Kā lietot dzimumlocekļa paplašināšanas sūkni

Vispirms apskatīsim patiesību un mītus par dzimumlocekļa paplašināšanos ar pompu.

dzimumlocekļa sūknis

Mīts Nr. 1. Jo lielāks penis, jo vairāk prieka.

Sieviešu maksts ir sakārtota tā, ka nervu gali koncentrējas galvenokārt ieejas pirmajā trešdaļā, jo daba tomēr sagatavoja sievietes dzemdībām, un, ja maksts būtu jutīgs visā garumā, dzemdības pārvērstos par nepanesamu agoniju. Un tas nozīmē, ka, lai iepriecinātu savu dāmu, jums ir jābūt diezgan pieticīgai cieņai. Dzimumloceklis, kas garāks par 20 cm, sagādā vairāk problēmu nekā prieka, šeit būs pastāvīga dzemdes traumatiska iedarbība, un, protams, jums būs jāatsakās no anālā seksa priekiem. Kas attiecas uz pretējo situāciju, tikai dzimumloceklis, kas mazāks par 8 cm erekcijas stāvoklī, tiek uzskatīts par novirzi no normas.

Mīts numurs 2. Dzimumlocekli var "izstiept"

Ja primitīvās ciltis joprojām atvelk ausis un lūpas, tad, protams, neviens neuztraucas kaut ko līdzīgu darīt mūsu penim.

No fizioloģiskā viedokļa tas ir absolūts absurds, tāpēc nevajadzētu kļūt par neizglītotiem mežoņiem un pārvērst funkcionējošu orgānu par neaktīviem spageti. Vienīgais veids, kā "pavilkt", var palīdzēt, ja to veic erekcijas stāvoklī 20 minūtes katru dienu vairākus mēnešus, kā rezultātā dzimumlocekļa kavernozie ķermeņi tiks intensīvāk piepildīti ar asinīm, un garums var palielināties par 1. -1, 5 cm Bet šo pašu efektu var panākt, ja jums ir normāla, bieža seksuālā dzīve - un šī metode ir labāka nekā kaut ko aizkavēt. Nevajadzētu klausīties taoistu paņēmienus, kas vēsta, ka erekciju nepieciešams saglabāt ar velkoņu un citu improvizētu metožu palīdzību vairākas stundas – tas negatīvi ietekmē asinsriti un var būt sastrēgumu avots, kas galu galā pārtaps ceļojumā. pie ārsta. Arī visu veidu meditācijas metožu efektivitāte atstāj daudz ko vēlēties, un, ja garums palielinās, tad tikai jūsu fantāzijās.

Šobrīd ir vienīgais patiešām efektīvais veids, kā pagarināt dzimumlocekli, taču tas ietver ķirurģisku iejaukšanos un diezgan ilgi tiek izpildīts - "mobilizācija".

Mīts #3. Jūs varat padarīt savu dzimumlocekli biezāku ar īpašiem vingrinājumiem.

Attiecībā uz metodēm diametra palielināšanai šeit ir izgudrotas vairākas metodes, taču to efektivitāte ir atšķirīga. Pirmā metode ir taukaudu transplantācija no vietām, kur to ir pārāk daudz, uz vietu, kur to trūkst, tas ir, uz dzimumlocekļa. Efektivitāte ir ārkārtīgi zema, jo, ja tauku šūnas pārstāj saņemt papildu uzturu, tās ļoti ātri izšķīst, un jūs varat baudīt ilgi gaidīto apjomu ne vairāk kā nedēļu. Otrs veids ir tauku vietā augšupielādēt silikonu. Sākumā izmaiņas iepriecinās laimīgo saimnieku, taču ar laiku gravitācijas ietekmē želeja notecēs līdz pamatnei un kļūs par problēmu avotu.

