Labākie veidi, kā palielināt vīrieša dzimumlocekli

Dzimumlocekļa paplašināšanās rezultāts pārsteigs jūsu sievieti

Ja vīrietis ir neapmierināts ar sava reproduktīvā orgāna izmēriem, tad viņam nevajadzētu krist izmisumā, jo ir izstrādātas daudzas efektīvas metodes, kā tikt galā ar šo problēmu. Mēs esam apkopojuši populārākās dzimumlocekļa paplašināšanas metodes, apsveriet to galvenās iezīmes.

Normāls dzimumlocekļa izmērs pēc vecuma

Dzimumloceklis tiek saukts par vīrišķību iemesla dēļ. Dzimumlocekļa izmērs ļoti bieži ietekmē vīrieša pašcieņu un pārliecību par savām seksuālajām spējām sievietes priekšā, vīrišķību. Falusa mazais izmērs var radīt nopietnu psiholoģisku diskomfortu un galu galā attīstīties par mazvērtības kompleksu.

Tomēr daudzi vīrieši pārspīlē problēmu un nenovērtē sava dzimumlocekļa izmēru. Lai gan šādi rādītāji tiek uzskatīti par normām:

Vecums Erekcijas dalībnieks Atpūtā
14-15 gadus vecs No 11 cm No 7 cm
16-18 gadus vecs No 13 cm No 9 cm
19 un vairāk No 14 cm No 10 cm

Ja dzimumlocekļa izmērs ir mazāks par iepriekš norādītajiem datiem un vīrieti nopietni satrauc šī problēma, tad varbūt tiešām vajadzētu padomāt par dzimumlocekļa paplašināšanos.

Vai ir iespējams palielināt dzimumlocekli?

Palielināt biedru ir diezgan reāls. Turklāt ir izstrādāts ļoti daudz metožu, kas patiešām palīdz. Tā var būt:

 • invazīvs (ar iekļūšanu caur ādu, piemēram, operācija);
 • minimāli invazīvas (minimāla iejaukšanās organismā un procedūras traumas, piemēram, injekcijas);
 • neinvazīvas metodes (neķirurģiska dzimumlocekļa palielināšanas metode, piemēram, aparātu nēsāšana utt. ).

Viena metode var aizņemt vairāk nekā vienu mēnesi, otrai būs manāms rezultāts pirmajās dienās. Kuru metodi izvēlēties, ir vīrieša ziņā, taču vispirms ir jāizskata esošās iespējas dzimumlocekļa paplašināšanai.

Indikācijas palielināšanai

Galvenā indikācija ir vīrieša vēlme palielināt dzimumlocekli. Šī vajadzība rodas šādos gadījumos:

 • maza izmēra dzimumloceklis pēc būtības;
 • vēlme apmierināt seksuālo partneri;
 • vīrieša vēlme paaugstināt pašcieņu;
 • dzimumlocekļa dismorfofobija;
 • erekcijas disfunkcija psiholoģisku problēmu dēļ: kauns, apmulsums, pārliecības trūkums par savām spējām pirms dzimumakta;
 • iedzimtas attīstības anomālijas;
 • iegūtas deformācijas traumu dēļ u. c.

Dzimumlocekļa galvas palielināšanās

Ja vīrieti uztrauc tikai dzimumlocekļa galvas izmērs vai forma, tad ir metodes, kas palīdz ātri un efektīvi atrisināt problēmu. Visefektīvākās ir invazīvas un minimāli invazīvas procedūras.

Ķirurģiskā iejaukšanās palīdz īsā laikā palielināt dzimumlocekļa galvu un saglabāt efektu ilgu laiku. Populāras operācijas:

 1. Frenulotomija - frenuloplastika. Tas nodrošina priekšādiņas vertikālās krokas korekciju, palīdz atvērt galvu. To veic ar radioviļņu, ķirurģiskām un lāzera metodēm.
 2. Apgraizīšana ir procedūra dzimumlocekļa priekšādas noņemšanai. Palīdz atsegt galvu, saglabā efektu uz visiem laikiem.

