Dzimumlocekļa pielikumi - atsauksmes un fotogrāfijas

Dzimumlocekļa stiprinājums ir populāra rotaļlieta, kas ļauj palielināt vīrišķību dzimumakta laikā un uzlabot erekciju bez ievērojamiem laika un naudas ieguldījumiem. Galu galā izmēram ir nozīme neatkarīgi no tā, ko viņi saka. Vīrietis ar uzgali spēj labāk stimulēt nepieciešamās sievietes maksts un klitora zonas, vienlaikus sagādājot neaizmirstamu baudu. Sieviešu atsauksmes ir tikai vispozitīvākās.

dzimumlocekļa palielinātājs

Ir daudz šo rotaļlietu šķirņu, kas tuvības laikā palīdzēs ātri palielināt dzimumlocekli. Papildus pagarināšanai ir arī biezinošie, kā arī īpaša forma klitora vai tūpļa stimulēšanai. Dzimumlocekļa sprauslas ir atvērtas un aizvērtas, šajā rakstā mūs vairāk interesē pēdējais - tie palīdzēs palielināt dzimumlocekli. Turklāt ir vērts pievērst uzmanību iespējām ar vibrāciju.

No kā tie ir izgatavoti? Šādam produktam ir nepieciešama elastība un maigums. Kvalitatīvākie ir izgatavoti no silikona vai lateksa, kas ļauj maksimāli precīzi atdarināt cilvēka ādu. Lielākajā daļā seksa preču veikalu varat iegādāties pielikumus dzimumloceklim.

Cik daudz šīs rotaļlietas ļauj palielināt vīrišķību? Visizplatītākie ir no 2, 5 līdz 7 cm, bet dažos gadījumos var atrast pat vairāk - 10 cm. Bet neaizmirstiet, ka pārāk liels dzimumloceklis arī ir slikti, jūs varat savainot partneri. Visam jābūt ar mēru un vairumā gadījumu pietiek ar dzimumlocekļa stiprinājumu ar palielinājumu par 5 cm!

Dzimumlocekļa paplašināšanas sprauslām ir vēl viens pluss - samazinās dzimumlocekļa galvas jutīgums, kas nozīmē tuvības ilguma palielināšanos. Piekrītu, lielisks bonuss.

Tātad, jūs varēsiet:

  • dažādot seksuālo dzīvi;
  • atbrīvoties no nepietiekama garuma un biezuma;
  • novērstu priekšlaicīgu ejakulāciju.
uzgaļu veidi dzimumlocekļa paplašināšanai

Dick sprauslas atsauksmes

Mēs esam apkopojuši atsauksmes par dzimumlocekļa sprauslām. Atsauksmes ir patiesas un atrodamas tematiskajos forumos.

  1. Nesen nopirku, uzreiz pēc pirmās lietošanas reizes nolēmu uzrakstīt atsauksmi par šo sprauslu. Saņēma pat vairāk nekā gaidīts. Nevaru teikt, ka kļuva fiziski patīkamāk, bet mana sieva bija ļoti apmierināta, sprausla bija viņas ideja. Izmēģināja dildo, viņai nepatika - gulēja dīkstāvē. Bet šeit ir cita lieta!
  2. Manai sievai tas patīk, viņa gūst lielāku baudu un ātrāk saņem orgasmu. Man nav uzgalis ar "ērkšķiem", kas ir tievs uz dzimumlocekļa, bet gan 5 cm garāks. Izmēģinājām dažādus - iekārtojāmies uz caurspīdīga, bez liekiem bumbuļiem, nosaukumu neatceros. . Secināju, ka izmēram ir nozīme.
  3. Izmēģināju abus gredzenus zem galvas un dzimumlocekļa pamatnes, un daudz ko citu. Bet manai sievai patīk dabīgas, kaut arī ne izcila izmēra ērģeles bez kādām klaiņojošām rotaļlietām.
  4. Pirmais, ko izmantoju, zaudēja elastību, un man bija jāpērk jauns. Tagad man tas nepatīk, lai gan tas bija lieliski ar iepriekšējo. Tas ir grūts un ne vienmēr ir patīkams ķermenim. Es meklēšu tieši to pašu, ko pirmo.
  5. Mēs nolēmām iegādāties sprauslu. Bet, kad es uzvelku biedru seksa laikā, tas sāpēja! Man nav patīkamu sajūtu, man nav vēlēšanās atkārtoti izmantot. Man ir tāda īpatnība, ka "viņš" ir resns, bet ne izcils garumā. Sieva lūdz nopirkt citu, viņai patika.

Kur nopirkt sprauslu biedram?

Vai esat nolēmis iegādāties dzimumlocekļa sprauslas? Lieliski, ir milzīga izvēle populāru interneta veikalu ar līdzīgiem produktiem! Taču iesakām vērsties lielākajos veikalos, kas garantē kvalitāti, anonimitāti un ātru piegādi. No tiem jūs varat viegli izvēlēties un iegādāties sprauslu. Tiek piedāvāts milzīgs skaits formu un izmēru, turklāt tie visi ir izgatavoti no kvalitatīviem stiepšanās materiāliem.