Kā palielināt dzimumlocekli mājās: darba metodes

Daudzi, daudzi cilvēki dzīvo laimīgi, piepildīti, un tajā pašā laikā viņi ir pilnīgi neapmierināti ar dzimumlocekļa izmēru un pastāvīgi meklē veidus, kā to nedaudz palielināt. Tā kā tas ir ļoti jutīgs jautājums, nav pārsteidzoši, ka jūs jūtaties tā, it kā jūs būtu vienīgais cietējs pasaulē ar nelielu dzimumlocekli (mazāks par 15 cm).

Es ļoti labi saprotu, kā šie cilvēki jūtas. Tāpēc es pēc daudziem izmēģinājumiem un kļūdām uzrakstīju šo rakstu, balstoties uz savu personīgo pieredzi. Protams, es gaidīju, kad es sasniedzu pubertāti un mans "draugs" izaug. Bet viņš neauga. Vai arī nav uzaudzis tik aktīvi, kā es gribētu. Tad man nebija daudz naudas, tāpēc man pat nebija jādomā par operāciju. Un visu veidu forumos un vietnēs burtiski ir pilna informācija par visu veidu dzimumlocekļa paplašināšanās tabletēm, untas ir diezgan bīstami. . .

dzimumlocekļa izmēra jautājums

Es sāku meklēt informāciju par to, kā palielināt dzimumlocekli, un atklāju, ka daži cilvēki raksta, ka spēja gandrīz palielināties6 cmpateicoties īpašiem vingrinājumiem. Es sāku pētīt internetu un atradu vairākus paņēmienus, kas ir piemēroti iesācējiem, kā arī vairākas sarežģītākas metodes tiem, kas jau ilgu laiku nodarbojas ar šo jautājumu.

Sarežģītākās metodes ir paredzētas tiem, kam ir šķībs dzimumloceklis vai ejakulācijas problēmas. Bet par laimi man tādu problēmu nav. Tāpēc es nolēmu sākt ar vienkāršākajām vadlīnijām.

Ticiet vai nē, tikai 3 mēnešos man izdevās palielināt savu ierīci par gandrīz 6 cm. Jā, kungi, tieši tā! Pirms sāku praktizēties, dzimumlocekļa garums bija nedaudz mazāks15 cm, bet tagad viņš jau ir neskarts17, 5 cm. . . Un šī ir uzvara!

Iedvesmojoties no šādiem panākumiem, es nolēmu uzrakstīt šo rakstu un tajā sīki aprakstīt apmācības programmu. Lai sāktu, jums nav nepieciešama pieredze. Šī programma ir pilnīgi droša un piemērota visiem.

Raksts jums pateiks vienkāršāko un ātrāko veidu, kā palielināt izmēru, neizmantojot ķirurga skalpeli. Vispirms es jums pastāstīšu, kā pareizi izmērīt dzimumlocekli. Un tad es jums pastāstīšu par metodēm, kas ļaus jums sasniegt visefektīvāko rezultātu, kā arī aprakstīšu manu pieredzi šajā jomā.

Vai ir iespējams palielināt dzimumlocekli mājās?

Pirmais, kas jāzina jebkuram vīrietim, ir tas, ka jūs varat palielināt dzimumlocekli bez operācijas un plastiskās operācijas. Ir ļoti daudz alternatīvu, kas darbojas pēc šāda vienkārša principa:

 • stiepšanāsfallosa kavernozie audi, kas erekcijas laikā ir atbildīgi par orgāna lielumu;
 • iegūtasins plūsma, kas garantē spēcīgu erekciju;
 • iegūtpotenci un vīriešu libido, lai palielinātu vīriešu aktivitāti kopumā.

Ir svarīgi atcerēties, ka dzimumlocekļa izmēram vīrieša seksuālajā dzīvē reti ir galvenā loma. Bet, ja orgāna lielums jums rada psiholoģisku diskomfortu un rada kompleksus, tad acīmredzot problēmas ir jāatrisina, lai šī problēma nenonāktu līdz psihogēnai impotencei.

