Īsti un pārbaudīti veidi, kā palielināt dzimumlocekli mājās

Vai ir iespējams palielināt dzimumlocekli mājās? Šo jautājumu jau ilgu laiku uzdeva daudzi vīrieši. Kādreiz senajā Grieķijā pastāvēja Priapus kults - dievība ar ļoti garu dzimumlocekli. Iespējams, šī iemesla dēļ slimību, kurā vīrietim izaug pārāk liels dzimumloceklis, sauc par priapismu. Mūsdienās skaistuma etalons ir falloss, kas ir daudz lielāks nekā vidēji.

Daži vīrieši intereses labad vēlas palielināt dzimumlocekli, bet citi šo problēmu plāno atrisināt ar jebkādiem līdzekļiem, neliekoties uz operācijas galda.

TOP 10 labākās dzimumlocekļa palielināšanas metodes mājās

top 10 dzimumlocekļa palielināšanas metodes

Dzimumlocekļa palielināšanai mājās ir vairākas iespējas. Visas zemāk uzskaitītās metodes galvenokārt ir vērstas uz fala garuma maiņu uz augšu. Orgāna pagarināšanās notiek audu izstiepšanās un asiņu piepildīšanas dēļ.

Populārākās metodes ir:

 1. Tautas metodes (soda).
 2. Vingrinājumi (jelqing, svaru piekāršana).
 3. Vakuuma sūkņi, pagarinātāji.
 4. Masāža.
 5. Gēls, krēms, ziede, aerosols.
 6. Tabletes.
 7. Sprauslas.
 8. Hormoni.
 9. Pārtika un garšaugi.

Katrai metodei jāpievērš īpaša uzmanība. Pretējā gadījumā vīrietis riskē savainot dzimumlocekli.

Tautas aizsardzības līdzekļi

Katra vīriešu paaudze ir izdomājusi jaunus veidus, kā palielināt dzimumlocekli. Vispopulārākā metode ir cepamā soda, kurai ir īslaicīgs efekts. Lai to izdarītu, jums jāveido soda vanna un tajā jāiegremdē biedrs. Procedūra tiek veikta stundu pirms tuvības.

Orgāna iegremdēšanas laikā sodas vannā dzimumloceklim jābūt mierīgā stāvoklī, bez erekcijas.

soda dzimumlocekļa palielināšanai

Dažos gadījumos soda tiek izmantota kompresu veidā. Pulveris tiek sajaukts ar medu proporcijā 1: 1 un pēc tam tiek uzklāts uz dzimumlocekļa visā tā garumā. Maisījums vienmērīgi sadalās pa mucu, izvairoties no saskares ar galvu. Pretējā gadījumā cepamā soda var izraisīt niezi, dedzināšanu un kairinājumu. Turklāt pastāv orgānu traumu risks.

Ir vēl viena soda izmantošanas metode. Lai palielinātu dzimumlocekli, vīrietim jāiet karstā vannā un pēc tam rūpīgi jānosusina dzimumloceklis ar dvieli. Pēc tam bagāžnieku pārklāj ar augu eļļu un visā garumā pārkaisa ar soda. Pēc tam, izmantojot sūkli, ar masējošām kustībām soda tiek ieberzta ādā, bet ne ilgāk kā 5 minūtes. 2 minūtes pēc procedūras pabeigšanas orgānu mazgā ar siltu ūdeni.

Pēc procedūras pabeigšanas vīrietis var sajust nelielu dedzinošu sajūtu un redzēt apsārtumu. Šajā gadījumā dzimumloceklis jāieeļļo ar bērnu krēmu.

Dzēriena palielināšanai dzimumlocekļa vietā vīrieši var izmantot alvejas sula un zirgkastāna tinktūru.

Vingrinājumi

Ir šādi vingrinājumi, lai palielinātu reproduktīvo orgānu:

 • kravu pakarināšana;
 • stiepšanās;
 • jelqing.

Vīrietis var izvēlēties sev piemēroto.

Izstiepšanās

Jelqing

jelqing dzimumlocekļa palielināšanai

Jelqing ir dzimumlocekļa palielināšanas tehnika, kuras mērķis ir piepildīt orgāna kavernozos ķermeņus ar asinīm. Vingrinājumi tiek veikti gan sausā, gan mitrā veidā, t. i. ar eļļošanu vai bez tās.

Lai veiktu vingrinājumu, jums jāsasniedz nepilnīga erekcija un jāpaķer dzimumloceklis pie pamatnes, no indeksa un īkšķa izveidojot gredzenu. Pēc tam dzimumloceklis tiek cieši saspiests 2-4 sekundes, virzot pirkstus uz galvu. Tad jums vajadzētu pārtvert pamatu ar otru roku un atkārtot vingrinājumu.

masāža dzimumlocekļa palielināšanai

Kravu apturēšana

pakaramie svari dzimumlocekļa palielināšanai

Svaru apturēšana ir vecākā dzimumlocekļa palielināšanas metode. Piekāršana ir bīstama, ja darbības tiek veiktas nepareizi, orgāns var tikt nopietni ievainots.