Un kas patiesībā ir

Vienīgā iespēja, izņemot operāciju, ir pagarinātājs. Tās darbība balstās uz stiepšanās principu, ko aktīvi izmanto audu paplašināšanai plastiskajā ķirurģijā. Efekts ir pastāvīgs. Pagarinātāja izmantošana ir atsevišķa raksta tēma. Mēs tikai atrunāsim, ka rezultātus var sasniegt 3-6 mēnešu laikā, nevis agrāk.

Lietošanas veids

Pirms procedūras uzsākšanas dzimumlocekļa palielināšanas sūknis rūpīgi jānomazgā ar ziepēm un ūdeni vai jāapstrādā ar antiseptiskiem preparātiem. Ir stingri aizliegts to apliet ar verdošu ūdeni, apstrādāt ar spirtu un ūdeņraža peroksīdu. Lai palielinātu efektu, dzimumlocekli ieteicams iepriekš ieeļļot ar īpašiem krēmiem. Tas palielinās vietējo asinsriti. Smērvielas var uzklāt arī uz ierīces pamatnes. Bet tajā pašā laikā ir vērts padomāt, ka smērvielas, kuru pamatā ir smērvielas vai vazelīnu, var sabojāt ierīces materiālu.

Jāievēro noteikta darbību secība:

 • Dzimumloceklis tiek ievietots kolbas dobumā un pēc tam cieši piespiests ķermenim.
 • Tiek pārbaudīts kolbas atveres saspiešanas blīvums, bet īpaša gaisa vārsta gadījumā - tā aizvēršanas blīvums.
 • Pēc tam, turot ierīci ar vienu roku, otrā nospiež bumbieri vai virzuli. Tā rezultātā tiek izsūknēts gaiss, kas ļauj saspiest dzimumlocekli retās atmosfēras dēļ. Tas viss noved pie asins pieplūdes dzimumloceklī.
 • Pēc aptuveni 30 sekundēm (būs pamanāms neliels dzimumlocekļa apsārtums un erekcija) negatīvais spiediens tiek atbrīvots, ielaižot ierīcē gaisu. Lai to izdarītu, nospiediet vārstu, kas atrodas pie bumbiera (dažos modeļos pietiek ar to, lai atvērtu sūkņa atveri, kas procedūras laikā tiek aizvērta ar pirkstu).
 • Laukā, kā erekcija ir novājināta, ir jāatkārto iepriekš minētās darbības vēlreiz.
 • Brīdī, kad tiek sasniegta vislielākā erekcija, uz dzimumlocekļa pamatnes tiek uzlikts erekcijas gredzens. Tas tiek darīts, lai novērstu strauju asiņu aizplūšanu no dzimumlocekļa un tādējādi saglabātu to erekciju.
 • Pēc vingrinājumu beigām ierīce arī jānomazgā ar siltu ūdeni un ziepēm vai citiem intīmās higiēnas dezinfekcijas līdzekļiem. Pēc tam tas jānoslauka un jāizžāvē istabas temperatūrā.

Ievērojot visus iepriekš minētos norādījumus un ieteikumus, ar vakuumsūkņa palīdzību pēc dažiem mēnešiem ir iespējams panākt dzimumlocekļa palielināšanos par 2-3 cm.

Kas ir vakuumsūknis?

Vakuuma sūknis sākotnēji tika izveidots, lai cīnītos pret erektilās disfunkcijas. Dzimumlocekļa paplašināšanās bija blakusparādība. Pēc kāda principa šī ierīce darbojas?

Vakuuma sūknis ir caurspīdīgs cilindrs, kolba ar ieeju, bet bez izejas. Precīzāk, ir izeja, bet tā ir neliela bedre, kurai pievienota šļūtene. Plāna šļūtene savukārt ir pievienota sūknim gaisa izsūknēšanai no kolbas. Pumpi bieži attēlo lēts rokas bumbieris, kā, piemēram, tas notiek lētos seksa veikalu sūkņos. Dārgiem sūkņiem ir uzstādīts īpašs pistoles sūknis ar manometru, lai uzraudzītu spiedienu kolbā.

