Kā palielināt dzimumlocekli mēnesī mājās

dzimumlocekļa palielināšanas operācija

Operācija var palielināt dzimumlocekļa galvu. Bet tas tiek uzskatīts par vienu no visgrūtākajiem plastiskās ķirurģijas jomā. Galvenās briesmas ir tas, ka ķermenis noraida implantācijas materiālu. Citi procedūras trūkumi ir: ilgs atveseļošanās periods, ilga sagatavošanās operācijai.

Operācijas laikā zem galvas tiek ievietota īpaša matrica, kas pēc izskata atgādina spilvenu. Tas palielina dzimumlocekļa izmēru. Bīstami ir tas, ka audi atgrūž implantu. Tas izraisa nekrozi, iekaisuma procesu, dažos gadījumos tiek diagnosticēta dzimumlocekļa gangrēna.

Pateicoties operācijai, galvas diametrs strauji palielinās. Matrica sastāv no fibroblastiem (tie ir arī saistaudu šūnas). Ar erekciju matrica izstiepjas, dzimumloceklis kļūst daudz lielāks. Pēc pusotra gada implants sāk izšķīst, dzimumloceklis atgūst tādu pašu izmēru.

Kā izmērīt un kādā vecumā

Zēnu intīmā orgāna aktīvā izaugsme sākas no nogatavināšanas brīža, tas ir, no 12. līdz 13. gadam. Kopš šī brīža ārstiem ir vecuma normas attiecībā uz garumiem, kas katru gadu palielinās vidēji par 1 cm. Vidējais dzimumlocekļa garums 15 gadu vecumā ir 6-7 cm (pilnībā uzceltā stāvoklī 12-16). Četrpadsmit gadu vecumā 5-6 cm (11-15 cm), 13 gadu vecumā apmēram 5 cm (10-13 cm).

Lai aprēķini būtu pareizi, orgāns jāmēra pareizi:

 1. Pirmais mērījums tiek veikts miera stāvoklī. Šim nolūkam ir labāk piemērota centimetru lente, nevis tā, kurā ir lielāks kļūdu procents.
 2. Stiprinājums ir jānostiprina (neizstiepjoties! ) Paralēli grīdai un skaitītāja mala jāpiestiprina pie tā saknes.
 3. Garums, kas atbilst galvas galam, ir vienāds ar dzimumlocekļa garumu atpūtas stāvoklī.
 4. Procedūra tiek atkārtota, sasniedzot pilnīgu un stabilu erekciju, vienlaikus turpinot dzimumlocekļa fiksēšanu vienmērīgā, paralēlā stāvoklī ar grīdu.

"Neapmierinošu" rezultātu klātbūtnē ir nepieciešams veikt atkārtotus mērījumus, bet ne agrāk kā pēc 3-4 mēnešiem. Procedūra tiek veikta reizi 6 mēnešos un vēlams ar vecākiem vīriešiem.

Tautas līdzekļi erekcijas uzlabošanai

Sākot no efektīviem tautas līdzekļiem pret garu un cietu stāvvadītāju, varat izmantot labi zināmus un pieejamus pārtikas produktus. Galvenie no tiem ir rieksti, jūras veltes, skābs krējums, žāvēti augļi, ķirbju sēklas.

Veselīgu sastāvdaļu saraksts, kuras var kombinēt vai ēst kārtīgi:

 • pikanti garšaugi, pipari, garšaugi - tie satur bioloģiski aktīvus komponentus, lai palielinātu potenci, tie ir labi apvienoti ar skābo krējumu;
 • tomāti, selerijas, burkāni - piesātina vīrieša ķermeni ar vitamīniem un minerālvielām, kas nepieciešamas uroģenitālās sistēmas veselībai;
 • žāvēti augļi ar medu - papildina mikroelementu un vitamīnu trūkumu, palielina libido un pastiprina seksuālās sajūtas;
 • jūras veltes, upes zivis, ikri - satur cinku, kas ir svarīgs dzimumfunkcijām, kā arī daudzas aminoskābes un mikroelementus.
dzimumlocekļa palielināšanas produkti

No ārstniecības augiem potenci būs noderīgs kadiķis, asinszāle, nātre, vilkābele, āboliņš, piparmētra, žeņšeņs, pastinaks.

