Vakuumsūknis dzimumlocekļa palielināšanai: veidi, kā lietot un kopt ierīci

Vīrieša dzimumlocekļa palielināšana ar sūkni

Diemžēl daudziem stiprā dzimuma pārstāvjiem dzimumorgāni nespēj izaugt pēc saimnieka lūguma. Un, ja daži vīrieši ir apmierināti ar sava falla izmēru un apjomu, tad dažiem tā mazie izmēri ir reāla problēma, kas izraisa dažādus kompleksus. Starp daudzajiem veidiem, kā kvalitatīvi atrisināt vīrišķības lieluma jautājumu, izceļas sūknis dzimumlocekļa paplašināšanai. Kādas ir sistēmas, ko sauc par sūknēšanu, īpašības un kā pareizi lietot dažāda veida sūkņus? Vai ar šo ierīci ir iespējams kaitēt vīrieša ķermenim, palielinot dzimumlocekli?

Sūknis vīriešiem: darbības princips, ieguvumi un kaitējums

Vīriešu erekcijas sūknis ir caurspīdīgs cilindrs, citiem vārdiem sakot, mērkolba, kurai ir ieplūde un nav izejas. Izejas vietā šai ierīcei ir neliels caurums ar pievienotu šļūteni, kas ir piestiprināta pie sūkņa, kas sūknē gaisu no kolbas cilindra. Sūkņa tips mainās atkarībā no sūkņa modifikācijas. Lētajos seksa veikala produktos sūkni attēlo parasts gumijas rokas bumbieris. Dārgāki sūkņi ir aprīkoti ar speciāliem sūkņiem, kas ir aprīkoti ar manometru, kas paredzēts spiediena līmeņa mērīšanai tvertnē.

Hidrosūknis - palielina dzimumlocekļa izmēru, izmantojot ūdeni

Ierīces darbības princips ir vienkāršs:

 1. Dzimumloceklis atrodas cilindrā.
 2. Rezervuārs tiek piespiests tuvu kaunumam.
 3. Sūknis izsūknē gaisu no cilindra. Ar šīs manipulācijas palīdzību traukā tiek izveidots vakuums. Tās ietekmē reproduktīvā orgāna kavernozie ķermeņi ir piepildīti ar asinīm, izraisot erekciju un vienlaikus palielinot dzimumlocekli.

Sākotnēji vakuuma sūknis tika izgudrots, lai novērstu impotenci un samazinātu seksuālās sfēras patoloģiju simptomus (ieskaitot prostatītu). Dzimumorgānu paplašināšanās vēlāk kļuva par sava veida papildu efektu no šīs ierīces darbības.

Pieaugošā sūkņa neapstrīdama priekšrocība ir fakts, ka kādu laiku pēc vakuuma struktūras darbības, elements atrodas erektā stāvoklī. Tas ļauj pabeigt pilnvērtīgu dzimumaktu (dažreiz kombinācijā ar papildu zālēm).

Pēc sūknēšanas vīriešu reproduktīvais orgāns izskatās masīvāks. Pašlaik sūknis tiek pārdots kā agregāts, kas palielina dzimumlocekļa izmēru, kas ir diezgan dabiski - pēc sūkņa darbības tas patiešām palielinās, pēc kāda laika iegūstot tos pašus rādītājus.

Ierīces šķirnes

Ir vairākas vakuuma sūkņu šķirnes, kas atšķiras pēc darbības principa un izmaksām.

Palielināšanas sūknis ir manuāls, automātisks un ūdens.

 1. Ūdens sūknis vai hidrosūknis. Ierīces darbības pamatā ir ūdens, nevis gaisa izmantošana. Šādas ierīces drīkst izmantot tikai ūdenī.
 2. Automātiskais sūknis. Ļauj pielietot spiedienu, izmantojot elektrisko sūkni.
 3. Rokas sūknis. Šajā ierīcē spiediens rodas gumijas bumbieru darbības dēļ.
Automātiskais dzimumlocekļa sūknis nodrošinās pieaugumu ar elektrisko sūkni

Kā izvēlēties vakuuma sūkni?

Mūsdienu vakuumsūkņu izvēle ir diezgan plaša. Papildus ir atļauts iegādāties atsevišķas detaļas - maināmas kolbas, aproces, pumpas utt.

Iegādājoties vakuuma sūkņus vīriešiem, jāpievērš uzmanība produkta kvalitātei. Tātad seksa veikalā piedāvātās iespējas parasti atšķiras ar ātri saplēstu blīvi cilindra pamatnē, parastu gumijas spuldzi sūkņa vietā un manometra neesamību.