Darbības princips ir vienkāršs:

 1. Dzimumloceklis tiek ievietots kolbā.
 2. Kolbu cieši piespiež pie kaunuma.
 3. Gaiss tiek izvadīts no kolbas, izmantojot rokas sūkni. Kolbā tiek radīts negatīvs spiediens jeb, kā saka, vakuums. Rezultātā kavernozie ķermeņi ir piepildīti ar asinīm, kas izraisa mākslīgu erekciju.

Pēc sūknēšanas sesijas biedrs kādu laiku saglabā erekciju, kas kopā ar līdzekļu izmantošanu no kategorijas Viagra vai erekcijas gredzena ļauj veikt dzimumaktu.

Tomēr vakuuma sūkņu lietotāji ir atzīmējuši, ka pēc sūknēšanas sesijām loceklis izskatās masīvāks nekā parasti. Kā izrādījās vēlāk, vakuuma sūkņa izmantošana palielināja dzimumlocekli, taču ne uz ilgu laiku: dienas beigās dzimumloceklis vienmēr ieguva savu iepriekšējo izmēru. To uzzinājuši, seksa ierīču pārdevēji sāka pārdot vakuumsūkni kā ierīci dzimumlocekļa palielināšanai. Tā savu popularitāti ieguva vakuumsūknis.

Dzimumlocekļa paplašināšanās mehānismi sūknēšanas laikā

Pagaidu pieaugums

Kas liek sūknēšanai izraisīt īslaicīgu pieaugumu?

 • Mehānisms 1. Ar ilgstošu (par komplektu laiku uzzināsiet vēlāk rakstā) pumpēšanu, tiek izstieptas elastīna šķiedras dzimumlocekļa tunikā. Tas ļauj kavernozs ķermeņi saturēt vairāk asiņu, tādējādi palielinot dzimumlocekļa apkārtmēru. Pēc pāris stundām, kad elastīna šķiedras atkal iegūst savu iepriekšējo garumu, dzimumlocekļa apkārtmērs atgriezīsies ierastajā normā.
 • 2. mehānisms. Otrs dzimumlocekļa paplašināšanās mehānisms ir limfas plūsma. Sūknēšanas laikā dzimumloceklī ieplūst ne tikai daudz asiņu, bet arī limfas. Tas ir koncentrēts zem ādas (priekšādā), kas pēc sūknēšanas sesijas pabeigšanas izraisa tā sauktā "virtuļa" efektu. Pirmajās nodarbībās ar pumpīti limfa plūst spēcīgāk. Vēlāk limfas daudzums sūknēšanas laikā ievērojami samazinās. Kopumā limfa nav bīstama un nav negatīva zīme. Turklāt dažas stundas pēc nodarbības limfa pa limfas kanāliem pametīs jūsu dzimumlocekli, un viss atgriezīsies normālā stāvoklī. Ja iespējams, jums jāpārliecinās, ka limfas daudzums nav pārmērīgs.

Palielinās pastāvīgi

Lai palielinātu pastāvīgi, jums ir jāapvieno sūkņa lietošana ar manuāliem vingrinājumiem. Pēc tam ar īpašiem sūknēšanas režīmiem būs iespējams izstiept tuniku un nākamajā ciklā "izsūknēt" dobumus. Ar katru no šiem uzdevumiem, ar kompetentu pieeju, vakuumsūknis veiksmīgi tiek galā.

Vakuuma sūkni var izmantot kā atsevišķu ierīci vai kombinēt ar galveno manuālo programmu. Otrais variants ir vēlams.

Izmantojot sūkni kopā ar manuāliem vingrinājumiem, jūs varat sasniegt daudz lielāku rezultātu, palielinot frekvences pārveidotāju. Tādējādi ar vakuumsūkņa palīdzību iespējams palielināt gan dzimumlocekļa garumu, gan apkārtmēru.