Pirmais solis ir veikt regulāru virvi un savīt to gredzenā. Pēc tam gredzens tiek uzlikts dzimumlocekļa galvai, papildus nostiprinot to ar līmējošu apmetumu. Tad no virves tiek apturēta slodze, un viņi turpina veikt mājas darbus.

Ja Jums rodas stipras sāpes, nekavējoties pārtrauciet darbību.

Ierīces

Mūsdienās intīmo produktu tirgū ir daudz novatorisku ierīču, kas ļauj ātri un droši palielināt dzimumlocekli. Katrā ierīču kategorijā ir vairāki dažādu formu un izmēru modeļi, tāpēc katrs vīrietis izvēlēsies sev piemērotu.

ūdens sūknis

Vakuuma sūknis ir vispopulārākā vīriešu uzlabošanas ierīce. Tās darbības princips ir balstīts uz vakuuma veidošanos ap orgānu, kas iegremdēts sūknī. Spiediena ietekmē dzimumloceklis sāk palielināties. Paralēli tam ir papildu asins plūsma orgānā. Procedūra ilgst vismaz pusstundu. Izmantojot vakuuma sūkni, jūs varat nedaudz palielināt dzimumlocekļa platumu.

dzimumlocekļa palielināšanas sūknis

Pagarinātājs

Pagarinātājs ir ierīce, kas izstiepj dzimumlocekļa audus, tādējādi tos pagarinot. Aparāts ne tikai pagarina orgānu, bet arī veicina tā sabiezēšanu.

dzimumlocekļa palielināšanās pagarinātājs

Sprauslas

Pielikumi ir pagaidu paplašināšanās aģents. Pielikums tiek uzlikts uz orgāna pirms dzimumakta, un beigās tiek noņemts. Pielikuma galvenā priekšrocība ir tā, ka tas uzreiz palielina fallusa izmēru.

dzimumlocekļa palielināšanās pielikumi

Masāža

Vīriešu vidū izplatīta ir arī masāža, kas palielina dzimumlocekli.

Masāžu var novirzīt ne tikai uz stumbra palielināšanos, bet arī uz galvu.

Roku masāža ir visefektīvākā dzimumlocekļa palielināšanas metode. Pirmkārt, orgāns visā garumā tiek pārklāts ar smērvielu, un pēc tam tas tiek ievadīts uzbudinātā stāvoklī. Dzimumloceklis ir cieši iesaiņots ar rokām un sāk veikt translācijas kustības, virzoties no vārpstas uz galvu. Pēc tam priekšādiņa tiek novilkta un atgriezta savā vietā. Vingrojumi tiek atkārtoti vismaz 60 reizes vienā virzienā. Procedūra ilgst apmēram 30 minūtes.

Lai palielinātu galvu, tiek veikts vēl viens vingrinājums. Dzimumloceklis ir cieši saspiests pie pamatnes un, nospiežot uz tā, asinis novirza uz galvu. Masāža tiek veikta nesteidzīgā tempā, dažas sekundes kavējoties pie galvas.

Krēmi, ziedes un želejas

krēmi un ziedes dzimumlocekļa palielināšanai

Krēmus, ziedes un želejas parasti iedala 3 kategorijās:

 • palīgdarbinieks;
 • īstermiņa;
 • ilgtermiņa.

Īstermiņa līdzekļi darbojas 2-3 stundas, tāpēc tos lieto tieši pirms dzimumakta. Ilgstoši krēmi palīdz palielināt dzimumlocekli līdz vienam mēnesim, pēc tam to iedarbība izzūd. Lai pagarinātu efektu, krēmu regulāri uzklāj.

Atbalsta želejas un ziedes darbojas tikai ar citām palielināšanas metodēm.

Zāles, augi un homeopātija

Visu vīriešu cieņas palielināšanai paredzēto zāļu mērķis ir palielināt asinsriti audos. Dažādi augi, hormoni, tabletes un uztura bagātinātāji maina dzimumlocekļa izmēru, kā arī nodrošina ilgāku erekciju un palielina vīriešu libido.

Neatkarīgi no tā, kuras zāles vīrietis vēlas lietot, tās jānosaka andrologam vai urologam.

Blakusparādības un riski

Katrai no iepriekšminētajām palielināšanas metodēm ir blakusparādības un riski. Ja vīrietis izvēlas sev nepareizu zāli vai zāles, tas var izraisīt alerģisku reakciju vai audu apdegumus.

Ja persona veic daudz vingrinājumu vai masāžu, kā arī nepareizi izmanto sūkni un pagarinātāju, tad ir iespēja nopelnīt hematomu vai dzimumlocekļa traumu. Jebkurā gadījumā nevajadzētu aizmirst par drošības pasākumiem.

Secinājums

Katrs vīrietis var izvēlēties ērtu dzimumlocekļa palielināšanas veidu, taču viņa lēmumam jābūt apzinātam. Zinātnieki jau sen ir pierādījuši, ka vīrišķības lielums nekādā veidā neietekmē seksa kvalitāti. Turklāt liela mašīna var radīt meitenei neērtības un sāpes.