Profesionālus augstas kvalitātes sūkņus var iegādāties specializētajos interneta veikalos.

Izvēloties zīmolu, jums ir jākoncentrējas uz sūkņa izvēli dzimumlocekļa izmēram. Šeit jāņem vērā ierīces lietojumprogrammas funkcijas:

 • Iespēja sūknēšanai atbilstoši klasiskajam tipam. Jāizvēlas produkts, kas par 10 cm pārsniedz vīrieša falla garumu. Mērījumi pēc apkārtmēra jāveic dzimumlocekļa resnākajā vietā (cilindram ir atšķirīgs apkārtmērs garumā, bet dzimumloceklis ne vienmēr). Tiešsaistes veikalā pārdotās preces parasti tiek mērītas collās (1 colla - aptuveni 2, 54 cm). Ierīces parametrus var norādīt, izmantojot tiešsaistes pārveidotāju.
 • Iepakošanas iespēja. Iegādātajai kolbai, gluži pretēji, jābūt par vienu izmēru mazākai nekā klasiskajai.

Sūknēšanas ierīce ir pieejama bez receptes. Neskatoties uz to, produkta izvēle jāapspriež konsultācijā ar urologu, kurš, ņemot vērā konkrētā pacienta īpatnības, noteiks aparāta lietošanas nepieciešamības pakāpi. Turklāt urologs varēs konsultēt par atbilstoša zīmola aparāta izvēli, kas atbilst vīrieša individuālajām vajadzībām.

Jāizvēlas konstrukcijas, kas aprīkotas ar papildu drošības vārstiem. Šāda modifikācija pasargās dzimumlocekli no ievainojumiem un palīdzēs regulēt spiedienu traukā, neļaujot tam paaugstināties līdz kritiskajam līmenim.

Sūknēšanas veidi

Ir divi galvenie sūknēšanas veidi, kas tiek veikti, lai palielinātu dzimumlocekli:

 1. Iepakošana. Šis sūknēšanas režīms tiek veikts, lai izstieptu dzimumlocekļa daļu, ko sauc par tuniku. Tā ir viņa, kas spēj noturēt augošo un paplašināto dzimumlocekli tās robežās. Runājot par tuniku vienkāršiem vārdiem, to var salīdzināt ar riteņu riepu, kas pilda savu specifisko funkciju. Iegādājoties sūkni tunikas stiepšanai, jāņem vērā tā izmēri - izstrādājumam jābūt šauram un mazam. Tādējādi izstrādājuma iekšpusē esošais elements nevarēs uzbriest platumā - vakuuma spēks to vilks visā garumā. Tieši šis fakts ļauj izstiept tuniku, kā arī palielina dzimumlocekļa garumu.
 2. Klasiskā sūknēšana. To veic plašā kolbā. Vakuuma spēks šīs procedūras laikā palīdz dzimumloceklim uzbriest, savukārt kavernozie ķermeņi ir līdz galam piepildīti ar asinīm, kas izraisa ievērojamu dzimumlocekļa platuma un garuma palielināšanos.
Dzimumlocekļa sūknēšanas process, lai palielinātu tā izmēru

Sūkņa priekšrocības un trūkumi

Tāpat kā lielākajai daļai palīgierīču, arī vīriešiem paredzētajam vakuumsūknim ir vairākas priekšrocības un trūkumi.

Produkta galvenās pozitīvās īpašības ir šādas:

 1. Palīdz pārvarēt erektilās disfunkcijas simptomus, ko izraisa fiziskas un psiholoģiskas (bailes, stress, sabrukumi, depresija utt. ) vai fiziskas problēmas (asinsvadu sistēmas patoloģijas, cukura diabēts, ķirurģiskas iejaukšanās sekas u. c. ).
 2. Sūknēšana ir salīdzinoši ekonomiska dzimumlocekļa paplašināšanas metode, salīdzinot ar dažām citām metodēm (vīriešu orgānu ķirurģisko plastisko ķirurģiju).
 3. Efektivitāte pozitīvu rezultātu sasniegšanā. Pēc kāda laika (katram vīrietim tas var atšķirties) patiešām ir palielinājies dzimumloceklis (palielinājuma rādītāji atkal var atšķirties).