Kā palielināt dzimumlocekli?

Patoloģiju ārstē divos veidos:

 • Konservatīvs. Tas sastāv no hormonālo zāļu lietošanas, kā arī pagarinātāja un vakuuma lietošanas.
 • Ķirurģiska.

Konservatīvs veids

Vakuuma ierīces

Viņi strādā pēc spiediena gradienta principa - ar sūkņa palīdzību no cilindra tiek noņemts gaiss, cilindrā izveidojot vakuumu. Tā rezultātā asinis no ķermeņa nonāk dzimumloceklī, kā rezultātā tās palielinās.

Pagarinātāji ir ārējas stiepšanās mašīnas, kas paredzētas dzimumlocekļa pastāvīgai izstiepšanai garumā.

Uzmanību! Pagarinātāju izmanto ne tikai dzimumlocekļa pagarināšanai, bet arī orgāna iztaisnošanai, piemēram, Peironijas slimības gadījumā. Ar paplašinātāja palīdzību jūs varat sasniegt šādus rezultātus:

Ar paplašinātāja palīdzību jūs varat sasniegt šādus rezultātus:

 • erekcijas garuma palielināšanās par 3-5 cm;
 • 2-3 cm mierīgā stāvoklī;
 • diametra palielināšanās par 1 cm.

Pagarinātājs tiek uzlikts uz dzimumlocekļa mierīgā stāvoklī 4-10 stundas dienā. Izmantojiet ierīci 4 līdz 6 mēnešus, atkarībā no vēlamā pagarinājuma. Sasniegtie rezultāti ilgst visu mūžu.

Terapija ir kontrindicēta:

 • priekšādas un galvas iekaisuma procesi;
 • pārāk izteikta priekšāda;
 • smails dzimumloceklis.

Pirms ārstēšanas uzsākšanas ir nepieciešams konsultēties ar andrologu.

Ķirurģiskā metode

dzimumlocekļa palielināšanās ķirurģiski

Ķirurģiskā ārstēšana tiek noteikta: ligamentotomijai, fallouretroplastikai, korporektomijai, implantācijai.

Kavernozo ķermeņu piestiprināšanas kaunuma kauliem anatomiskās iezīmes ļauj palielināt operācijas palīdzību dzimumlocekļa garumu.

Suspensijas saites sadalīšana (ligamentotomija) ir visizplatītākā ķirurģiskā tehnika, kas ļauj dzimumlocekli pagarināt līdz tādam garumam, kādu ļaus kavernozās ķermeņa iekšpuse. To veic kombinācijā ar ādas plastisko operāciju dzimumlocekļa pamatnē.

Iespējamās pēcoperācijas komplikācijas

Nav objektīvas operācijas rezultāta prognozes. Tas viss ir atkarīgs no ķirurģiskās vietas anatomiskām īpašībām. Rezultāts būs atkarīgs no audu CT un MRI rezultātiem, saišu garuma un citiem faktoriem.

Pēc operācijas komplikācijas var attīstīties:

 • pēcoperācijas rētas, kas izveidojušās ilgstošas brūču sadzīšanas dēļ;
 • skrotalizācija, atbalsta saites pārmērīga sadalīšana. Tas var novest pie dzimumlocekļa atrašanās sēkliniekos;
 • kaunuma matu nobīde;
 • ievilkts dzimumloceklis, kurā dzimumloceklis tiek ievilkts kaunuma locītavā;
 • plānas vai šauri sagrieztas ādas atloka nekroze.

Vingrinājumu veidi

Dzimumlocekļa palielināšanas vingrinājumi ļauj uzlabot orgāna izmērus ne tikai garumā, bet arī platumā. Lai tos ieviestu, jums jālieto tikai rokas un papildu līdzekļi, piemēram, dzesēšanas un sasilšanas šķidrumi, lai kontrolētu dzimumlocekļa asins piegādi. Labākais variants ir izmantot manuālu tehniku, kurā tiek izmantoti tikai daži rokas pirksti.

Šādām manipulācijām ir liels skaits dažādu iespēju, tās ir sadalītas vienkāršās un sarežģītās. Protams, iesācējiem jāsāk ar vieglāko. Tas ļaus izvairīties no sarežģījumiem un samazināt traumu iespējamību.