No minimāli invazīvām procedūrām izplatītas ir hialuronskābes injekcijas, lipofillings (tiek izmantoti pacienta tauki). Šādas manipulācijas ir efektīvas un palīdz panākt izteiktu vizuālo efektu procedūras dienā. Bet tiem ir trūkums - rezultāts ir īslaicīgs, tas ilgst 6-18 mēnešus.

Dzimumlocekļa biezuma palielināšana

Ja vīrieti apmierina dzimumlocekļa garums, bet apjoms nē, tad šo problēmu var atrisināt ar faloplastikas palīdzību. Pašlaik pacientiem, kuri vēlas palielināt dzimumlocekļa biezumu, tiek piedāvātas vairākas galvenās ķirurģiskās korekcijas iespējas:

 • Neliela vēdera taisnā muskuļa posma transplantācija (saglabājas muskuļa asinsapgāde, tāpēc pēcoperācijas komplikāciju iespējamība ir maza. Procedūra pacientam ir traumatiska, jo pēc tās nepieciešams fizisko aktivitāšu ierobežojums uz sešiem mēnešiem ).
 • Taukaudu implantācija (labs kosmētiskais rezultāts, bet laika gaitā 70% audu notiek līzes, t. i. , izšķīšanas).
 • Virspusējā krūškurvja muskuļa fascijas vaskularizētas zonas transplantācija (visbiežāk, jo efekts ir garš, transplantāts ir plastisks, tāpēc tas ļauj viegli modelēt nepieciešamo formu).

Ja vīrietis nav gatavs radikālam problēmas risinājumam, tad der mazāk traumējošas un drošākas metodes, piemēram, tās pašas hialuronskābes injekcijas, lipofilings. Varat arī regulāri nodarboties ar dzimumlocekļa palielināšanas vingrinājumiem, veikt dzimumorgānu masāžu, izmantot dažādas ierīces (pagarinātāju, pumpas, nestuves u. c. ) un speciālus stiprinājumus.

Medicīniskais pieaugums

Dzimumlocekļa paplašināšanas zāļu metode ietver hormonālo zāļu lietošanu. Pēc ārstu domām, tie veicina dzimumorgānu augšanu. Tomēr jūs nevarat tos piešķirt sev, jo. šīs zāles, ja tās lieto nepareizi (piemēram, ar pārmērīgu dienas devu vai ilgu ārstēšanas periodu), var izraisīt nopietnas komplikācijas (virsnieru dziedzera disfunkciju, hormonālo mazspēju utt. ).

Lai dzimumorgānu attīstība noritētu atbilstoši normai, bez kavēšanās stiprā dzimuma pārstāvjiem nepieciešama regulāra gonadotropīna un testosterona ražošana.

Hormonālo zāļu ārstēšanā tiek izmantotas tabletes un injekcijas, kas satur augšanas hormonu.

Krēmi, želejas, ziedes, aerosoli

Dažādus krēmus dzimumlocekļa paplašināšanai bieži izmanto kombinācijā ar citām metodēm. Tie vairāk kalpo kā palīglīdzeklis. To darbības princips ir stimulēt asins plūsmu dzimumlocekļa audos, pateicoties sildošai, stimulējošai iedarbībai. Rezultātā viņi:

 • nesāpīgi palielināt dzimumlocekli, pateicoties asins plūsmai dzimumloceklī;
 • uzlabot potenci un seksuālo vēlmi;
 • palielināt dzimumorgānu jutīgumu;
 • novērst sastrēgumus iegurņa orgānos;
 • kalpo kā lieliska uroloģisko slimību profilakse, piemēram, prostatas iekaisums utt . ;
 • likvidēt sausas gļotādas, dažus želejas un krēmus var izmantot kā lubrikantu.

Preparāti

Populāri ir arī dažādi uztura bagātinātāji. Uztura bagātinātājiem kapsulu, tablešu veidā, bieži vien ir dabisks vērtīgu dabisko sastāvdaļu sastāvs. Tie piesātina organismu ar būtiskiem vitamīniem un minerālvielām, radot labvēlīgus apstākļus normālai dzimumlocekļa augšanai.