Lielākās un iespaidīgākās dzimumlocekļa lieluma izmaiņas var solīt tikai ķirurģiskas iejaukšanās. Alternatīvas metodes nedos lielu labumu.

meitene skatās uz vīrieša gaili

Dzimumlocekļa garuma mērīšana normālā stāvoklī (bez erekcijas)

Lielākā problēma ir tā, ka garums nemodinātā stāvoklī pastāvīgi mainās. Burtiski katru stundu. Neuzbudināta dzimumlocekļa izmēru ietekmē dažādi faktori, piemēram, apkārtējās temperatūras izmaiņas vai asinsrites intensitāte iegurņa rajonā. Es iesaku neizmērītā dzimumlocekļa garumu izmērīt šādi:

 • Piecelieties taisni un paņemiet dzimumlocekli sev priekšā. (Nestiepiet to, pretējā gadījumā tas sagrozīs mērījumu rezultātu. )
 • Ar brīvo roku paņemiet mērlenti vai lineālu un izmēriet drauga garumu.
 • Pierakstiet rezultātu uz papīra.

Īpaši vingrinājumi vīriešu orgānu palielināšanai

Vieglākais un efektīvākais veids, kā palielināt dzimumlocekļa garumu un diametru, ir vingrinājums, kas padara ķermeņa šūnas un audus elastīgākus. Vingrinājumi palīdz uzlabot asinsriti, kas tieši atkarīgs no tā lieluma erekcijas laikā.

Jelqing tehnika

Lai efektīvi palielinātu dzimumlocekli ar rezultātu, kas ilgs ilgu laiku, jums jāapsver dažas vienkāršas vingrinājumu metodes. Vispopulārākā ārstu apstiprinātā tehnika ir Jelqing tehnika, kuru izmantoja arī indiāņi. Vingrojuma princips ir līdzīgs slaukšanai ar masāžas kustībām.

jelqing tehnika dzimumlocekļa palielināšanai

Šis vingrinājums jāveic pusstāvā stāvoklī. Šim vingrinājumam ir divas iespējas:

 1. Vispirms jums vajag nedaudzsasildītiesādu tā, lai orgāns kļūtu elastīgs un elastīgs. Pēc tam orgāns jāieeļļo ar lubrikantu un jāstimulē daļēji erogēnā stāvoklī.
 2. Ērģeles tiek sagatavotas pēc tā paša principa, bet izmantojot visuspalmu. . .

Sākumā jums pietiks ar 30-40 atkārtojumiem, taču laika gaitā to skaitu var palielināt līdz 200. Ir ļoti svarīgi ievērot vingrinājuma regularitāti no 1 mēneša vai ilgāk.

Izstiepšanās

Lai palielinātu dzimumlocekļa izmēru mājās, jums regulāri jāveic ļoti vienkāršs vingrinājums, kas ietver tā izstiepšanu. Lai to izdarītu, jums ir nedaudz jāsasilda orgāns, lai nesabojātu šūnas un audus. Ir ļoti svarīgi to sasildīt līdz vietai, kur erekcija netraucē kavernozo ķermeņu izstiepšanos.

stiepšanās dzimumlocekļa paplašināšanai

Vispirms jums jāņem ērģeles aiz galvas un jāizvelk priekšā. Jums jāuztur dzimumloceklis pagarinātā stāvoklī apmēram 15 sekundes, pēc tam atlaidiet saķeri un nedaudz atpūtieties orgānam. To pašu principu izmanto, izstiepjot orgānu pa labi vai pa kreisi, atkārtojot vingrinājumu aplī. Ja nejūtat sāpes, vingrinājumu veicat pareizi.

Kravu apturēšana

Ir vēl viena tehnika. ļaujot palielināt fallas izmēru bez narkotikām un ārstiem, tā ir atsperu atsperošana. Ir skaidri jāsaprot, ka šī metode ir traumatiska un, veicot darbu, nepieciešama īpaša piesardzība. Metodes būtība ir izstiept dzimumlocekļa dobuma ķermeņus, izmantojot slodzes svaru.

Šo vingrinājumu var veikt šādi:

 • Iesildiet dzimumlocekli ar maigu masāžu;
 • piestipriniet apmetumu pie dzimumlocekļa galvas, pie kura piestiprinātas mežģīnes;
 • pakārt mazus svarus no mežģīnēm;
 • šajā pozīcijā, lai sāktu, jums jāiztur vismaz 25 minūtes.
pakaramie svari dzimumlocekļa palielināšanai

Ir ļoti svarīgi nodrošināt, lai vingrinājuma laikā dzimumlocekļa galva nejustu sāpes un nejutīgumu, pretējā gadījumā jūs varat ievainot. Vispirms jums jāizvēlas minimālais slodzes svars un laika gaitā pakāpeniski jāpalielina vingrinājuma svars un ilgums.