Apsveriet, kādi vingrinājumu veidi ir:

 • Ievelkot dzimumlocekli din. Šī grupa ir vispopulārākā izmēru korekcijai, jo vīriešus uztrauc tieši garums.
 • Biezuma palielināšanās. Šīs grupas vingrinājumi ietver manipulācijas, kuru mērķis ir pievienot dažus centimetrus fallas apkārtmērā. Viņām tiek pievērsta mazāka uzmanība nekā iepriekšējai grupai, lai gan meitenes apgalvo, ka biezums ir svarīgāks. Tas ir saistīts ar sieviešu iekšējo dzimumorgānu struktūru: vairāk emociju rodas, kad dzimumloceklis berzējas pret maksts sienām.
 • Dzimumlocekļa vilkšana sēdus stāvoklī. Vairāki pētījumi ir parādījuši, ka sēdus stāvoklī asinis reproduktīvajā sistēmā cirkulē atšķirīgi, šo funkciju var izmantot vingrinājumiem. Palielinot iekšējo spiedienu, ir iespējams panākt lieluma izmaiņas uz labo pusi.
 • Vēl viens vingrinājumu veids ir masāža. Tas var palīdzēt uzlabot asinsriti un izstiept orgānu, kas palīdzēs palielināt tā lielumu. Lai to izdarītu, fallos ir nepieciešams nedaudz pacelt, satvert ar diviem pirkstiem un veikt kustības, kas atgādina masturbāciju. Tie bija sagatavošanās pasākumi, pateicoties kuriem "mājsaimniecībai" vajadzētu pilnībā piecelties, pēc tam jums jāņem galva ar abām rokām, jāpiespiež pie pamatnes un jāpastiepj, līdz rodas diskomforts. Vingrinājums jāveic uzmanīgi, pretējā gadījumā pastāv saišu izstiepšanas risks, tāpēc jums ir jāatpūšas starp pieejām.
 • Zvans. Ir nepieciešams nogādāt fallu uzceltā stāvoklī, pēc tam, neizmantojot rokas, veikt kustības uz augšu un uz leju, kā arī pa kreisi un pa labi. Ir nepieciešams apvienot šādas darbības ar maksimālo starpsienu muskuļu audu spriedzi.
 • Jelqing. Šī tehnika ir kļuvusi slavena visā pasaulē. Lai sāktu vingrinājumu, erekcija jānovērš uz pusi, jums nav jālieto galva, tāpēc labāk to nepieskarties. Par šo vingrinājumu mēs runāsim sīkāk vēlāk.
 • Dzimumlocekļa locīšana. Ir nepieciešams nogādāt fallu tādā stāvoklī, lai tas pieceltos nedaudz vairāk nekā pusi. Tālāk jums ir jāsaliek bagāžnieks tajos virzienos, kuros to izdarīt būs ērtāk, tāpēc jums vajadzētu pēc iespējas vairāk ieklausīties savās izjūtās, lai nepieciešamības gadījumā savlaicīgi pārtrauktu manipulācijas. Ja rodas sāpes, labāk pamest vingrinājumu vai rīkoties mazāk intensīvi, katru dienu to palielinot.
 • Kegela vingrinājumi. Šī tehnika ir paredzēta ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm, jo tas ir lielisks vingrinājums dzimumorgāniem - tas veicina labāku erekciju un izraisa spilgtu orgasmu. Vingrošanu ir viegli īstenot, jums vienkārši pareizi jāizmanto starpenē esošie muskuļi.

Neaizmirstiet dot dzimumloceklim laiku pēc katra treniņa. Jebkuras manipulācijas jāveic bez pēkšņām kustībām, vislabāk tās saskaņot ar ārstu. Fakts ir tāds, ka dažiem vīriešiem ir iedzimtas patoloģijas, par kurām viņi paši pat nezina, izstiepšanās, saliekšana vai saspiešana var izraisīt viņu komplikācijas.

Padomi sievietēm

Svarīgs faktors labā erekcijā būs partneru savstarpēja sapratne. Ikdienas sekss var iztikt bez tā, taču, ja pastāvīgi ir mīlēta sieviete, jautājums par intīmo dzīvi prasa lielāku uzmanību.

problēmas gultā dzimumlocekļa izmēra dēļ

Lai erekcija būtu stipra un izbaudītu abus, vīrietim ir jājūt vēlme.