Hialuronskābe paplašināšanai

Hialuronskābe ir svarīga ādas strukturālā sastāvdaļa. Tas aizpilda starpšūnu telpu un aizsargā šūnas no bojājumiem. Pilnībā bioloģiski saderīgs ar cilvēka ķermeni. Ar blīvu gēlu palīdzību uz hialuronskābes bāzes var modelēt dzimumlocekļa formu un izmēru. Efekts ir labs, bet īslaicīgs. Gels uzsūcas, tāpēc pēc sešiem mēnešiem vai gada ir nepieciešamas atkārtotas injekcijas.

dzimumlocekļa paplašināšanas operācija

Ir izstrādātas daudzas metodes dzimumlocekļa plastmasas paplašināšanai. Ķirurģiskā iejaukšanās dod 100% rezultātu, taču tai ir savi trūkumi.

Ligamentotomija

Šī dzimumlocekļa paplašināšanas operācija neietver bioloģisku vai sintētisko implantu ievietošanu dzimumloceklī vai dažādu dzimumlocekļa palielināšanas vielu (piemēram, silikona, tauku vai hialuronskābes) ievadīšanu.

Operācija sastāv no dzimumlocekļa slēptās daļas atbrīvošanas, kas atrodas zem kaunuma. To veic, izmantojot atbalsta saites krustojumu, kas piestiprina dzimumlocekli pie iegurņa kauliem. Pēc tam pacientam ir jāvalkā pagarinātājs (tieši šī ierīce izstieps slēpto elementu, tāpēc rezultāts nav uzreiz pamanāms - kaut kur 3-6 mēnešu laikā).

Šāda dzimumlocekļa plastiskā ķirurģija neietekmē orgāna biezumu vai izskatu. Tas pagarina dzimumlocekli par 3-5 cm no tā sākotnējā garuma. Daudzi vīrieši baidās, ka pēc operācijas var rasties problēmas ar erekciju. Tomēr operācijas tehnika neietver saites un asinsvadus, kas ir atbildīgi par vīrieša stāvvadi.

Lipofilēšana

Šī procedūra ietver pacienta paša taukaudu subkutānu injekciju dzimumloceklī. Pēdējo iegūst ar vēdera, augšstilbu vai muguras lejasdaļas tauku atsūkšanu. Šāda operācija novērš alerģisku-iekaisuma reakciju iespējamību, pildvielas noraidīšanu. To uzskata par samērā drošu un pacienti labi panes.

Bet ievadītie taukaudi mēdz uzsūkties, jo. jaunajā apgabalā nav kuģu, kas to iepriekš baroja. Pildvielas šķīšanas process katram pacientam notiek ar atšķirīgu ātrumu, tāpēc atkārtotas injekcijas var būt nepieciešamas pēc 6-24 mēnešiem. Turklāt dzimumlocekļa forma var tikt deformēta tauku slāņa nelīdzenuma dēļ. Procedūra ir vairāk vērsta uz dzimumlocekļa sabiezēšanu, nevis tā pagarināšanu. Ļauj sasniegt labus rezultātus ≈ 1, 5-2, 5 cm platumā.

Cita veida operācijas

Dzimumlocekļa protezēšana ir vēl viena populāra operācija, kuras mērķis ir nodrošināt pacientam erekciju spējīgu protēzi. To veic gadījumos, kad cita ārstēšana nevar atjaunot potenci. To bieži veic pēc nopietnām traumām, iespaidīga izmēra ļaundabīgiem un labdabīgiem audzējiem, nervu šķiedru bojājumiem, rupja dzimumlocekļa asins piegādes pārkāpuma dēļ, kā arī mainot dzimumu.

Protēzes var būt:

 • stingrs - praktiski nav lietots, tk. pildvielas dēļ dzimumloceklis ir sasprindzināts;
 • plastmasa - saglabā pozīciju, kas piestiprināta pie dzimumlocekļa;
 • piepūšamie - ļauj simulēt atšķirīgu falla fizioloģisko stāvokli, ir vispopulārākie.
Silikona protēze dzimumlocekļa paplašināšanai un pilnīgai erekcijai

Ja ir dzimumlocekļa izliekums, tad tiek veikta korporoplastika. Ir vairākas metodes, kā to izdarīt:

 1. Plikācijas tehnika. To veic, ja dzimumlocekļa izliekuma leņķis nepārsniedz 45 °, nav problēmu ar erekciju. Tas ietver dzimumlocekļa saīsināšanu garākajā pusē, šujot. Ja dzimumloceklis ir mazs, tad operāciju veic kopā ar ligamentotomiju.
 2. Patchwork tehnika. Tas ir efektīvs sarežģītām deformācijām, piemēram, "pudeles kaklam", "smilšu pulkstenim". Ietver transplantācijas materiāla izmantošanu.

