Kā patstāvīgi palielināt dzimumlocekli mājās

Katram vīrietim, kuram ir svarīga viņa seksuālās dzīves kvalitāte, ir jābūt skaidram priekšstatam par ideālo dzimumlocekli. Vēlmes pēc detaļām var atšķirties, taču lielais izmērs joprojām ir prioritāte, iespējams, ikvienam. Mazais vīrišķības garums un apkārtmērs kļūst par nopietnu iemeslu kompleksiem un uzmācīgām domām par to, kā mājas apstākļos palielināt dzimumlocekli. Kāpēc mājās? Šādas intīmas problēmas nav pieņemts izpaust, turklāt, ja tās ir iespējams atrisināt pašu spēkiem, neiesaistot trešās puses, kāpēc gan nepamēģināt?

Dzimumlocekļa palielināšana mājās ir reāla vai mīts

Neliels penis neapmierina visus, un jums nevajadzētu uztvert šo problēmu tikai kā "nespēju to izmantot". Jums nevajadzētu jautāt ikvienam par to, kā palielināt dzimumlocekli mājās - lielākā daļa ir skeptiski par šādiem pasākumiem. Tomēr skepse ir veltīga – zinātnes progress noved pie arvien efektīvāku veidu un metožu rašanās dzimumlocekļa palielināšanai mājas apstākļos. Dzimumloceklī praktiski nav muskuļu audu, un tas "strādā" pēc hidrauliskā principa. Spēja stiept un mainīt apjomu zem spiediena rada iespējas pagarināt dzimumlocekli.

sieviete gultā ar vīrieti ar palielinātu dzimumlocekli

Klīst baumas, ka jau pēc 2 mēnešu apmierinājuma ar ļoti šauras atveres palīdzību vīrieša dzimumorgāns var samazināties. Diez vai šāds apgalvojums atbilst patiesībai, taču lieluma palielināšanās noteikti nav mīts. Sistemātiska mērķtiecīgu darbību, jo īpaši īpašu vingrinājumu, efektīvu rīku un pārbaudītu līdzekļu, īstenošana drīz ļaus jums atbildēt uz jautājumu, vai ir iespējams palielināt dzimumlocekli mājās. Un šī atbilde būs apstiprinoša, bet tikai ar pareizo pieeju.

Tautas aizsardzības līdzekļi

Internetā mēs atrodam daudz rakstu par to, kā palielināt dzimumlocekli mājās ar tautas līdzekļiem un metodēm. Tomēr alternatīvās medicīnas efektivitāte ir apšaubāma, lai gan dažu vīriešu, kuri ir izlēmuši par "vectēva" eksperimentiem, atsauksmes liecina par pozitīvu rezultātu.

Soda

Vieni uzliek kompreses ar sodu un medu, citi taisa vannas ar sodas šķīdumu un sodas skrubjus. Sodu var lietot arī iekšķīgi. Efektivitāte nav pierādīta un ir ļoti apšaubāma.

Zāļu novārījumi

Izmanto vērmeles novārījumu, var pagatavot arī ķiploku tinktūru (200 g ķiploku uz 250 ml labas kvalitātes spirta), uzlējumu ar timiānu (100 g uz 300 ml verdoša ūdens).

Augu izcelsmes līdzekļi

Viena no slavenākajām tautas metodēm ir dzimumorgānu ierīvēšana ar alvejas sulu, kas izspiesta no "pieaugušām" lapām (jānogriež pie saknēm). Alternatīva ir zirgkastaņas tinktūra, kuru varat pagatavot pats vai iegādāties parastā aptiekā. Netradicionālo "medicīnas" sarakstā ir arī žeņšeņa saknes, ginka lapu un vilkābeles augļu uzlējumi.

Tautas aizsardzības līdzekļu gadījumā jūs rīkojaties, riskējot un riskējot. Izmantojot dažādas metodes dzimumlocekļa palielināšanai mājās, vīrietim jāsaprot, ka patiesām darba metodēm ir jābūt apstiprinātām ar pētījumiem un pierādītām zinātniskā līmenī.

Krēmi, želejas, tabletes

Īpaši želejas, krēmi, aerosoli, tabletes un uztura bagātinātāji vīrieša orgāna augšanai ir apšaubāmi efektīvi un ietekmē vīrieša seksuālās dzīves kvalitāti, nevis viņa "ierīces" garumu. Dzimumlocekļa pagarināšanu var panākt tikai dabiskā veidā, stimulējot audu augšanu un šūnu dalīšanos.

Tāpēc šādas zāles un zāles uzrāda efektivitāti tikai tad, ja tos lieto "pārī" ar citām metodēm, kas patiešām dod rezultātus, ko apstiprina zinātniskie pētījumi un vīriešu reālā pieredze.