Sūknēšanas veidi

Iepakošana

Iepakojums ir pomps režīms tunikas izstiepšanai. Iesaiņošanai ir nepieciešama šaura kolba, kurā uzceltais elements nevar uzbriest platumā, tāpēc vakuuma spēks to vilks garumā. Šī metode ļauj palielināt dzimumlocekļa garumu, kā arī izstiept tuniku.

Klasiskā sūknēšana

Klasiskā sūknēšana ir sūknēšana platā kolbā. Vakuuma spēks šādā kolbā liek elementam uzbriest platumā, piepildot dobumus ar asinīm līdz galam. Izmantojot izstieptu tuniku, šī sūknēšanas metode palīdz efektīvi palielināt dzimumlocekļa apkārtmēru.

Drošības noteikumi darbam ar vakuumsūkni

Vakuumsūknis ir diezgan efektīvs līdzeklis dzimumlocekļa paplašināšanai. Tomēr ar nepārdomātu lietošanu jūs gūsit tikai traumas un dzimumlocekļa aptumšošanos. Pirms ierīces lietošanas uzmanīgi izlasiet šo rakstu.

Nekādā gadījumā nepārkāpjiet šādus noteikumus:

 1. Ja jūtat sāpes, nekavējoties pārtrauciet sūknēšanas sesiju. Uzziniet, kas izraisa sāpes. Ja cēlonis bija trauma, tad pirms nākamās sesijas pagaidiet pilnīgu sadzīšanu. Ja sāpju cēlonis bija, piemēram, ādas saspiešana, problēma jāatrisina un sūknēšanas seanss jāatsāk.
 2. Nekad nesteidzieties. Nepalaidiet sūknēšanas sesiju līdz sāpēm! Nedēļu pēc nedēļas vienmērīgi palieliniet spiedienu (precīzāk, samaziniet to, jo kolbā tiek izveidots vakuums). Izaugsmes noslēpums nav trakās slodzēs, bet gan pastāvīgās kompetentās mācībās.
 3. Nekādā gadījumā nepārsniedziet 40 minūtes sūknēšanas sesijas vienā komplektā! Viena stunda ir laika ierobežojums nelielai slodzei. Līdz šim laikam jums jātuvojas lēnām. Ar ilgstošu vakuumu asinis pārstāj brīvi cirkulēt dzimumloceklī, kā rezultātā dzimumlocekļa šūnas sāk mirt. Tālāk es runāšu par sūknēšanas progresu.
 4. Nesūknējiet pārāk bieži. Sūknēšanas sesija ir ļoti patīkama lieta: sūknī esošais elements uzbriest līdz iespaidīgam izmēram, ko ir patīkami redzēt. Tomēr jums nav nepieciešams sūknēt 3 reizes dienā. Jūsu mērķis ir dzimumlocekļa palielināšana, nevis īslaicīga efekta apbrīnošana. Pārāk bieža vingrošana traucē augšanai. Tāpēc ievērojiet apmācību grafiku, par kuru jūs uzzināsit vēlāk rakstā.

Vakuumsūkņa apmācības programma

Apsveriet divas apmācības programmas:

 1. Pirmā programma ir paredzēta dzimumlocekļa albudžijas izstiepšanai.
 2. Otrā programma ir vērsta uz alu "pumpēšanu".

Katrai no abām programmām ir vajadzīgas divas dažādas kolbas. Šļūtene un sūknis gaisa izsūknēšanai ir universāli jebkurai kolbai. Pirmajam apmācības veidam ir nepieciešams šaurs iepakotājs. Kā izvēlēties kolbas izmēru, pamatojoties uz dzimumlocekļa izmēru, es aprakstīju rakstā "Kā izvēlēties vakuumsūkni".

Proteīna membrānas stiepšanas programma (garums)

Iesaiņošanai paredzētajai kolbai jābūt pietiekami šaurai: erektais dzimumloceklis iesaiņošanas laikā neuzbriest platumā, kolbas sienas ierobežo izplešanos, tā vietā dzimumloceklis ir pagarināts garumā.