Palielināt mājās

Jūs varat palielināt savu dzimumlocekli mājās. Plaši populāras ir tautas receptes, vingrinājumi, dažādas stiepšanās ierīces.

Soda

Dažreiz vīrieši praktizē dzimumlocekļa palielināšanu ar sodas palīdzību. Nātrija karbonātu šiem nolūkiem izmanto dažādās variācijās:

 1. Vannām. Sajauc ēdamkaroti cepamās sodas 1 litrā silta ūdens. Ievietojiet dzimumlocekli sodas vannā uz 10 minūtēm. Papildus var pievienot novārījumus un augu ekstraktus, kas uzlabo asinsriti: ozola mizas, asinszāles, sukcesijas, kumelīšu u. c.
 2. Kā skrubis. Recepte: sajauciet šķidru medu un soda vienādās proporcijās un uzklājiet uz mitra dzimumlocekļa ar glāstošām masāžas kustībām. Nekavējoties nomazgāt, ja rodas diskomforts.

Dzimumlocekļa paplašināšanās ietekme ir iespējama, jo orgānā pieplūst asinis. Rezultāts būs īslaicīgs, tāpēc jūs varat izmantot šo metodi kā palīglīdzekli un ne vairāk kā 2 reizes nedēļā.

Dzimumlocekļa paplašināšanas vingrinājumi

Dzimumlocekļa paplašināšanai ir daudz vingrinājumu: daoisma metode, stiepšanās, zvans, locīšana, Ārona Kemmera vingrojumu sistēma, Kegela vingrinājumi utt.

Ja treniņš tiek veikts regulāri (vēlams katru dienu vismaz 10-15 minūtes), tad var sasniegt iespaidīgus rezultātus: 2 mēnešu laikā paplašināt un pagarināt dzimumlocekli par 1-2 cm. Rezultāts ir atkarīgs no vīrieša ķermeņa individuālajām īpašībām, vingrinājumu intensitātes un laika intervāla, kurā tie tiek veikti.

Papildus dzimumlocekļa paplašināšanai šādi vingrinājumi palīdz uzlabot mikrocirkulāciju, asinsvadu stāvokli, novērš sastrēgumus un palielina vietējo imunitāti.

Sūknis un hidrosūknis

Sūknis un hidrauliskais sūknis darbojas pēc līdzīga principa. Šo ierīču dizains ietver:

 • kolba ar vārstu gaisa (sūkņa gadījumā) vai ūdens (hidrosūkņa gadījumā) izsūknēšanai;
 • elastīgs rievojums, nodrošinot ciešu piegulšanu un palielinātu sūkšanas jaudu.

Lai palielinātu dzimumlocekli ar sūkni, vīrietim savs dzimumloceklis jāievieto kolbā un jāizsūknē no tās gaiss. To var izdarīt, izmantojot īpašu bumbieri (ja modelis paredz tā klātbūtni) vai vienkārši cieši piestiprināt ierīci pie kaunuma. Tādējādi kolbas iekšpusē tiek izveidots vakuums, kura dēļ dzimumloceklis tiek izstiepts. Spiedienu ierīcēs var regulēt.

Atšķirība starp hidrosūkni un sūkni ir tāda, ka dzimumlocekļa stiepšana tiek veikta nevis vakuuma, bet gan hidromasāžas dēļ. Tas nozīmē, ka vīrietim kolbā būs jāielej ūdens, pēc tam jāievieto tajā dzimumloceklis un jāizsūknē liekais ūdens.