Mīļotā sieviete vienmēr zina, kas tieši ieslēdz viņas partneri un kā radīt labvēlīgu vidi neticamam seksam.

Iepriekš gultā notikuša gadījuma gadījumā jums tas nav pastāvīgi jāatgādina un pat jokojot.

Cilvēkam tas dziļi sēž zemapziņā, un pat tad, kad, šķiet, viss ir aizmirsts, vienā brīdī viņš var vienkārši kļūt impotents.

Pašapziņa ir vēl viens galvenais seksuālās veiktspējas faktors. Jo vairāk vīrietis jūtas mīlēts, vajadzīgs, pievilcīgs, jo vairāk viņš vēlas to pierādīt gultā, kā rezultātā - neaizmirstamu seksu ar spēcīgu erekciju.

Cik svarīgs ir garums

Bērna un vecāka izmēra mērīšanai ir dažādas puses

Sešpadsmit gadu vecam puisim ir svarīgi, lai viņam būtu "forša ierīce", tas ir spēka, spēka un seksualitātes pazīme. Neviens nekad nesmiesies par šādu pusaudzi, un iespēja lepoties ar nestandarta izmēriem dos pārliecību par viņu pašu seksuālajām iespējām un paaugstinās pašcieņu.

Vecākiem pareizais garums ir apliecinājums pareizai un veselīgai dēla attīstībai. Spēja iedomāties bērnu, dot pēcnācējus un kļūt laimīgam ģimenes dzīvē, realizējot sevi.

Dzimumorgāni, tāpat kā visas ķermeņa sistēmas, sāk attīstīties pat pirms bērna piedzimšanas.

Pēc piedzimšanas bērns jāpārbauda ārstam, pievēršot uzmanību sēklinieku klātbūtnei sēkliniekos un dzimumlocekļa sākotnējam izmēram. Jaundzimušajam viņiem jābūt vienādiem ar 1, 5-2 cm

Sākotnējā pārbaude atklāj intrauterīnās patoloģijas un ļauj tās novērst jau zēna dzīves sākumā. Satraucoša pazīme par uroģenitālās sistēmas problēmām ir drupu raudāšana urinējot.

Dzimumlocekļa vidējais garums lielā mērā ir atkarīgs no vecuma, kurā pusaudzis sāka nobriest. Jo agrāk iestājas pubertāte, jo iespaidīgāks būs jauneklis. Par pusaudža sākumu pastāstīs šādas izpausmes:

 • izmaiņas psihoemocionālajā stāvoklī, aizkaitināmība, nervozitāte vai otrādi, apātija un infantilisms;
 • lauzoša balss;
 • pūtītes un pūtītes parādīšanās;
 • matu augšana cirkšņos un padusēs;
 • dzimumlocekļa lieluma palielināšanās.

Ekspertu viedoklis

es eksperts par dzimumlocekļa paplašināšanos

Lielākā daļa ārstu ir pārliecināti, ka fallu var palielināt tikai ar operācijas palīdzību. Tomēr šī metode ir ļoti bīstama. Turklāt tam ir īslaicīgs efekts.

Tāpēc vīrieši joprojām cenšas atrast sev vieglāku un lētāku veidu, kā atrisināt orgānu lieluma problēmu.

Jebkura dzimumlocekļa palielināšanas metode, ko veic mājās, patiešām var pievienot dažus centimetrus nepietiekami lielam orgānam. Bet vīriešiem vajadzētu saprast, ka šādas procedūras bieži izraisa nepatīkamu veselības seku attīstību.

Ja, neraugoties uz nopietniem riskiem, viņi tomēr vēlas padarīt savu fallu nedaudz lielāku, tad viņiem jāmeklē speciālista palīdzība. Viņš jums pateiks visefektīvāko un drošāko dzimumlocekļa palielināšanas iespēju, kas cilvēku izglābs no viņa kompleksa.

Veselīga pārtika

Ir vairāki produkti, kuru lietošanu var saukt par visefektīvāko, lai mainītu vīrišķības lielumu. Tie satur būtiskus mikroelementus un minerālvielas, kas labvēlīgi ietekmē vīriešu reproduktīvo sistēmu.

