Vienkāršākā dzimumlocekļa palielināšanas veida izvēle ar vingrinājumiem un ierīcēm

Visiem vīriešiem viņu seksuālajai cieņai ir diezgan liela nozīme, jo nespēja apmierināt savu partneri rada psiholoģiskas problēmas. Tāpēc lielākā daļa stiprā dzimuma pārstāvju vēlas palielināt sava dzimumlocekļa izmēru par dažiem centimetriem. Bet vispirms apskatīsim statistiku.

Kaukāza rases parastais izmērs svārstās no 13-16 centimetriem un trīs centimetru diametrā. Līdz ar to tiem, kas iekrīt šajos rāmjos, var nebūt kompleksu, bet gan ar cieņas sajūtu pildīt savu pienākumu gultā.

Un tiem, kuri joprojām vēlas pievienot gan diametru, gan garumu, jums vajadzētu iepazīties ar to, kā vienkāršā veidā palielināt dzimumlocekli.

Vai mājās var izdarīt vairāk?

vīrietis ieskatās apakšbiksēs un vēlas palielināt peni

Ja kāda iemesla dēļ jūs neapmierina vecās labās dzimumlocekļa paplašināšanas metodes, tad lasiet tālāk. Pirms sākat "darbu" mājās, ir lietderīgi iepazīties ar visām metodēm, kā vienkārši palielināt dzimumlocekli:

 1. Jelqing.
 2. masāžas tehnikas.
 3. Pagarinātāji: pagarinātāji un sūkņi.
 4. Kravas nestuves.
 5. Preparāti: krēmi, aerosoli, tabletes.

Jābrīdina, ka, tāpat kā ar jebkuru pašu dzimumlocekļa paplašināšanas metodi, negaidiet tūlītējus rezultātus. Galu galā audu augšana, un tas ir veids, kā dzimumloceklim tiek pievienoti centimetri, notiek vairāku mēnešu laikā.

Noslēpumu varat atklāt jau iepriekš – lietojot ziedes un citus līdzekļus, tas uzreiz palielinās, taču diemžēl šis rezultāts ir īslaicīgs un pēc dažām stundām dzimumloceklis atgūs iepriekšējo izmēru. Tāpēc šī vienkāršā dzimumlocekļa palielināšanas metode mums nav piemērota.

jelqing

Darbības pamatā ir kavernozo ķermeņu pēc iespējas vairāk izstiepšana, tie ir dzimumlocekļa struktūra. Tāpēc katru reizi vingrinājuma laikā diametrs pakāpeniski palielināsies maksimālās asins plūsmas dēļ, tāpēc garumā tiks pievienoti centimetri.

Interesanti, ka, veicot jelq, kā papildu bonuss tiek palielināts galvas izmērs.

Jelqing pirkstu gredzens dzimumlocekļa paplašināšanai

Tātad, jūs varat pāriet tieši uz vingrinājuma tehniku.

 1. Lai palielinātu elastību, vispirms tiek uzkarsēti kavernozi ķermeņi. Šai manipulācijai jums būs nepieciešams uzkarsēts sāls, kas ielej austajā lietā, piemēram, tīrā zeķē. Šajā formā uz dzimumlocekļa vairākas minūtes uzklāj sāli. Izdaliet sildīšanas spilventiņa saturu tā, lai tas pārklātu visu dzimumlocekļa virsmu. Tikai ar pienācīgu iesildīšanos nākotnē var sasniegt labu rezultātu.
 2. Tam seko slaukšana – šādā burtiskā tulkojumā ir vārds jelqing. Pirmkārt, dzimumloceklis tiek sasniegts 50% erekcijā, un tikai pēc tam jūs varat pāriet uz galvenajām darbībām.
 3. Apstrādājam dzimumlocekli ar sildošu smērvielu un sākam slaukšanu - orgānu aptin ap pamatni pirkstu gredzenā un stingru satvērienu ved uz dzimumlocekļa galvu. Vingrinājuma ilgums ir aptuveni 35 sekundes, savukārt atkārtojumiem jābūt aptuveni 50.

Nepareiza jelqing tehnikas izpilde dos ne tikai labumu, bet arī kaitējumu.

Pagarinātāji paplašināšanai

Jūs varat saskarties ar šādu nosaukumu kā paplašinātāju, taču darbības princips uz dzimumlocekļa no tā nemainās. Ierīce izskatās pavisam vienkārša: divi gredzeni, kas nostiprināti aiz sevis, fiksējot rugājus, palielinoties garumā.

Sākotnēji viens gredzens fiksē dzimumlocekļa pamatni, bet otra galva. Šajā gadījumā katru reizi ir jāpalielina stieņu garums, lai radītu pretestību, bet bez diskomforta sajūtas.

Šādas iedarbības rezultāti būs pamanāmi pēc sešu mēnešu regulāras lietošanas. Saskaņā ar atsauksmēm mēs varam secināt, ka ķermenis pievieno vairāk nekā trīs centimetrus. Acīmredzot, pateicoties šim faktam, paplašinātāji ir starp desmit efektīvākajiem veidiem.

Masāžas tehnikas

dzimumlocekļa masāža paplašināšanai

Savādi, bet pat pareizi veikta masturbācija var palielināt dzimumlocekļa izmēru. Viss noslēpums slēpjas sekojošajā: masējot orgānu, jācenšas nedaudz izstiept dzimumlocekli.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tāpat kā pirms jebkura veida masāžas muskuļi ir jāsasilda, tāpēc jāuzliek silta komprese.

Pēc tam dzimumlocekli ar nelielu erekciju ieteicams saspiest un atspiest. Šāda darbība, pēc ekspertu domām, spēs palielināt asins plūsmu un tādējādi stimulēt audu augšanu.

Otra darbība, kas jāveic, ir masturbējot, jums ir nedaudz jāsaspiež dzimumloceklis galvas rajonā un jāmēģina to nedaudz izstiept, dažas sekundes uzkavējot. Šādi vienkārši vingrinājumi dzimumlocekļa paplašināšanai palīdzēs ne tikai palielināt tā izmēru, bet arī uzlabos erekciju.

Pirms vingrinājumu izvēles jāpievērš uzmanība arī manuālai dzimumlocekļa paplašināšanai, Ārona Kemera un Kegela vingrinājumiem.

Ziedes un citi līdzekļi

Mūsdienās ir milzīgs daudzums potenci stimulējošu zāļu – ziedes, želejas, tabletes, pilieni, aerosoli. Aktīvāko starp tiem ir diezgan grūti noteikt. Bet, protams, katrs līdzeklis dod noteiktu rezultātu ar noteiktu ilgumu.

vīrietis ar atkailinātu rumpi un palielinātu dzimumlocekli

Ja lietojat vietējos līdzekļus, tad to pamatā ir sasilšanas komponenti, kas maksimāli palielina asins plūsmu uz dzimumlocekli. Šādu zāļu priekšrocības:

 • spilgtas sajūtas dzimumakta laikā;
 • palielināts orgasms;
 • sagādājot partnerim lielu prieku;
 • maksimālā erekcija;
 • spēcīgas asiņu pieplūdes dēļ dzimumloceklis palielinās.

Tas ir tikai visi šie efekti ir īslaicīgi un var ilgt tikai dažas stundas. Bet efektīva erekcija ir garantēta.

Ja no visām metodēm izvēlaties vienkāršāko dzimumlocekļa palielināšanas veidu, galvenais ir atcerēties, ka metode nav ievainota. Galu galā, piemēram, atsvaru piekares vai nepareiza paplašinātāja izmantošana var izraisīt audu saspiešanu un to nāvi.