Izmantojot šādas ierīces, ļoti svarīgi ir atrast optimālo spiedienu, kas nodrošinātu labu audu sasprindzinājumu, bet tajā pašā laikā neradītu diskomfortu: sāpes, dedzināšanu, nejutīgumu, tirpšanu. Nodarbības ieteicams sākt ar zemu spiedienu un pakāpeniski to palielināt, lai dzimumlocekļa audiem būtu laiks pielāgoties.

Dzimumlocekļa palielināšanas process ar vakuumsūkni

sprauslas

Lai ātri palielinātu dzimumlocekli bez operācijas, nogurdinošiem vingrinājumiem un valkāšanas ierīcēm, varat izmantot īpašas sprauslas. Tie tiek nēsāti tieši pirms dzimumakta uz erekcijas dzimumlocekļa, attiecīgi, tie nekādā veidā neietekmē tā anatomiskās īpašības.

Šie produkti ir piemēroti tiem, kas vēlas:

 • kompensēt dzimumlocekļa dabiskos izmērus;
 • sniegt sievietei pilnīgu gandarījumu no seksa;
 • dažādot savu seksuālo dzīvi.

Dzimumlocekļa paplašināšanai ir dažādas sprauslas:

 • pagarināšana (parasti slēgta tipa, nēsā kā prezervatīvu, palielinās no 2 līdz 10 cm);
 • sabiezējums (parasti atvērts, var būt dažādas formas: spirāle, rokassprādze, siets cilindra formā, īss, piemēram, erekcijas gredzens utt. );
 • kombinēts (palieliniet dzimumlocekļa izmēru gan garumā, gan platumā).
Slēgts dzimumlocekļa pagarinājums

Šīm seksa rotaļlietām var būt atšķirīga virsma (piemēram, pūtītes, ribas, antenas, tapas utt. ), krāsa un materiāls (visreālākā ir kiberāda).

Dažreiz dzimumloceklis tiek palielināts ar skavu. Šī ierīce ir piestiprināta pie dzimumlocekļa pamatnes un novērš asiņu aizplūšanu no orgāna, tādējādi pakāpeniski palielinot falla platumu.

Pagarinātājs

Pagarinātājs ir sava veida dzimumlocekļa nestuves. Tas palielina orgānu, mehāniski izstiepjot audus. Laika gaitā dzimumlocekļa āda un muskuļi stiepjas, sākas reģenerācijas procesi, tiek atjaunināts šūnu sastāvs, pakāpeniski palielinās falls.

Ierīces ir dažāda veida (cilpas, siksnas, vakuuma un vakuuma līmes), tām visām ir līdzīgs dizains:

 1. Divi gredzeni, kas piestiprināti pie galvas un dzimumlocekļa pamatnes.
 2. Divi stieņi starp riņķiem, kas maina savu garumu ar regulēšanas bloka palīdzību.

Spriežot pēc atsauksmēm internetā, šīs ierīces palīdz sasniegt labus rezultātus: no 1-2 cm garumā uz 1 mēneša lietošanas. Papildus dzimumlocekļa palielināšanai šīs ierīces tiek plaši izmantotas, lai novērstu falla izliekumu, kā arī lai izstieptu dzimumlocekli pēc ligamentotomijas.

Efekts būs pamanāms, ja valkāsi šādas nestuves vismaz 6 stundas dienā. Nodarbību sākumā jūs varat veikt 3 komplektus pa 2 stundām dienā. Kad dzimumlocekļa audi pielāgojas slodzei, pakāpeniski saīsiniet intervālu starp komplektiem un palieliniet nepārtrauktas valkāšanas laiku.

Pagarinātājs, kas palielina dzimumlocekli, pateicoties audu mehāniskai stiepšanai

jelqing

Jelqing ir intensīva pašmasāža (salīdzināma ar masturbāciju vai slaukšanu), kas palielina spiedienu dzimumloceklī, stimulē asins plūsmu un audu augšanu. To veic, lai palielinātu dzimumlocekļa galvas un stumbra garumu un platumu. Turklāt šī tehnika palīdz palielināt seksuālo izturību un iemācīties kontrolēt ejakulāciju.