Produkta mīnusi:

 • Nepieciešamība pēc sistemātiskas pielietošanas. Lai panāktu noturīgu efektu, nepieciešams veikt vismaz 2 procedūras dienā, katrai vismaz 45 minūtes.
 • Nepieciešamība veikt iepriekšēju ejakulāciju pirms procedūras uzsākšanas. Sūknēšana noteikti izraisīs erekciju, tāpēc loceklim darba laikā jābūt pilnībā atslābinātam. Pretējā gadījumā vingrinājumu efektivitāte būs maza.
 • Maksimālā efektivitāte tiek sasniegta, tikai paralēli izmantojot īpašus preparātus.
 • Ierīces darbības neiespējamība kontrindikāciju klātbūtnē (kuru saraksts ir diezgan plašs).

Dažos gadījumos dažiem vīriešiem var rasties blakusparādības (pēdējās, kā likums, izzūd pēc dažām dienām pēc sūkņa lietošanas).

Iespējamās sūknēšanas blakusparādības ir:

 1. Zilumu parādīšanās (sarkani un purpursarkani plankumi uz ādas virsmas).
 2. Neparastas sajūtas erekcijas laikā.
 3. Ādas nejutīgums, to sausums vai tumšums.
 4. Cietības zudums dzimumlocekļa pamatnē.
 5. Īslaicīga erekcijas samazināšanās.
 6. Diskomforts vai sāpes.

Lietošanas instrukcija

Lai dzimumlocekļa palielināšanas sūkņa lietošana būtu pēc iespējas efektīvāka, rūpīgi jāizpēta detalizēti norādījumi par tā lietošanu:

 1. Pirms lietošanas ierīce jāapstrādā ar ziepjūdeni.
 2. Sprausla, kas atrodas cilindra apakšā, jāieeļļo ar smērvielu.
 3. Uzmanīgi novietojiet dzimumlocekli kolbas iekšpusē.
 4. Turot cilindru ar vienu roku, ar otru veiciet kustības, kas, izmantojot sūknēšanas daļu, izsūknē gaisu.
 5. Pēc pilna komplekta un gaisa iztukšošanas ir jāpārbauda tvertnes hermētisms - augšējais caurums ir jānostiprina (vai vārsts ir jāaizver).
 6. Pēc manipulācijām notiek erekcija, falls kļūst nedaudz sarkans.
 7. Pēc pusminūtes vārsts jāatver un balons jāpiepilda ar gaisu.
 8. Atkārtojiet procedūru pēc erekcijas pavājināšanās.

Kopējais visas procedūras laiks ir aptuveni 20 minūtes.

Papildu ieteikumi:

 • Vakuuma paaugstināšanas sūknis ir tīri personiska iekārta, nav ieteicams to aizņemties lietošanai citiem cilvēkiem.
 • Vakuuma iedarbības palielināšana jāveic pakāpeniski - 30 sekundes, 1 minūte, 2 minūtes. utt. Paralēli palielinās arī pauzes starp komplektiem.
 • Kad ar sūkni panāktā erekcija pazūd pārāk ātri, papildus jāuzliek erekcijas gredzens. Šāda veida masieris ir paredzēts, lai palīdzētu palēnināt asiņu aizplūšanu no falla.

Lai pārliecinātos, ka ierīce tiek izmantota pareizi un sniedz tikai priekšrocības, varat papildus noskatīties video par šo tēmu. Šo materiālu var atrast daudzās interneta vietnēs.

Kontrindikācijas

Sūknēšanas metodei ir vairākas kontrindikācijas, tostarp:

 • tendence uz trombozi;
 • sirds un asinsvadu sistēmas patoloģijas;
 • uretrīts;
 • iedzimtas iekšējo orgānu anomālijas;
 • prostatas vai galvas patoloģija.

Neizmantojiet sūkni, ja Jums ir asinsrites traucējumi (leikēmija vai anēmija). Šis stāvoklis ir īpaši bīstams, ja to pavada sāpīga vai ilgstoša erekcija.

Izraisa arī sūkņa darbības aizliegumu, tieksmi uz biežu asiņošanu, kā arī asinis šķidrinošu medikamentu lietošanu.

Nav ieteicams palielināt dzimumlocekli ar sūkni un pretsāpju līdzekļu lietošanas gadījumā (pilns to saraksts parasti ir ierakstīts iegādātās ierīces instrukcijās vai jāsaskaņo ar ārstējošo ārstu).