Dzimumlocekļa apkārtmēra (biezuma) mērīšana uzceltā stāvoklī

Dzimumlocekļa biezumu var izmērīt ar mērlenti vai ar vītni (tad vienkārši izmērīt pavedienu ar lineālu). Dzimumlocekļa biezuma mērīšanas laikā iegūtie skaitļi daudziem cilvēkiem ir ļoti atšķirīgi, jo visi mēra atšķirīgi.

 • Ja izvēlējāties pavedienu, pārliecinieties, ka tam nav striju.
 • Vienu reizi uzmanīgi aptiniet lenti vai auklu ap uzceltā dzimumlocekļa biezāko daļu.
 • Ievērojiet, kur lentes gali saskaras, tas ir ierakstāmais numurs. Ja izmantojat pavedienu, atzīmējiet vietu, kur diega gals saskaras ar pārējo pavedienu, pēc tam izstiepiet to un izmantojiet lineālu, lai izmērītu attālumu no atzīmes līdz galam.
 • Reģistrē mērījumus.
 • Vidējais dzimumlocekļa apkārtmērs ir no 11, 4 līdz 12, 9 centimetriem.

Draugi! Ja jūsu rezultāti ir mazāki par vidējiem, nepakārt degunu. Viss interesantākais un noderīgākais ir priekšā!

izmantojot dzimumlocekļa palielināšanas smērvielu

Dzimumlocekļa palielināšanas ierīču izmantošana

Ja dažādu vingrinājumu izpilde ilgstoši ietver efekta parādīšanos, tad, lai iegūtu vienreizēju un ātru rezultātu, jebkurš vīrietis var izmantot īpašas ierīces un rīkus. Protams, nav iespējams audzēt jaunu orgānu, taču ir pilnīgi iespējams sajust jaunas sajūtas, palielinot dzimumlocekļa parametrus.

Dzimumlocekļa palielināšanas padomi

Ir liels skaits piestiprinājumu, kas ne tikai palielina dzimumlocekļa kopējo izmēru, bet arī palīdz stiprināt erekciju. Sprauslas var būt atvērtas vai aizvērtas. Falla garuma palielināšanai tiek izmantoti slēgti dzimumlocekļa padomi.

dzimumlocekļa palielināšanās pielikumi

Vislabāk, ja šāda sprausla ir izgatavota no elastīga materiāla, silikona vai lateksa. Maksimālais dzimumlocekļa garuma palielinājums ar šādas sprauslas palīdzību var būt 10 cm. Turklāt šāda sprausla samazina jūsu dzimumlocekļa galvas jutīgumu, kas savukārt paildzina dzimumaktu un atrisina priekšlaicīgas ejakulācijas problēmu .

Sūknis

Šī ierīce faktiski ir parasts sūknis. Sūkņa darbības princips garantē jaudas pieaugumu un seksuālās dzīves kvalitātes uzlabošanos. Bet šīs ierīces galvenā priekšrocība ir tā, ka tā palīdz vīrietim sasniegt erekciju pat ar erekcijas traucējumiem.

dzimumlocekļa palielināšanas sūkņi

Vakuuma sūkni izmanto šādi:

 • Dzimumloceklis tiek ieeļļots ar krēmu un ievietots sūkņa cilindrā;
 • gaiss tiek pilnībā izsūknēts no cilindra, kas rada spiedienu uz orgānu;
 • spiediens palielina asins plūsmu, tādējādi palielinot dzimumlocekļa biezumu;
 • iebūvētais manometrs regulē spiedienu;
 • jums jāizmanto sūknis tieši pirms dzimumakta.

Šāda sūkņa darbības rezultāts ir īslaicīgs, tāpēc vīrieši ar nelielu dzimumlocekli to ļoti bieži izmanto kā palīgierīci.