Produktiem, kas palielina dzimumlocekli, ir vispārēja stiprinoša iedarbība uz ķermeni, tāpēc tie uzlabo erekciju un uzlabo spermas kvalitāti. Tādēļ tos var izmantot pat tie, kuri nevēlas mainīt vīrišķības lielumu, bet vēlas padarīt seksu jutekliskāku un spilgtāku orgasmu.

Medus dzimumlocekļa palielināšanai tiek izmantots kopš seniem laikiem. Tas ir vērtīgs mikroelementu un aminoskābju avots. Medus propolisam ir tonizējoša iedarbība un tas palīdz apturēt iekaisuma procesus. Katru dienu ieteicams patērēt 1 ēdamkaroti medus. Tas palīdz uzlabot spermas kvalitāti, palielinot spermatozoīdu kustīgumu un uzlabojot erekciju.

medus erekcijas uzlabošanai

Rieksti

Šis produkts palielinās dzimumlocekli, precizēs prātu un uzlabos sniegumu. Tas viss attiecas uz riekstiem, jo īpaši par valriekstiem. Tie satur jodu, kas palīdz normalizēt vielmaiņu, un lielu daudzumu aminoskābju. Valriekstu ēšana palīdz atjaunot potenci, un erekcijas ilgums var palielināties.

rieksti, lai uzlabotu potenci

Sezams

Austrumu valstīs ne bez pamata sezamu pievieno lielākajai daļai ēdienu. Šis ir viens no tiem pārtikas produktiem, kas jāēd, lai palielinātu dzimumlocekli. Tas ir bagāts ar šādiem elementiem:

Sezama sēklu ēšana palīdz organismam ražot testosteronu. Un šis hormons ir atbildīgs par dzimumtieksmi. Erekcijas stiprums, spermas kvalitāte un dzimumlocekļa lielums tieši ir atkarīgs no tā līmeņa. Ja zēnam bērnībā bija zems testosterona līmenis, tas pieaugušā vecumā varētu izraisīt nelielu dzimumlocekli.

sezama sēklas, lai uzlabotu potenci

Griķi

Viens no visredzamākajiem ēdieniem, kas jāēd dzimumlocekļa augšanai, ir griķi. Griķi ir viens no bagātākajiem graudaugiem. Tas satur lielu daudzumu mikroelementu un aminoskābju, kas nepieciešami normālai augšanai un attīstībai.

griķi dzimumlocekļa augšanai

Griķi tiek uzskatīti par vērtīgu B-karotīna un askorbīnskābes avotu. Griķi tradicionāli lieto lielākajā daļā diētu, jo tie satur arī daudz dzelzs un uzlabo asins sastāvu.

Jūras veltes

Vēl viens svarīgs produkts, izvēloties, kas jums jāēd, lai audzētu dzimumlocekli, ir jūras veltes. Tie ir ne tikai afrodiziaki, bet arī vērtīgs joda avots. Tie stimulē dzimumhormonu ražošanu, kas izraisa vēlmi un palīdz palielināt erekcijas ilgumu.

jūras veltes potenci

Regulāra jūras veltes lietošana pārtikā palīdz pazemināt holesterīna līmeni, normalizēt hormonus, kas ļauj aktivizēt asins piegādi iegurņa orgānos. Tas, savukārt, kļūst par iemeslu sajūtu pastiprināšanai erekcijas laikā un palīdz dzimumlocekļa izmēram pieaugt.

Svaigi dārzeņi un augļi

Svaigi dārzeņi un augļi ir galvenais vitamīnu avots. E vitamīns ir antioksidants un palīdz neitralizēt apkārtējās vides kaitīgo iedarbību. C vitamīns veicina asins retināšanu, kas ļauj aktivizēt asins piegādi kapilāros.

dārzeņi dzimumlocekļa augšanai

Mikroelementi palīdz aktivizēt hormonu sintēzi un pastiprina visas ķermeņa reakcijas. Augļi un dārzeņi ir būtiska sastāvdaļa ikvienam, kurš meklē, ko ēst, lai palielinātu dzimumlocekli.

Piena produkti

Piens un tā atvasinājumi būs lielisks aminoskābju avots, kas nepieciešams dzimumlocekļa augšanai. Tas satur kalciju un baktērijas, kas nepieciešamas imunitātes uzturēšanai.