Daudzus punktus es jau aprakstīju iepriekšējos rakstos, kurus vienmēr varat izlasīt vietnes menquestions. ru sadaļā "IF palielināšana".

Apmācības programma:

 1. Sēklinieku masāža - 5 min.
 2. Tvaika sildīšana - 10-15 minūtes.
 3. Viegli taisni stiepjas visos virzienos - 10-15 minūtes.
 4. Augsta sprieguma virve - 10 min.
 5. Virve vai A-stiepums (kā vēlaties). Šeit varat iekļaut reverso vilci, kā arī sēdēšanu uz locekļa.
 6. Viegls jelq - 50 reps. Pirms sākat sūknēšanu, jums ir jāsagatavo dzimumloceklis sūknēšanai. Jelq ir ideāls šim nolūkam. Sauss vai slapjš jelq, atkarībā no tā, kas jums vislabāk atbilst.
 7. Iepakošana. Tagad mēs detalizēti aprakstīsim, kā tiek veikta sūknēšanas sesija.

Iepakošanas procedūra

Novietojiet dzimumlocekli līdz 80–90% erekcijai, ieeļļojiet ar krējumu vai šķidru vazelīnu, pēc tam ievietojiet kolbā un stingri piespiediet to pie kaunuma. Centieties, lai vazelīns nenokļūtu uz sēklinieku maisiņa, pretējā gadījumā tas tiks iesūkts arī kolbā. Ja tā notiek, nepanesiet: izņemiet kolbu, noslaukiet sēklinieku maisiņu ar salveti un ievietojiet dzimumlocekli kolbā. Ja berze neļauj izstiepties, ieeļļojiet pašas kolbas iekšpusi ar slīdošu krējuma eļļu. Slīdēšanai jābūt 100%.

Kvalitatīviem sūkņiem ir manometrs, tas norāda spiedienu sūknī. Es nevaru jums dot optimālos spiediena rādītājus, jo kādam 4 vienības šķitīs taustāma slodze, bet otrs neko nejutīs. Spiediens jāuzrauga cita iemesla dēļ: jums jāzina, pie kuras atzīmes jūs sākāt, lai pēc tam varētu vienmērīgi palielināt slodzi un neaiziet pārāk tālu.

Kolbā esošais elements izstiepsies visā garumā. Sekojiet savām jūtām. Pārtrauciet komplektu, ja rodas sāpes.

Treniņu komplekti

Atpūtieties starp komplektiem 3-5 minūtes. Šajā laikā var veikt vieglu stiepšanu. Pirms nākamā komplekta atkal paceliet dzimumlocekli līdz 80–90% erekcijai.

 • Pirmais komplekts. Pavadiet pirmo komplektu ar vieglu slodzi: nemēģiniet izsūknēt visu gaisu, lai pirmajā pieejā maksimāli izstieptu dzimumlocekli. Ja sākumā sākat žestikulēt, tas apturēs izaugsmi. Visam savs laiks. Veiciet vieglu vingrinājumu 10 minūtes.
 • Otrais komplekts. Nākamajā komplektā jūs varat nedaudz palielināt spiedienu. Šeit noder manometrs: paskatieties uz manometru un nedaudz paceliet spiedienu. Arī otrajam komplektam atvēliet 10-15 minūtes.
 • Trešais komplekts. Trešajam komplektam nepalieliniet spiedienu, bet palieliniet laiku līdz 20 minūtēm. Visā komplektā jums vajadzētu justies labi. Bez sāpēm!

Pēc komplektiem

Pēc iepakošanas atkal gaismas jelq, burtiski 30-50 gaismas atkārtojumi. Necenties taisīt pilnu hard jelq kā uz asinsvadu programmu. Šajā gadījumā jums ir nepieciešams jelq, lai palielinātu asinsriti, jo sūknēšanas laikā asinis stagnē dzimumloceklī.

Pēc tam veiciet vidēja stipruma taisnus vilkumus 5-10 minūtes.