Ieteikumi kopšanai un uzglabāšanai

Cik ilgi vakuumsūknis darbosies? Atbilde ir tieši atkarīga no pareizas tās kopšanas un ierīces uzglabāšanas smalkumiem. Lai produkts nebūtu bieži jāmaina, jums jāievēro daži ieteikumi:

 1. Sūknis tiek uzglabāts kastē, kas pasargās produktu no kaitīgās saules iedarbības un mehāniskiem bojājumiem.
 2. Pirms sūkņa pirmās lietošanas reizes nomazgājiet to ar ziepjūdeni un pēc tam nosusiniet. Tāpat noteikti apstrādājiet ierīci ar antiseptisku līdzekli.
 3. Ierīce ir jāizmanto tikai kopā ar smērvielu. Pēdējais nedrīkst saturēt eļļas vai vazelīnu - šādas sastāvdaļas var sabojāt sūkni.
 4. Sesijas beigās sūknis jānomazgā ar ziepēm un ūdeni, jāizžāvē un jāuzglabā sausā vietā.

Kur nopirkt sūkni dzimumlocekļa paplašināšanai?

Mehānisko vai automatizēto sūkņu pārdošana ir bezmaksas. Ir atļauts iegādāties ierīces, lai palielinātu fallu un uzlabotu potenci dažādos veidos:

 1. Veicot pirkumu vienā no aptiekas kioskiem.
 2. Apmeklējot seksa veikalu (iekļauta papildus iespēja iegūt konsultanta viedokli).
 3. Pasūtot preci interneta veikalā.
 4. Izmantojiet savu sūkni.

DIY dzimumlocekļa sūknis

Parasti vidējās izmaksas par vakuuma sūkni dzimumlocekļa paplašināšanai ir zemas, kas ļauj to iegādāties par minimālām izmaksām. Arī šādu produktu ir diezgan viegli izveidot mājās. Galvenais ir rīkoties pareizi un ievērot skaidrus norādījumus:

 1. Ir atļauts nomainīt cilindrisko kolbu ar lielu šļirci. Tās virzulis lieliski regulēs spiedienu.
 2. Ierīces ražošanas procesā ir atļauts izmantot gumijas spuldzi.
 3. Svarīgs nosacījums ir drošība – rokdarba elementi nedrīkst būt izgatavoti no caurdurošiem vai alergēniem materiāliem.
 4. Izmantojiet paštaisītu sūkni dzimumlocekļa palielināšanai saskaņā ar rūpnīcas produktu instrukcijām.

Sūkņa izgatavošana no ķīmiskās tvertnes:

 1. Balona garumam jābūt apmēram 40 cm, platumam - 6-8 cm.
 2. Lietotā tvertne tiek demontēta, vienlaikus noliecot malas pie augšējās malas.
 3. Apakšējam caurumam jābūt apmēram 1, 5 mm.
 4. Caurumā, kas izveidots no apakšas, tiek ievietota caurule ar tai piestiprinātu bumbieri.
 5. Lai izvairītos no dzimumlocekļa savainojuma, jāizveido gredzens no mīksta materiāla. Tas jāizgatavo, ņemot vērā cilindra diametru, un jāiespiež kolbā.
 6. Attālums starp erekciju un mīksto spilventiņu nedrīkst būt mazāks par 5 mm.
 7. Visi savienotie elementi ir salīmēti kopā ar hermētiķi.
 8. Sūknis ir ļoti rūpīgi jāizžāvē.
 9. Tieši pirms lietošanas mājās gatavotu ierīci apstrādā ar antiseptisku līdzekli.

Iegūtā mājās gatavotā ierīce, kas izgatavota saskaņā ar visiem noteikumiem un ieteikumiem, pēc funkcionalitātes neatšķirsies no rūpnīcas versijas un darbosies ar maksimālu efektivitāti.

Bieži problēmas intīmo attiecību jomā ar sievietēm vīriešiem izraisa diezgan pieticīgs dzimumlocekļa izmērs. Šādās situācijās palīgā nāks vakuuma sūkņa darbība - produkts, kas izraisa "pieaugumu" vajadzīgajos centimetros. Turklāt šāda ierīce palīdz uzlabot intīmās dzīves kvalitāti, paildzina seksuālos kontaktus, palielinot potenci. Reālas vīriešu atsauksmes par sūkņa lietošanas rezultātiem pārsvarā ir pozitīvas. Izvēloties ierīci, labāk ir saņemt iepriekšēju konsultāciju pie speciālista, kas palīdzēs izvēlēties vajadzīgās jaudas, kvalitātes un izmaksu sūkni.