Tas regulāri jādzer, lai palielinātu dzimumlocekli. Piena produktos ir daudz olbaltumvielu, kas ir svarīgi arī tiem vīriešiem, kuri veido muskuļus. Piena produkti ir lieliski kalcija avoti kaulu stiprināšanai.

piena produkti dzimumlocekļa augšanai

Tos var izmantot arī zarnu mikrofloras normalizēšanai, jo tie satur ar cilvēku saistītas pienskābes fermentācijas baktērijas. Ir obligāti regulāri jāēd piena produkti, lai to ietekme būtu visizteiktākā.

Taukainas zivis

Taukainās zivīs ir daudz Omega-3 skābju. Šīs skābes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu normālu katra cilvēka darbību. Viņi piedalās bioloģisko membrānu veidošanā un veicina A un E vitamīnu uzsūkšanos.

Ja jums jāatrod omega-3 skābju avots, jums jāzina, kuri pārtikas produkti satur daudz dzimumlocekļa un satur daudz tauku. Parasti tās ir sarkanās zivis un zivju ikri.

Kāpēc dzimumlocekļa vingrinājumi ir tik efektīvi?

Dzimumlocekļa paplašināšanas vingrinājumus var atrast gandrīz katrā pasaules kultūrā, pateicoties to vienkāršai ieviešanai un augstam efektivitātes līmenim. Lielākā daļa no tām ir vērstas uz audu izstiepšanu un asinsrites regulēšanu, jo šie ir vissvarīgākie erekcijas principi. Vingrinājumiem jāsākas vienmērīgi, pirmajos posmos pilnīgi pietiks ar 15 minūtēm dienā, tas ļaus dzimumlocekļa strukturālajiem elementiem pierast pie šādām manipulācijām. Pakāpeniski laiku var palielināt līdz 30 minūtēm, eksperti iesaka veikt vingrošanu, lai palielinātu dzimumlocekli tūlīt pēc pamošanās no rīta vai tieši pirms gulētiešanas.

Pārejot uz smagākiem vingrinājumiem, jums jābūt uzmanīgam un vienmērīgam, jo dzimumloceklis sastāv no ļoti delikātām un jutīgām struktūrvienībām. Turklāt iekšējā dobumā ir sarežģīta asinsvadu un dažādu vārstu sistēma, kuras bojājumi ir saistīti ar nopietnām komplikācijām līdz reproduktīvās funkcijas zaudēšanai.

Tāpēc pirms jebkādām manipulācijām jums jākonsultējas ar ārstu. Pēc diagnostikas pasākumiem viņš jums pateiks, kā ātri un droši palielināt dzimumlocekli ar vingrinājumiem.

vingrinājums dzimumlocekļa augšanai

Vingrošanai un līdzīgiem vingrinājumiem ir vairākas priekšrocības, kuru dēļ miljoniem vīriešu izvēlas tieši šo dzimumorgānu pagarināšanas metodi. Tie ietver:

 • asinsrites sistēmas regulēšana;
 • dzimumlocekļa izstiepšana;
 • vingrinājumi stimulē dzimumhormona - testosterona ražošanu, kas pozitīvi ietekmē potenci, un tas ievērojami uzlabos dzimumdzīvi;
 • sistemātiskas manipulācijas ļauj atrast vīrieša ķermeņa vājās vietas, kuras pēc kāda laika var novērst;
 • fiziskās aktivitātes palielina asins plūsmu iegurņa orgānos, ieskaitot dzimumlocekļa corpus cavernosum;
 • androgēnu hormonu un adrenalīna ražošana, kas palīdz normalizēt nervu sistēmu, lai jūs varētu ātri tikt galā ar stresu un depresiju;
 • bagāžnieka piepildīšana ar asinīm, kas veicina tā paplašināšanos;
 • stagnācijas novēršana;
 • pozitīvais efekts tiek sasniegts pēc 3 mēnešiem;
 • minimālais blakusparādību skaits;
 • pēc slodzes palielinās muskuļu tonuss un uzlabojas garastāvoklis;
 • ja tiek ievēroti visi noteikumi, nav sarežģījumu.