Izmēriet BPFSL parametru pirms un pēc treniņa. Ja pēc treniņa ir WUP, jūs visu darāt pareizi. Ja nē, vēlreiz uzmanīgi izlasiet rakstus un analizējiet savus treniņus.

Slodzes palielināšana

Un tagad nedaudz vairāk par slodzes palielināšanu. Visu nedēļu nepārsniedz noteikto slodzi. Pirmais komplekts ir viegls, 10 minūtes, otrais ir nedaudz palielināta slodze un arī 10-15 minūtes, trešais komplekts ar tādu pašu spiedienu ir 20 minūtes. Pēc nedēļas nedaudz, tikai nedaudz palieliniet slodzi pirmajam komplektam, tāpēc otrs sets būs ar vēl lielāku slodzi, trešais ar tādu pašu spiedienu, bet jau 20 minūtes. Shēma ir vienkārša.

Tāpēc nedēļu pēc nedēļas pakāpeniski palieliniet slodzi. Tas palīdzēs sasniegt vislabākos rezultātus. Pēc dažām nedēļām, kad būsiet uzkrājis pieredzi, palieliniet komplektu ilgumu līdz 15 minūtēm pirmajam komplektam, 20 minūtēm otrajam un 25 minūtēm trešajam.

Ar pietiekamu pieredzi jūs varat uzlabot un mainīt savu apmācību programmu, pamatojoties uz manis sniegtajiem piemēriem.

Turpiniet tunikas izstiepšanas kursu, līdz esat palielinājis atšķirību starp BPFSL un BPEL līdz 2 cm vai vairāk, pēc tam pārejiet pie asinsvadu cikla. Taču, ja izlasījāt visus iepriekšējos rakstus un izdarījāt pareizi, tad to jau zināt.

Asinsvadu programma, izmantojot sūkni

Vingrinājumu saraksts:

 1. Sēklinieku masāža - 5 min.
 2. Tvaika sildīšana - 10-15 minūtes.
 3. Vidējas stiprības tiešā vilce - 5 min.
 4. Jelq - 100 atkārtojumi.
 5. Uzceltas cirtas - 10 min.
 6. Sēžot uz daļēji uzcelta locekļa - 10 min.
 7. Sūknēšanas sesija.

Uzvedības kārtība

Asinsvadu cikla sūknēšanas sesija ir tieši tāda pati kā tunikas izstiepšanas ciklam, ar vienīgo izņēmumu, ka kolba šajā gadījumā ir plata, nevis šaura, un dzimumloceklis piepūšas platumā. Sesijas laiks un slodzes palielināšanas princips ir pilnīgi vienāds. Jūs vienmēr varat atkārtoti izlasīt visus rakstus mūsu vietnē.

Veiciet atspiešanos starp komplektiem. Pietiks ar 10-15 grūdieniem starp komplektiem. Vakuumsūkņa un perforatoru kombinācija rada fantastiskus VUP. Rūpīgi veiciet caurumošanu. Ja jūti, ka slodze ir par lielu, tad piebremzē un saīsini treniņu.

Visbeidzot, veiciet vieglu jelq, lai aktivizētu asinsriti.

Treniņš ir beidzies. Treniņa beigās ieeļļojiet dzimumlocekli ar ātrās palīdzības ziedi sasitumiem un sasitumiem vai līdzvērtīgu līdzekli. Grafiks 2/1 vai 3/1.

Ar šīs programmas palīdzību pēc tunikas izstiepšanas cikla man izdevās palielināt dzimumlocekļa apkārtmēru par 0, 5 cm mēnesī. Tas bija labs rezultāts! Tad augšana palēninājās, pēc kā pārgāju atpakaļ uz tunikas stiepšanās ciklu.

Esiet uzmanīgs pret savu dzimumorgānu. Ja jūti, ka biedrs nav gatavs šādai slodzei vai nav atguvies, atpūties.