Jelqing vingrinājumi

Dzimumlocekļa pagarināšanas metode ar jelqing atnāca pie mums no Tuvajiem Austrumiem. Tikai daži cilvēki zina, bet patiesībā šī ir sena arābu tehnika, kas ir manipulācija ar dzimumorgāniem, līdzīga slaukšanai. Izšķir sausu, mitru jelq un izspiešanu. Visos gadījumos vīrieša orgāns tiek izstiepts ar rokām.

Ir daudz šādu vingrinājumu variantu, taču nav "slepeno" formulu vai universālas programmas. Jums vajadzētu izvēlēties programmu atsevišķi un apstāties pie tās, kas parādīs efektivitāti jūsu gadījumā. Galvenā vadlīnija ir ķermeņa reakcija uz dažādām slodzēm.

Sākumā jums vajadzētu nodarboties ar jelq puserekcijā, un pēc tam palielināt nodarbību intensitāti erekcijas stāvokļa dēļ. Izkopiet sevī pašdisciplīnu, regulāri veiciet šādus vingrinājumus un novērojiet lēnu pieaugumu.

Kā notiek viss process:

 • Apstrādājiet ādu ar lubrikantu (attiecas uz iesācējiem);
 • Pēc tam izveidojiet gredzenu ar rādītājpirkstu un īkšķi pie pamatnes;
 • Cieši satveriet dzimumlocekli ar OK rokturi;
 • Saspiediet dzimumlocekļa kātu un virziet asinis uz galvu;
 • Kad roka nonāk pie galvas, ar otru roku izveidojiet OK satvērienu pie pamatnes. Pirmā roka ir sasniegusi galvu – tā tiek atbrīvota, otrā sāk kustēties.

Vienai pieejai vajadzētu ilgt apmēram 10 minūtes un sastāvēt no aptuveni 250 atkārtojumiem. Kopumā nodarbības ilgst aptuveni 40 minūtes dienā, un šajā laikā ietilpst ne tikai jelq, bet arī citi vingrinājumi daudzveidīgākai slodzei. Izaugsme nav uzreiz pamanāma, tāpēc jums ir nepieciešams daudzus mēnešus vai pat gadus smagi strādāt ar sevi.

Kā palielināt dzimumlocekli mājās bez sāpēm, izmantojot jelq? Lai izvairītos no sāpēm un ievainojumiem, saglabājiet mērenu tempu un ritmu, sākot ar slapju jelqing. Pēc 6-8 nedēļu regulāras apmācības ir vērts izveidot erekciju jaunām aktivitātēm par aptuveni 50-70%. Jelqing lieliski sader ar stiepšanos.

Apskatīsim dažas papildu jelq metodes.

Jūlija

Norāda ietekmi uz galvu. Mēs savienojam rādītāju un īkšķi, un lēnām virzām asinis uz galvu, kur jums vajadzētu turēt roku apmēram desmit sekundes.

apgrieztā jelq

Ar vienas rokas palīdzību orgāns tiek satverts pie pamatnes, ar otru ap galvu. Tālāk mēs izstiepjam uzcelto orgānu līdz pamatnei. Un tā 30 atkārtojumi.

Papildus iespējai pagarināt savu "ierīci", ieviešot dažādus vingrinājumu paņēmienus, varat novērot šādus uzlabojumus:

 • Labāka asinsrite dzimumloceklī;
 • Stingrāka un uzlabota erekcija;
 • priekšlaicīgas ejakulācijas likvidēšana;
 • Seksuālās izturības palielināšana;
 • Uzlabota erekcijas kontrole.

Forumos un emuāros viņi raksta, kā mājās var palielināt dzimumlocekli līdz 5 centimetriem garumā un līdz 3 centimetriem: "Veicot dažādas jelq tehnikas un intīmo masāžu, ir nepieciešama sistemātiskums un disciplīna. "Protams, šīs vērtības ir individuālas, un šeit ir rekordlieli skaitļi (varbūt pārvērtēti - vīriešiem patīk pārspīlēt). Bet, vismaz, ikdienas ilgstoša masāža palīdz ievērojami uzlabot vīrieša seksuālo dzīvi.

stiepšanās

Visas manipulācijas tiek veiktas tikai ar rokām. Jūsu mērķis ir sistemātiskas kustības, sākot ar lēnām pūlēm. Dzimumlocekļa sāpju reakcija notiks tikai nepareizas, pārmērīgi intensīvas spriedzes laikā.