Pagarinātāji

Pagarinātājs ir īpašs dizains. kas ir fiksēts blakus dzimumorgānam un palielina tā lielumu. Ierīces darbības princips ir dzimumlocekļa audu izstiepšana. Šīs spriedzes dēļ kavernozo ķermeņu audi sāk sadalīties un augt.

Ir vairāki pagarinātāju veidi - josta. vakuuma un cilpas. Visefektīvākās tiek uzskatītas par jostas un vakuuma ierīcēm. Tos ieteicams lietot katru dienu vairākas stundas, un, tiklīdz orgāns pierod pie spriedzes, pievelciet ierīci jaunā spriedzē.

Dzimumlocekļa garuma mērīšana uzceltā stāvoklī

kā pareizi izmērīt dzimumlocekli

Garums trauksmes stāvoklī ir svarīgāks, jo lielākā daļa vīriešu par to uztraucas. Pirms mērīšanas pārliecinieties, ka esat pilnībā uzbudināts. Apskatiet, piemēram, karstu pornogrāfiju. Satraukti? Izcili. Tagad mēs paņemam mērlenti vai lineālu, izmērām un atkal pierakstām.

 1. Novietojiet lineālu vai mērlenti uzceltā dzimumlocekļa pamatnē, tieši kaunuma vietas sākumā.
 2. Lēnām nospiediet kaunuma kaulu, cik vien iespējams, līdz esat pret kaulu. Tas ir īpaši svarīgi, ja vēderā ir daudz tauku. Bet nepārlieciet to!
 3. Mēra no pamatnes līdz galvas galam.
 4. Dzimumlocekļa vidējais garums ir no 13, 9 līdz 16 centimetriem.

Ir svarīgi izmantot to pašu mērierīci, kas tika izmantota nemierīgā dzimumlocekļa mērīšanai. Tas sniegs visprecīzākos rezultātus.

Dzimumlocekļa palielināšanas masāža

Vēl viens efektīvs un efektīvs dzimumlocekļa palielināšanas veids ir īpaša masāža, kas garantē ne tikai orgāna lieluma, bet arī vīrieša seksuālo funkciju palielināšanos. Pareizi veiciet masāžu šādi:

 • Pirms procedūras iesildiet orgānu ar siltu drānu vai dvieli;
 • Iesildiet ērģeles vairākas reizes pēc kārtas;
 • Izmantojiet stiepšanās un glāstīšanas kustības, lai masētu dzimumlocekļa vārpstu.

Dzimumlocekļa masāžā ir daudz dažādu paņēmienu, un visus paņēmienus var apskatīt internetā. Vissvarīgākais ir pārliecināties, ka procedūra ir regulāra un nerada sāpes un diskomfortu. Masāža uzlabos vietējo asinsriti un novērsīs stagnāciju organismā.

masāža dzimumlocekļa augšanai

Norādes par procedūru

Agrāk vai vēlāk katram vīrietim rodas jautājums, kā palielināt dzimumlocekļa biezumu. Bet patiešām šādu procedūru prasa ļoti maza daļa vīriešu. Citos gadījumos dzimumlocekļa sabiezēšana ir tikai paša vīrieša vēlme.

Ir izmēru standarts, kas tiek uzskatīts par normu. Parastā dzimumlocekļa garums ir aptuveni 16 centimetri un apkārtmērs - 8 centimetri. Kļūda ir atļauta gan augšup, gan lejup. Mikropenis tiek uzskatīts par 8 cm garu un mazāku rādītāju uzceltā stāvoklī. Šis vīrišķības lielums jau prasa iejaukšanos un korekciju.

mikropenis cilvēkā

Dzimumlocekļa sabiezēšana parasti ir grūtāka nekā garuma maiņa ar operāciju. Bet šobrīd ir vairākas dažādas metodes, kā palielināt dzimumlocekļa diametru. To izmantošana palīdzēs palielināt dzimumlocekļa apjomu gan mājās, gan speciālistu uzraudzībā.

Dzimumlocekļa biezuma palielināšana tiek veikta ar vairākām metodēm. Tas tiek parādīts tiem vīriešiem, kuriem ir maza vīrišķība un kuri vēlas saprast, kā palielināt dzimumlocekļa biezumu. Galu galā ir zināms, ka ar ilgstošu pašapmierinātību ar mazu diametru izmantošanu ir iespējams padarīt dzimumlocekļa tilpumu mazāku.

