir dziedzeri, kas atbild par gļotādas šķidruma - smērvielas - veidošanos un sekrēciju.

Šī auduma galvenā iezīme ir tā, ka tas saglabā elastību pat pēc spēcīga uztraukuma. Sakarā ar to šī dzimumlocekļa daļa tiek uzskatīta par triecienu absorbējošu elementu starp satrauktā falla audiem un partnera dzimumorgāniem. Elastībai ir arī svarīga loma dzimumlocekļa galvas palielināšanā.

Palielināšana ar profesionāļu palīdzību

Dažreiz dzimumlocekļa un tā gala izmēru palielina tikai ar speciālistu palīdzību, jo to nevar izdarīt paši. Ir divas metodes: ķirurģiska un injekcija.

konsultācija ar ārstu par dzimumlocekļa paplašināšanos

Ķirurģiskā

Īpaši smagos gadījumos jūs nevarat iztikt bez operācijas. Veicot procedūru, tiek izmantoti speciāli implanti, kurus izmanto, lai meitenēm palielinātu krūšu izmēru. Tos ievieto dzimumlocekļa galvas audos.

Ir vēl viena ķirurģiska metode reproduktīvā orgāna gala sabiezēšanai. Lai to izdarītu, sūkļainajiem audiem pievieno matricu, kurā ir pacienta asins šūnas. Šī metode ir efektīvāka un drošāka, jo pacienta šūnas noteikti iesakņojas bez komplikācijām.

Injicējams

Daudz biežāk cilvēki palielina falla galvas izmēru ar injekciju palīdzību, neizmantojot operāciju. Tas ir drošāks par operāciju, jo nav nepieciešami lieli iegriezumi orgāna virsmā. Izmantojot injekcijas metodi, zem ādas tiek ievadīta hialuronskābe, kas paplašina šūnas un palielina dzimumlocekļa apjomu.

jelqing

Lai palielinātu dzimumlocekļa biezumu, viņi izmanto paņēmienu, ko sauc par jelqing. Šī procedūra ir laba, jo tā tiek veikta mājās bez speciālistu palīdzības.

Pirms treniņa sākuma falls tiek iesildīts, lai nedaudz tvaicētu ādu un palielinātu tās elastību. Lai sasildītu dzimumlocekli, litru traukā pievieno siltu ūdeni, kurā uz 2-3 minūtēm ievieto dzimumorgānu. Ir vēl viena vīrišķības sildīšanas metode.

Šajā gadījumā jums būs nepieciešams arī uzsildīts ūdens, kurā dvielis ir izmērcēts. Pēc tam 10 minūtes ap erektīvo dzimumlocekli aptin mitru dvieli, pēc tam viņi pāriet uz dzelšanu.

Lai palielinātu izmēru ar jelqing, vispirms tiek pakļauta galva. Pēc tam pie tā pamatnes ar diviem pirkstiem izveido spēcīgu gredzenu. Tas tiek darīts ļoti uzmanīgi, lai pie rokas nebūtu ādas kroku. Satverot dzimumorgānu, mēs sasprindzinām tā muskuļus un ar otro roku satveram dzimumlocekļa pamatni. Mēs pakāpeniski tuvinām rokas vienu otrai, līdz tās pieskaras. Pēc tam tiek veikts 5 minūšu pārtraukums, pēc kura procedūru atkārto.

banāns rokā simbolizē dzimumlocekli ar palielinātu galvu

Vingrinājums galvas palielināšanai tiek veikts katru dienu un ilgst vismaz 20 minūtes. Mēneša laikā būs pamanāms, ka dzimumorgāns pakāpeniski palielinās.

Tautas metodes

Lai palielinātu dzimumlocekļa galvu mājās, daži cilvēki izmanto vienu vai otru tautas līdzekli. Pirms lietojat tautas metodes, jums jāiepazīstas ar efektīvākajām no tām.

Slaukšana

Dzimumlocekļa slaukšana tiek uzskatīta par visizplatītāko veidu, kā to palielināt mājās. Lai palielinātu galvas izmērus, falls tiek nogādāts erektā stāvoklī un tiek stingri saspiests ar pirkstiem pie pamatnes. Saspiežot, pievērsiet uzmanību asins plūsmai, jo to nevar stipri saspiest. Tas traucēs asinsriti un izraisīs sāpes.

Saspiežot vīrieša dzimumorgāna pamatni, var panākt šādu efektu: orgānā palielināsies spiediens un uzkrāsies vairāk asiņu, šāda slodze palielinās dzimumlocekļa gala diametru. Slaukšana tiek veikta divas reizes dienā. Katras procedūras ilgums ir 10-15 minūtes.

šūpošana

Lai palielinātu dzimumorgānu galvu, daži izmanto šūpošanas metodi. Veicot vingrošanu, pacients sēž uz krēsla un stingri balsta kājas uz grīdas virsmas. Tad jums ir jāizpleš ceļgali un jāpaņem dzimumloceklis pašā pamatnē. Pēc tam dzimumorgānus maigi šūpo tā, lai tas viegli atsistos pret augšstilbiem. Veicot vingrinājumus un vazodilatāciju, asiņu daudzums falla galā pakāpeniski palielinās un tā izmērs palielinās.

vakuuma sūknis

Lai galvai būtu sabiezināta pamatne, tiek izmantoti speciāli vakuumsūkņi. Šīs ierīces ir izgatavotas, lai uzlabotu puišu dzimumorgānu izmēru.

Regulāra ierīču lietošana palielinās asins plūsmu uz dzimumlocekļa un uzlabos asinsriti, kas pozitīvi ietekmē izmēru.

Pirms palielināt asinsriti ar vakuumsūkni, jums jāiepazīstas ar tā kontrindikācijām. Ierīci nav iespējams lietot cilvēkiem ar priekšādiņas slimībām, uretrītu, iedzimtām malformācijām, augstu asinsspiedienu, traucētu asinsriti un pacientiem ar nieru slimībām. Visi pārējie var droši izmantot vakuumsūkņus.

dzimumlocekļa galviņas palielināšana ar vakuumsūkni

Lai palielinātu sūkņa izmēru, vispirms rūpīgi izskalojiet to ar siltu ūdeni un ziepēm, lai dezinficētu. Pēc tam ierīci ieeļļo ar smērvielu, lai sprausla neberzē ādu. Kad ierīce ir pilnībā gatava, tajā tiek ievietots erekts dzimumloceklis. Pamazām ar sūkni izsūknējiet gaisu no kolbas, pagaidiet minūti un piepildiet to ar skābekli. Procedūru atkārto pēc erekcijas pavājināšanās.

Secinājums

Asins plūsmas palielināšana, lai palielinātu galvas un dzimumlocekļa izmēru, interesē daudzus puišus, kuri nav apmierināti ar savu vīrišķību. Lai izvēlētos visefektīvāko falla palielināšanas metodi, jums vajadzētu izpētīt ekspertu ieteikumus un skatīties videoklipus par šo tēmu.