Kā palielināt pusaudža dzimumlocekli - drošas un efektīvas metodes

Pusaudža vecums ir periods, kad cilvēks sāk pievērst uzmanību savam ķermenim un tā trūkumiem.

Pubertāte zēniem sākas 12-13 gadu vecumā, intervālā līdz 20 gadiem puisis var vērot, kā aug viņa dzimumloceklis.

Svarīgs posms katra vīrieša dzīvē

problēmas ar dzimumlocekļa izmēru pusaudža gados

Papildus dzimumorgānu izmēra palielinājumam notiek arī citas svarīgas hormonālas izmaiņas:

 • pastiprināta matu augšana cirkšņa zonā un uz sejas;
 • sēklinieku maisiņa noapaļošana;
 • dzimumlocekļa garuma un biezuma izmaiņas;
 • priekšādiņas veidošanās.

Attīstība šajā formā ir svarīgs process. Vecākiem vajadzētu sekot līdzi šādām izmaiņām.

Ja pusaudzim nav matu vai viņa balss "nelūst", tad runa ir par hormonālo mazspēju, testosterons tiek ražots nepietiekamā daudzumā. Problēmas ignorēšana nākotnē ir saistīta ar patoloģiskām problēmām.

Dzimumlocekļa biezuma un garuma normas pusaudžiem

Dzimumlocekļa izmērs stiprā dzimuma pārstāvjiem pieaugušā vecumā var būt atšķirīgs. Jaunībā dzimumlocekļa garums un platums visiem bērniem ir aptuveni vienāds. Vidējie dzimumlocekļa dati erekcijas laikā ir vienādi ar šādiem rādītājiem (garums, diametrs, dati norādīti centimetros):

dzimumlocekļa biezuma un garuma normas pusaudzim
 • 12 gadi - 10-11 un 7, 5;
 • 13-14 gadi - 12-14, 8, 5-10, 5;
 • 15-16 gadi - 15-17, 11-12.

Septiņpadsmit gados pusaudži var pamanīt, ka orgāns kļūst īsāks par 0, 5–1, 2 cm.Tas ir saistīts ar diametra palielināšanos. Daudzi eksperti uzskata, ka 17-19 gadu vecumā jūs joprojām varat ietekmēt dzimumlocekļa izmēru.

Kas ietekmē dzimumlocekļa izmēru pusaudžiem

Izmērus ietekmē dažādi faktori:

 1. Ģenētika- tas tiek likts dzemdē. Ja bērna tēvs nav seksuālais gigants, tad no zēna nevajadzētu sagaidīt ievērojamu aparātu šortos.
 2. ekoloģija negatīvi ietekmē dzimumlocekļa augšanuEkoloģija- Saskaņā ar statistiku, puišiem, kuri dzīvo netālu no rūpnīcām un rūpnīcām, kas izdala kaitīgas ķīmiskās sastāvdaļas atmosfērā, dzimumlocekļa izmērs ir par 0, 5-3 cm mazāks nekā zēniem, kuri dzīvo dienvidos un citos videi draudzīgos rajonos.
 3. Traumas cirkšņa rajonā- tas var nekādā veidā neizpausties, kamēr bērns iet dārziņā, pubertātes laikā viss kļūst pamanāms.
 4. Endokrīnās sistēmas slimības- šajā gadījumā pusaudzim ir jāizvēlas pareizā ārstēšana, lai turpmāk izvairītos no problēmām vīriešu veselības jomā.
 5. Izaugsme– Gariem zēniem var būt garāks dzimumloceklis, bet mazāks diametrs. Pusaudžiem, kas nav vecāki par 163 gadiem, dzimumloceklis ir resns un īss.
 6. veselīga pārtika dzimumlocekļa augšanaiVeselīgs uzturs - jaunā stiprā dzimuma pārstāvja uzturam jābūt pilnīgam. Produkta trūkums ietekmēs bērna un viņa reproduktīvo orgānu vispārējo fizisko attīstību.
 7. Slikti ieradumi- diemžēl smēķēšanas un alkohola ļaunprātīga izmantošana noteikti ietekmēs dzimumlocekļa augšanu. Ja zēns sāk smēķēt 14 gadu vecumā, tad 17 gadu vecumā viņš var redzēt, ka dzimumloceklis ir par 0, 7-2, 5 cm mazāks par vidējo izmēru.
konsultācija ar ārstu par dzimumlocekļa paplašināšanos

Speciālisti uzskata, ka vecākiem ir pienākums sekot līdzi, kā attīstās pusaudža ķermenis.Mazie zēni regulāri jāved pie ķirurga, kurš laicīgi atklās patoloģiju.

Jo ātrāk tiek atklāta problēma, jo lielāka iespēja, ka nākotnē puisis nesaskarsies ar tādām problēmām kā dzimumlocekļa disfunkcija vai seksuālie kompleksi.

Kā palielināt pusaudža dzimumlocekli: populāri veidi

Farmācijas uzņēmumi aktīvi reklamē līdzekļus, kas ļauj palielināt dzimumlocekli par 2-4 cm. Var arī pielāgot diametru. Protams, šīs zāles ir īslaicīgas.

Dabiskos apstākļos dzimumloceklis aug tikai līdz 21 gada vecumam. Šis fakts ir konstatēts, ja papildus neiedarbojas uz orgānu ar zālēm vai neveic vingrinājumus, tad nevar cerēt, ka šortos parādīsies aparāts, kā pieaugušo filmu zvaigzne. Šīs profesijas pārstāvji labprāt izmanto želejas un dažādus aerosolus, kas palielina asinsriti cirkšņa zonā un līdz ar to palielinās dzimumloceklis. Jaunībā šādi eksperimenti ir aizliegti.