Tas nozīmē, ka ir veidi, kā palielināt dzimumlocekļa biezumu.

Smērvielas

Jūs varat ātri un efektīvi palielināt dzimumlocekli, izmantojot īpašus vietējos līdzekļus - smērvielas. Smērvielas darbība ir saistīta ar sastāvā esošajām dabīgajām sastāvdaļām, ar kuru palīdzību paplašinās dzimumlocekļa audi. Turklāt dažās smērvielās ir hormoni, un tāpēc tos vislabāk lietot pēc ārsta norādījuma.

Ir 3 veidu smērvielas:

 1. Ātras darbības ziede- pēc uzklāšanas dzimumloceklis palielinās par pāris centimetriem, bet šo ziedi var uzklāt tikai pirms dzimumakta.
 2. Fala palielināšanās želejas- šīs zāles jālieto vairākus mēnešus, lai iegūtu ilgstošu kumulatīvo efektu.
 3. Palīgziedes- tos izmanto kopā ar citiem paņēmieniem vai vingrinājumiem.
gēli un ziedes dzimumlocekļa palielināšanai

Šādu smērvielu lietošana ir absolūti droša un nav traumatisks veids, kā palielināt dzimumlocekli. Bet pirms tā lietošanas ir ļoti svarīgi iepazīties ar kontrindikācijām un blakusparādībām.

Jelqing

Jekčinga tehnika pastāv kopš seniem laikiem - to izmantoja romieši un grieķi, un to plaši izmantoja austrumos. Princips ir balstīts uz to, ka dzimumloceklis ir corpus cavernosum, tas ir, to var palielināt, regulāri stimulējot.

Jekinga tehnika ir līdzīga masturbācijai, taču tai nepieciešama sagatavošanās un īpaša pieeja:

 1. Sagatavojiet karstu, mitru vidi. Vislabāk ir silta vanna.
 2. Eļļojiet dzimumlocekli ar smērvielu vai īpašu krēmu.
 3. Masāža ērģeles nelielai erekcijai.
 4. No īkšķa izveidojiet stingru gredzenu.
 5. Pavelciet dzimumlocekli, cik vien iespējams, neparādoties acīmredzamas sāpīgas sajūtas.

Vingrojums jāatkārto katru dienu desmit līdz piecpadsmit reizes, pakāpeniski palielinot daudzumu.

Atcerieties, ka tehnika jāpārtrauc, ja pamanāt nepatīkamas blakusparādības - sāpes, kairinājumu, diskomfortu cirkšņa zonā.

Tabletes un uztura bagātinātāji dzimumlocekļa palielināšanai

Dzimumlocekli var arī palielināt mājās, izmantojot narkotikas, kas var būt vai nu sintētiskas, vai dabiskas izcelsmes. Šādu zāļu darbības princips visbiežāk ir asinsrites paātrināšana un asinsrites palielināšanās dzimumloceklī.

Mūsdienās vispopulārākās zāles fallusa palielināšanai ir ķīniešu tabletes, kuru pamatā ir dabīgais ķīniešu žeņšeņs. Žeņšeņs stiprina ķermeņa izturību, uzlabo ādas toni un paātrina asinsriti. Uztura bagātinātāji ir zāles, kuru pamatā ir augu izcelsmes sastāvdaļas, kuras jālieto kopā ar citām metodēm. Labs uztura bagātinātājs satur šādus komponentus:

 1. Kviešu dīgļu eļļa- šis produkts satur organismam nepieciešamo cinku un selēnu, kas ir testosterona sintēzes pamatelementi.
 2. E vitamīns- ļoti svarīga viela, kas atbild par šūnu reprodukciju organismā, kā arī par vīrieša potenci un libido palielināšanu.
 3. Ķirbju sēklasIr neaizstājams vīriešu reproduktīvās funkcijas regulators.
dzimumlocekļa palielināšanas produkti

Metodes biezuma maiņai

Dzimumlocekļa platuma palielināšanai ir vairākas populārākās metodes. Dažiem no viņiem nepieciešama medicīniska uzraudzība, bet citi, gluži pretēji, tiek veikti neatkarīgi mājās.