Ir sausa un mitra jelqing. Pēdējais ietver smērvielas, īpašas eļļas vai vazelīna izmantošanu. Šīs tehnikas darbības princips ir intensīvi atkārtoti vilkt dzimumlocekli ar diviem pirkstiem (rādītājpirkstu un īkšķi) no pamatnes uz galvu. Dzimumlocekļa cietībai jābūt aptuveni 70%.

Nodarbību sākumā ieteicams katru dienu vingrot 10 minūtes, pēc tam palielināt laiku un to intensitāti.

Stiepšanās ar slodzi

Slodzes piekāršana, lai palielinātu dzimumlocekli, ir jāsāk tikai tad, ja vīrietis vairāk nekā sešus mēnešus ir praktizējis dažādus vingrinājumus, kas ietekmē dzimumlocekļa izmēru. Falusa audi un muskuļi nodarbību sākumā netiek sagatavoti, un tik intensīva slodze var būt kaitīga. Sekas var būt postošas: asinsvadu integritātes bojājumi, traucēta asins piegāde, nejutīgums, samazināta jutība un erekcija.

Darbības princips: uz falla tiek piestiprināts stiprinājums (piemēram, pakaramais), uz kura tiek piekārta slodze. Ieteicams sākt ar nelielu masu - ne vairāk kā 1-2 kg, nodarbību laika intervāls ir no 15 līdz 30 minūtēm. Katru dienu jums ir jāveic vairāki no šiem vingrinājumiem. Pārtraukums starp tiem nedrīkst būt mazāks par 10 minūtēm. Ķermeņa stāvoklis šajā gadījumā var būt: sēdus vai stāvus.

Ierīce slodzes piekāršanai no dzimumlocekļa, lai to palielinātu

Tāpat kā paplašinātāja gadījumā, vingrinājumi, sūknis un hidropumpa, dzimumlocekļa izstiepšana ar svaru būs efektīva, ja regulāri vingrosit, pakāpeniski palielinot slodzi. Tāpēc, kad dzimumlocekļa audi un muskuļi pielāgojas (parasti tas notiek pēc mēneša treniņa), jūs varat palielināt svaru līdz 3 kg un laiku līdz 40-50 minūtēm vienā piegājienā.

Šī ir diezgan ekstrēma dzimumlocekļa paplašināšanas metode. Tas dod rezultātus pat tad, ja paplašinātājs, vingrinājumi, sūkņi, neskatoties uz visiem pūliņiem, vairs neizraisa dzimumlocekļa augšanu.

Palieliniet ar tautas līdzekļu palīdzību

Lai palielinātu dzimumlocekli, vīrieši izmanto tautas līdzekļus. Visefektīvākās receptes ārējai lietošanai:

 • vannas;
 • Losjoni;
 • kompreses.

Losjoniem ieteicams lietot alvejas sulu ar medu. Šai sastāvdaļu kombinācijai piemīt antibakteriāla, reģenerējoša, stimulējoša un imūnmodulējoša iedarbība. Šo recepti var izmantot ne tikai potences palielināšanai, bet arī dažādu dzimumorgānu iekaisuma slimību kompleksai ārstēšanai. Ēdienu gatavošanai no auga izspiež 1 ēd. k. l. sulu un sajauc to ar 1 ēd. k. l. medus. Uzklājiet kompozīciju uz neliela marles vai kokvilnas auduma gabala un uzklājiet uz dzimumlocekļa 10 minūtes.

Kompresēm ieteicams lietot nikotīnskābi ar ingvera eļļu. Pirmais ir ūdenī šķīstošo vitamīnu PP grupa. Tam ir vazodilatējoša iedarbība, tādējādi uzlabojot asinsriti audos. Turklāt tam ir hepatoprotektīva un detoksikācijas iedarbība. Kombinācijā ar ingvera eļļu uzlabo potenci un novērš dažādas uroloģiskās slimības. Pagatavošanai atveriet ampulu ar nikotīnskābi un sajauciet ar 20 pilieniem eļļas. Uzklājiet kompozīciju uz auduma, aptiniet dzimumorgānus un atstājiet 2 stundas. Pēc tam rūpīgi noskalojiet.