Lai izsekotu treniņa efektivitātei, pirms treniņa un treniņa laikā varat izmērīt dzimumlocekļa apkārtmēru. Tomēr jums vajadzētu mēģināt to izmērīt, pirms loceklis piepildās ar limfu. Limfas palielinātais apkārtmērs mūs neskar. Mums ir nepieciešams tīrs WUP. Un jo lielāka atšķirība starp mērījumiem treniņa sākumā un laikā, jo labāk. Ja atšķirība katru nedēļu palielinās, jūs esat uz pareizā ceļa.

Pāris svarīgi punkti

Tagad apskatīsim pāris svarīgus klasiskās sūknēšanas punktus.

1. moments - manuālie vingrinājumi + pumpis

Vakuumsūknis ir lielisks papildinājums galvenajai vingrojumu programmai un uzlabo treniņu efektu. Jums nevajadzētu pāriet uz sūkņa vienreizēju lietošanu - tas būs nepareizs lēmums.

2. moments - limfa

Vingrojot ar pumpi, dzimumloceklis tiek stipri "pārpludināts" ar limfu. Pirmos limfas treniņus var būt vairāk, pēc vairākām nodarbībām "pārpludina" ne tik daudz.

Ja limfas ir daudz, tad komplektu var sadalīt divos posmos, ar pauzi starp posmiem 30 sekundes.

Lai novērstu lielu limfas daudzumu, prezervatīvu iepumpēšana ļaus. Jā, nebrīnieties. Prezervatīvā āda ir cieši saspiesta, kas neļauj limfai zem tā uzkrāties. Tas neietekmē kopējo apmācības efektivitāti.

3. moments - ārstnieciskie krēmi

Apmācības beigās jālieto ārstniecisks krēms. Tas palīdzēs ātri sadziedēt sarkanos punktus un novērst dzimumlocekļa tumšumu.

4. moments - asinis sūknēšanas laikā

Slodzes laikā ar paaugstinātu slodzi no urīnizvadkanāla var izdalīties pāris nelieli asins pilieni. Tas ir saistīts ar urīnizvadkanāla asinsvadu bojājumiem. Šādā gadījumā nekavējoties pārtrauciet sesiju un dodiet sev divu nedēļu atpūtu. Pārējā laikā dzeriet zāles "Ascorutin", lai stiprinātu asinsvadus, vai pārbaudītu analogu. Jums jālieto arī E vitamīns.

Pēc divu nedēļu atpūtas atsāciet treniņu, bet sāciet pakāpeniski: pēc divu nedēļu viegla treniņa atgriezieties pie pilna treniņa.

5. moments - sekss pēc treniņa

Pēc treniņa jums nevajadzētu nodarboties ar seksu vai masturbēt. Ļaujiet sev un savam dalībniekam atpūsties. Nākošreiz nodarbojies ar seksu.

6. moments - ādas tumšums

Ar aktīvu klasisko pumpēšanu dzimumlocekļa āda var nedaudz kļūt tumšāka. Tas notiek, ja netiek ievēroti manis programmā aprakstītie apstākļi: iesildīšanās, slodzes atbilstība, krēmu lietošana pēc treniņa. Jebkurā gadījumā aptumšošana nav sāpīga zīme. Aptumšošanas mehānismu aprakstīju iepriekšējos rakstos.

Atvadīšanās vārdi un vēlējumi

Nevarēja nepamanīt, ka aprakstīto treniņu ilgums pārsniedz stundu. Jā, tas ir pietiekami ilgs laiks, bet šajā posmā tas ir nepieciešams. Pēc iesācēja izaugsmes, pēc pirmajiem centimetriem, arvien grūtāk ir panākt lielāku pieaugumu. Dzimumloceklis pielāgojas slodzēm, tāpēc arī treniņš kļūst grūtāks. Bet nezaudējiet drosmi, viss ir jūsu rokās! Kas gribēs, tas sasniegs. Neviens nesolīja, ka tas būs viegli. Pacietību jums draugi un izaugsmi!