Jai Stretch - dzimumlocekļa vilkšana uz priekšu 2 sekundes (izstiepj dzimumlocekļa augšējo prievīšu un PC muskuļu), ierosinot alternatīvu relaksāciju 2 sekundes. Tiek veikti 20 atkārtojumi, erekcijas līmenis ir no 0 līdz 40%. Treniņa laiks - apmēram 5 minūtes vai noteikts pieeju skaits. Tēmās par to, kā palielināt dzimumlocekli mājās ar stiepšanās palīdzību, foruma lietotāji iesaka tehniku apvienot ar elpošanas praksēm.

Galvenais komplekss (A, V un reversā V-stiepšana) ietver dzimumlocekļa ass satveršanu patvaļīgā zonā (bet ne galvas), maigi izstiepjot uz priekšu, pusminūti turot izstieptā stāvoklī. Asins plūsma tiek atjaunota, piesitot dzimumlocei uz kājas. Izstiepiet dzimumlocekli dažādos virzienos 30 sekundes.

Tāpat kā ar citām vingrošanas un masāžas metodēm, vairāku mēnešu treniņu laikā var novērot nelielu dzimumorgānu palielināšanos. Pozitīvākas pārmaiņas būs vīrieša seksuālajā dzīvē.

karājas

Slodzes uzlikšana uz vīrieša orgānu dod taustāmu efektu, salīdzinot ar manuālajiem vingrinājumiem un paņēmieniem, bet, no otras puses, pastāv iespēja savainot dzimumlocekli. Nekariet pārāk lielu slodzi, pievērsiet uzmanību fiksatora konstrukcijai pie galvas - tam nevajadzētu būt traumatiskam. Nekādā gadījumā īsu nodiluma periodu nedrīkst kompensēt ar palielinātām slodzēm.

Ir speciāli izstrādāti rūpnīcas piekares modeļi - pakaramie ar lietderīgo svaru aptuveni 1, 25 kg un vakuuma stiprinājums. Tieši viņu speciālisti iesaka tos izmantot pakāršanai. Galvu fiksēs ērta kamera, visi riski samazināti gandrīz līdz nullei.

ūdens sūknis

Vēl viens veids, kā palielināt dzimumlocekli mājās bez krēmiem, manuālām darbībām un darbībām, ir izmantot pumpas. To galvenais mērķis ir radīt labu erekciju, taču jāatceras, ka ilgstoša dzimumlocekļa atrašanās vakuumā izraisa ādas bojājumus un smagu pietūkumu.

Hidrosūkņi, atšķirībā no parastajiem sūkņiem, nepieļauj ādas kontaktu ar vakuumu, tāpēc tie izraisa pastiprinātu un ilgāku audu izstiepšanos. Silts ūdens lieliski sasilda audumus un veicina to labāku elastību. Hidrosūknis spēj dot īslaicīgu rezultātu (ļauj palielināt dzimumlocekli par 10-15% tieši pirms dzimumakta) vai arī to salabot, ja to izmanto kā papildinājumu paplašinātājam.

Hidrosūkņa izmantošana vien nodrošina nelielu, lēnu dzimumlocekļa augšanu apkārtmērā un garumā, un pirmie rezultāti (ievērojot ikdienas vingrinājumus 20 minūtes) ir pamanāmi tikai pēc 3-4 mēnešiem. Iespējami blakus vai negatīvi rezultāti.

Pagarinātājs

Mājas metode vīriešu dzimumorgānu pagarināšanai, kuras efektivitāte ir pierādīta vairākos pētījumos, ir pagarinātāja lietošana. Papildus dzimumlocekļa paplašināšanai šāda ierīce ļauj koriģēt izliekumu. Daudzu stundu laikā, lietojot paplašinātāju, dzimumlocekļa audi izstiepjas un aug, atbrīvojoties no sasprindzinājuma. Tāpēc pagarinātāja izmantošana ļauj vīriešiem iegūt dažus papildu centimetrus uz mūžu.

Kādus rezultātus gaidīt? Tas ir tieši atkarīgs no jūsu ķermeņa īpašībām, regularitātes un kopējā valkāšanas laika. Pēdējo 10 gadu laikā ir veikti daudzi pētījumi, kas ir pierādījuši paplašinātāju lietošanas efektivitāti.

Pētījuma mērķis 2008. gadā bija izpētīt vilces – dzimumlocekļa stiepšanas ar paplašinātāju – ietekmi uz Peironija slimības ārstēšanas procesu. 6 mēnešus rezultāts tika iegūts iztaisnošanas veidā par 33°, turklāt pētījums atklāja dzimumlocekļa garuma palielināšanos par 1–2, 5 cm, apkārtmēru – par 0, 5–1 cm.

Stiepšanās ar vilces aparātu 5 stundas dienā 6 mēnešus uzrādīja rezultātu dzimumlocekļa iztaisnošanas veidā par 27–31°, pagarinājumā par 1, 7 cm. Pēc 12 mēnešiem pēc pētījuma sākuma tika konstatēts ka rezultāti palika un tika fiksēti.