Vannas var veikt ar ārstniecības augu un augu palīdzību (žeņšeņs, timiāns, ginkgo biloba, Maca Peruvian), dažus pilienus joda (dezinficēšanai un infekciju profilaksei). Sastāvdaļas jāsajauc kopā un jāpievieno karstam ūdenim. Pēc 10-15 minūtēm ņem vannu ar sagatavoto uzlējumu.

Masāža

Sildošā masāža dzimumlocekļa palielināšanai ir labs papildinājums visām iepriekšminētajām metodēm. To var lietot pēc vingrinājumu veikšanas, izmantojot stiepšanās ierīces, sprauslas, lai atslābinātu ķermeņa muskuļus un audus.

Iepriekš ir ieteicams sagatavot fallu. Vispirms dzimumloceklis jāpārsien ar siltu, mitru pārsēju. Tas sasildīs audus un nodrošinās asinsriti. Pēc tam uz dzimumlocekļa ādas jāuzklāj smērviela, jāizplata un jāturpina pie pašas masāžas tehnikas.

Satveriet dzimumorgānus ar rokām un veiciet gludas, apļveida kustības. Kad dzimumloceklis ir pilnīgas erekcijas stāvoklī, saspiediet dzimumlocekli ar diviem pirkstiem pie pamatnes un turiet 5-10 sekundes. Tad jums vajadzētu pievilkt dzimumlocekļa ādu uz galvu, turēt 5 sekundes. Pēc tam nolaidiet pirkstus līdz kaunumam, pēc iespējas izstiepiet ādu, turiet 5 sekundes. Atkārtojiet 10 reizes. Var pievienot elementa locīšanu, pagriešanu, vilkšanu dažādos virzienos.

Pēc intensīvas slodzes seansu pabeidz ar relaksējošu masāžu – glāstošām kustībām līdz mākslīgai ejakulācijai.

Produkti dzimumlocekļa palielināšanai

Lai nodrošinātu optimālus apstākļus normālai dzimumlocekļa augšanai, ieteicams ēst pareizi. Dažiem produktiem ir pozitīva ietekme uz dzimumlocekļa izmēru un erekciju. Tie ietver:

 1. Augu un dzīvnieku olbaltumvielas (pupas, lēcas, sēklas, rieksti, liesa gaļa, olas, piena produkti utt. ).
 2. Jūras veltes. Tie ir bagāti ar polinepiesātinātajiem taukiem, B grupas vitamīniem, PP, C, mikroelementiem. Pateicoties lielajam vērtīgo vielu skaitam, šie produkti ir labas veselības atslēga, pozitīvi ietekmē potenci. Starp visnoderīgākajiem: austeres, ķemmīšgliemenes, garneles, kalmāri, krabji, jūras zivis.
 3. Dārzeņi: tomāti, gurķi, baltie kāposti, burkāni, bietes, Briseles kāposti.
 4. Zaļumi: dilles, pētersīļi, selerijas, sīpoli.
 5. Graudaugi: auzu pārslas, griķi, mieži.
 6. Biškopības produkti.
 7. Augļi: kivi, banāni, mango, avokado.

Ēdienkartei jābūt daudzveidīgai. Jo vairāk veselīgu pārtikas produktu uzturā (ar pareizu termisko apstrādi: vārot, tvaicējot, sautējot, cepot), jo vairāk organisms saņems nepieciešamās vielas normālai dzimumlocekļa augšanai.

Vai ir iespējams pastāvīgi palielināt dzimumlocekļa izmēru?

Vienīgā metode, kas garantē ilgtermiņa rezultātu, ir operācija. Minimāli invazīvām procedūrām, vai tās būtu injekcijas ar hialuronskābi vai lipofilingu, pēc 6-24 mēnešiem nepieciešamas atkārtotas procedūras (atkarībā no sākotnēji ievadītā fillera apjoma un pacienta individuālajām īpašībām).

Ja dzimumlocekļa palielināšana ir panākta ar vingrojumu, stiepšanās ierīču vai citu metožu palīdzību, tad rezultāts ir jāsaglabā, jo. nākotnē muskuļu audi un āda var atgriezties iepriekšējā stāvoklī.