Pusaudži var pagarināt dzimumlocekli, veicot šādas procedūras:

 • sūkņi, kas darbojas spiediena starpības dēļ;
 • dzimumlocekļa sūknispaplašinātāji ir populāras ierīces, kas parādījās senos laikos. Protams, toreiz tie izskatījās vienkārši, bet būtība palika - piespiedu stiepšanās dēļ rodas pagarinājums;
 • fiziski vingrinājumi - ir treniņi, kas ļauj pielāgot dzimumorgānu izmērus;
 • masturbācija ir pretrunīga metode, jo seksologi uzskata, ka pusaudža gados pašapmierinātība var radīt problēmas nākotnē. Šī metode ir piemērota vīriešiem, kuriem regulāri ir seksuāls kontakts ar sievietēm.

Izmantojot šos paņēmienus, var palielināt dzimumlocekli pusaudža gados par 0, 5-3 cm. Dažreiz ar šo attālumu nepietiek, lai vīrieši guļamistabā justos kā īsti supermeni.

Pagarinātājs un sūkņi

ārsta recepte dzimumlocekļa paplašināšanai

Pusaudzim nav daudz jādomā par dzimumlocekļa mazo izmēru. Protams, ja dzimumloceklis ir mazāks par vidējo, tad jādodas pie speciālista. No septiņpadsmit gadu vecuma varat izmantot dažas metodes, kas ļaus jums justies pārliecināti par gavēni nākotnē ar dāmu.

Pagarinātājs ir ierīce, kas palielina orgānu, izstiepjot tā audus.Regulāri valkājot, jūs varat izraisīt ādas šūnu savairošanos, kas veicina stiepšanos garumā un platumā.

Ierīce tiek piestiprināta katru dienu 6-8 stundas, ar to būs pat jāstaigā sabiedriskās vietās. Lai paslēptu sistēmu, jums būs jāvalkā platas bikses un apakšveļa. Rezultāts būs pamanāms pēc mēneša lietošanas. Jauniešu āda ir vairāk pielāgota stiepšanai.

pārskats par vakuuma sūkņiem dzimumlocekļa paplašināšanai

Sūkņi dod īslaicīgus rezultātus. Bet eksperti saka, ka ilgstoša lietošana noteikti izraisīs garuma un platuma palielināšanos.

 • Pusaudža gados āda ir pakļauta ātrai reģenerācijai, tāpēc tā ir viegli izstiepta.
 • Ja sūkni sāksiet lietot 18 gadu vecumā, tad dzimumloceklis kļūs par 2-3 cm lielāks. Lietojiet ierīci uzmanīgi, traumas parādās katrā piektajā gadījumā.

Masāžas un vingrinājumi

dzimumlocekļa masāža paplašināšanai

Pusaudža dzimumorgānu var palielināt ar treniņu palīdzību. Regulāra dzimumlocekļa izstiepšana novedīs pie pagarinājuma par 3-5 cm. Ja erekcijas laikā katru dienu masēsit dzimumlocekli, rezultāts būs pamanāms pēc mēneša. Kustība tiek veikta no apakšas uz augšu - jums ir smagi jātur roka no pamatnes līdz galvai. Eksperti saka, ka šī darbība ir nedaudz sāpīga.

Jelqing ir sena tehnoloģija, kas ļauj palielināt dzimumlocekļa garumu. Dzimumlocekļa vilkšana ar atsvaru palīdzību jāveic katru dienu 40-65 minūtes. Ja tu pavadīsi mazāk laika, tad rezultāta nebūs.

 • Vingrinājums tiek veikts loceklim, kas atrodas nesatrauktā stāvoklī.
 • Ja orgāns ir pārslogots, tad var rasties problēmas ar audu vai asinsvadu plīsumu. Jaunībā traumas rodas pieredzes trūkuma un pārmērīgas spriedzes dēļ.

Bet kā ar operācijām?

Ķirurģiskās privātās klīnikas arvien vairāk reklamē pakalpojumus ātrai dzimumlocekļa palielināšanai. Protams, pusaudžiem orgānu korekcijai jāizvēlas drošas metodes – paplašinātājs un masāža.

Ķirurģiskas iejaukšanās netiks veiktas puišiem, kuri necieš no patoloģijām un acīmredzamiem defektiem, kas prasa sarežģītas manipulācijas ar skalpeli.Pat pēc vecāku lūguma šādas operācijas netiek veiktas tikai pēc pacienta pieprasījuma. Ārsts jums detalizēti pastāstīs, kāda ir norma un cik centimetru ir normālā pusaudža dzimumorgānā.

dzimumlocekļa paplašināšanas tabletes

Varat arī ieteikt puišiem lietot vitamīnus un uzraudzīt uzturu. Sliktu ieradumu ļaunprātīga izmantošana ir drošs ceļš uz sliktu veselību un mazāku dzimumlocekli. Vecākiem ir jāatbalsta bērns visos iespējamos veidos, lai novērstu nopietnas problēmas. Steidzami jāsazinās ar speciālistu, ja dzimumloceklis neaug un ir šādi simptomi:

 • puisim ir šauri pleci un plats iegurnis;
 • zēnam nav erekcijas;
 • pusaudzis ir aptaukojies;
 • sēklinieki ir mazi.

Ja rūpīgi sekojat līdzi veselībai un nebaidāties doties pie ārstiem, jūs varat labot daudzus defektus, kas tiek atklāti tieši pusaudža gados. Mazs dzimumloceklis pusaudža gados nav iemesls panikai, iespējams, ka tā ir ģenētika vai vēl nav pienācis laiks pārsteigt draugus ar "drauga" izmēriem un stāstiem par seksuālajiem varoņdarbiem.