To efektivitāti apliecina 11 pētījumu rezultāts, kuru ietvaros tika pierādīta vīrieša dzimumorgānu palielināšanās, izmantojot paplašinātājus.

Pirmās divas nedēļas pacienti lietoja paplašinātāju 4-6 stundas dienā. Pēc tam un līdz 3. mēneša beigām ikdienas valkāšanas laiks bija 9 stundas. Bija iespējams sasniegt dzimumlocekļa garuma palielināšanos vidēji par 1, 7 cm.

2019.  gada pētījums ir līdz šim lielākais veiktais pētījums. Priekšmeta skaits bija 93, periods 12 nedēļas. Iztaisnošana iegūta vidēji par 31, 2°, pagarinājums par 1, 8 cm (maksimālais rezultāts 3 cm).

Pēc 6-8 mēnešu aktīvas paplašinātāja lietošanas jūs varat sasniegt:

 • Garuma palielināšanās;
 • Dzimumlocekļa sabiezējums (apkārtmēruma palielināšanās);
 • Paaugstināts libido;
 • Dzimumakta laika pagarināšana.

Lietojot ierīces ar siksnas stiprinājumu, tiek palielināta arī priekšāda (ja nepieciešams, var to pagarināt).

Kā palielināt dzimumlocekli mājās ar paplašinātāju, ja jūs nekad neesat izmantojis šādas metodes? Sākumā ir svarīgi iziet programmu, lai pielāgotos slodzēm. Pirmajā pusotra mēneša laikā ikdienas valkāšanas laiks jāpalielina no vienas stundas līdz sešām, bet stiepes spēks - no 200 g līdz 1150. Pirmajos posmos nevar izmantot spēka metodes, bet var izmantot nestuves. vai pakaramais (piekare).

Vienam paplašinātāja nēsāšanas ciklam vajadzētu ilgt vismaz 60 minūtes, bet ne vairāk kā 3 stundas, pēc tam ir nepieciešams pārtraukums, lai atjaunotu asinsriti. Lai iegūtu labu rezultātu, kopējam valkāšanas laikam jābūt 6 stundām dienā, un cikliem nav jābūt gariem, taču, jo vairāk viena piegājiena, jo labāk (viens komplekts - ne vairāk kā 3 stundas). Ir atļauti reti izlaidumi, lai gan ir ieteicama ikdienas apmācība.

Kāpēc ir iespējams un droši palielināt dzimumlocekli mājās ar paplašinātāju? No daudzām citām metodēm, kuras var izmantot, neizejot no mājām, paplašinātāja lietošana atšķiras ar to, ka tas nepieder ne pseidozinātniskajai, ne tradicionālajai medicīnai. Šīs metodes efektivitāti apstiprina nevis foruma dalībnieku vai emuāru autoru atsauksmes, bet gan reāli pētījumi, kuros piedalījās tūkstošiem vīriešu. Šādas ierīces lietošana nerada komplikācijas, nebojā asinsvadus un var būt diezgan ērta un nesāpīga, ja, protams, izvēlaties "pareizo" pagarinātāju. Varat to valkāt diskrēti, atrodoties darbā, ceļā, ceļojot, veicot ikdienas mājas darbus. Šī ir viena no retajām neķirurģiskajām metodēm, kas var dot reālus rezultātus nereālu cerību vietā. Galvenais ir pārliecināties, ka nav individuālu kontrindikāciju.

Rezultāts, kura metode ir ticamāka

Izmantojot želejas, krēmus, īpašu uzturu, uztura bagātinātājus un tabletes, jūs varat panākt asinsrites stimulāciju, uzlabot erekciju, paildzināt intīmo aktu un kopumā labāku paškontroli seksa laikā. Šādas metodes dzimumlocekļa palielināšanai mājās rada apstākļus augšanai, nevis stimulē to.

Nodarbojoties ar īpašiem vingrinājumiem, sarežģītiem masāžas veidiem, regulāru ķepēšanu un pakāršanu, jūs varat rēķināties ar dzimumlocekļa garuma un apkārtmēra palielināšanos, bet diezgan lēni.

Bet kā palielināt dzimumlocekli mājās un iegūt stabilu rezultātu bez negatīvām sekām? Speciālisti un andrologi stingri iesaka izmantot augstas kvalitātes pagarinātājus kopā ar nestuvēm, kā arī papildināt un nostiprināt rezultātu, izmantojot sūkņus un hidrosūkņus kā palīgierīces. Un tikai ārkārtējos gadījumos vajadzētu ķerties pie ķirurģiskas iejaukšanās.