Lai īsā laika posmā iegūtu pozitīvu efektu, atcerieties, ka vissvarīgākais ir šādas apmācības regularitāte. Jums nav nepieciešams paļauties uz ātru rezultātu uzreiz; lai palielinātu fallu tikai par pāris centimetriem, jums būs jāgaida vairāki mēneši, pakļaujoties ikdienas manipulācijām.

Daži vīrieši, tiecoties pēc garuma un apjoma, ignorē visus noteikumus un ieteikumus, kas izraisa nopietnas sekas.

Noderīgi līdzekļi dzimumlocekļa palielināšanai

Starp produktiem, kas tieši ietekmē vīriešu dzimumorgānu lielumu, izšķir:

 1. Mīļais. Šo produktu vīrieši lieto kopš seniem laikiem. Tas ir saistīts ar faktu, ka medus satur daudz mikroelementu un aminoskābes. Propoliss, kas tiek uzskatīts par produkta galveno sastāvdaļu, stiprina imūnsistēmu un novērš iekaisuma procesu veidošanos. Turklāt medus labvēlīgi ietekmē izdalīto spermas kvalitāti, vienlaikus palielinot pašu spermas mobilitāti un palielinot erekciju.
 2. Rieksti. Papildus dzimumlocekļa palielināšanai tie uzlabo atmiņu un veiktspēju. Būtībā šīs īpašības ir raksturīgas valriekstiem, kas satur daudz joda un aminoskābju. Valrieksti palīdzēs atjaunot potenci un palielināt erekcijas ilgumu.
 3. Sezams. Šis produkts ir diezgan populārs austrumu valstīs un ir gandrīz katrā ēdienā. Fakts ir tāds, ka sezams satur lielu daudzumu vitamīnu un noderīgu elementu, īpaši dzelzi, kalciju, cinku un magniju. Produkts palielina saražotā testosterona daudzumu, kura līmenis ietekmē erekcijas stiprumu, spermas kvalitāti un vīriešu dzimumorgānu lielumu. Tāpēc zēniem no bērnības ieteicams barot sezama sēklas, jo nepietiekama testosterona ražošana var būt viens no mazā dzimumlocekļa cēloņiem.
 4. Griķu biezputra. Tas ir diezgan populārs produkts vīriešu auglības uzlabošanai. Šajā graudaugā ir daudz mikroelementu, kas ietekmē dzimumlocekļa augšanu un attīstību.
 5. Auzu pārslas. Šī labība palīdz palielināt saražotā testosterona daudzumu, kas ir tieši atbildīgs par primāro dzimumorgānu lielumu.
 6. Jūras veltes. Zivis, ikri un citi pārtikas produkti satur jodu, kas palīdz palielināt hormonu ražošanu, tādējādi stabilizējot libido.
 7. Ķirsis. Satur daudzus antocianīnus, kas paplašina artēriju un asinsvadu sienas. Tā rezultātā palielinās asins plūsma uz dzimumlocekļa korpusu un dzimumlocekļa vēnām, kas veicina vīriešu dzimumorgānu lieluma palielināšanos.
 8. Ķiploki. Tas satur alicīnu, kas tiek uzskatīts par būtisku normālai asins cirkulācijai. Papildus dzimumlocekļa izmēra palielināšanai šis produkts palīdz uzlabot erekciju.
 9. Papaija. Produkts satur vairākus vitamīnus un minerālvielas, kas nostiprina dzimumlocekļa gludos muskuļus, palīdzot palielināt tā elastību.
 10. Banāni un āboli. Medicīna ir pierādījusi saistību starp uzrādīto augļu patēriņu un vīriešu dzimumorgānu palielināšanos. Ja vēlaties palielināt dzimumlocekļa izmēru, ieteicams katru dienu ēst salātus no āboliem un banāniem, papildus varat pievienot medu, ķiršus un riekstus.
 11. Briseles kāposti. Satur folijskābi, kas tieši ietekmē spermatozoīdu daudzumu, veicina kavernozā korpusa paplašināšanos. Dzimumlocekļa lieluma palielināšanās tiek veikta jaunu šūnu veidošanās dēļ.

Uzturam dzimumlocekļa palielināšanai obligāti jābūt līdzsvarotam, tad mainīsies ne tikai dzimumlocekļa izmērs, bet arī palielināsies erekcija, kas ļaus uzlabot sēklas šķidruma kvalitāti.