Operācijas laikā ir vairākas pamata procedūras, saskaņā ar kuru rezultātiem ir iespējams ievērojami palielināt dzimumlocekļa apkārtmēru:

 • lipofilling;
 • muskuļu audu transplantācija;
 • Operācija Perovik;
 • bumbiņu implantēšana.

Ir arī vairāki veidi, kā palielināt dzimumlocekļa diametru, neizmantojot operāciju:

 • masāža;
 • dzimumlocekļa izstiepšana ar pagarinātāju;
 • vakuuma sūkņa izmantošana;
 • tablešu lietošana;
 • dažāda veida ziedes un želejas lietošana.

Izmantojot šīs metodes, jūs varat izvēlēties labāko veidu un palielināt dzimumlocekļa apjomu, kā arī palielināt tā jutīgumu.

Tautas līdzekļi dzimumlocekļa palielināšanai

Mūsdienās tradicionālā medicīna ir līdzekļu un recepšu krājums, kurus var izmantot kopā ar citiem dzimumlocekļa palielināšanas paņēmieniem. Dažādi augi un bišu produkti ir sevi ļoti labi pierādījuši.

Garšaugi

Ja jūs pievēršat uzmanību uztura bagātinātāju sastāvam, tad varat uzzināt par tiem augiem, kas dos pozitīvu efektu. Lai palielinātu dzimumlocekļa izmēru, ārsti ir izolējuši šādus augus:

 1. EpimēdijsIr Korejas kalnu sieviete, kas palīdz erektilās disfunkcijas ārstēšanā un ietekmē vīriešu dzimumorgānu izmēru. Šīs zāles galvenā viela ir ikarīns, kas paplašina asinsvadus un uzlabo erekciju.
 2. ŽeņšeņsIr pārbaudīts produkts, kas palielina asins plūsmu uz dzimumlocekļa pat pēc pirmās lietošanas reizes.
 3. Eirikoma ilgi lapuVai Malaizijas žeņšeņs, kas arī paplašina dzimumlocekļa šūnas un paātrina vietējo asinsriti. Turklāt šis augs vīriešiem palielina spermas daudzumu un libido.
augi dzimumlocekļa palielināšanai

Ar soda

Daudzi vīrieši pierāda parastās soda lietošanas efektivitāti dzimumlocekļa palielināšanai. Galvenais drošas procedūras nosacījums ir pareiza soda lietošana saskaņā ar tautas recepti. Dzimumlocekļa vannām varat izmantot soda. Audu kairinājums izraisa šūnu dalīšanos un dzimumlocekļa palielināšanos, bet galvenais ir nevis pārspīlēt ar šo terapiju.

Medus recepte

Viens no populārākajiem veidiem, kā palielināt dzimumlocekli, ir medus lietošana, un šī metode ir saņēmusi urologu un andrologu apstiprinājumu. Tas jāpiemēro saskaņā ar šādu shēmu:

 • medus un ūdens tiek sajaukti un regulāri izmantoti iekšēji;
 • valriekstus pievieno medum un patērē tukšā dūšā, katru rītu pa vienai karotei;
 • pievienojiet medus lazdu riekstus un rožu gurnus, sasmalciniet un sakuliet masā, katru dienu lietojot 1-2 ēdamkarotes.
receptes ar medu dzimumlocekļa palielināšanai

Darba metodes

Mēs esam apkopojuši visbiežāk sastopamos veidus, kas sola palielināt vīrišķību, un noskaidrojuši, vai tie patiešām darbojas.

Vissvarīgākais veids, kā palielināt dzimumlocekļa garumu un diametru, ir vingrinājumi, kas padarīs orgāna šūnas un audus elastīgākus un elastīgākus. Arī vingrinājumi palīdz uzlabot vietējo asinsriti, un, kā jūs zināt, fallosa lielums tieši ir atkarīgs no asiņu pieplūduma uz fallu erekcijas laikā.

Daudzi vīrieši domā, kā palielināt dzimumlocekļa biezumu, izmantojot jelqing vingrinājumus? Tas ir vairāk nekā viegli izdarāms. Šie ir divi vingrinājumi, kas var palīdzēt sasniegt labus rezultātus.

 1. Pirms pirmā vingrinājuma uzsākšanas dzimumloceklis ir jāsasilda, lai kavernozie ķermeņi būtu lokanāki. Jūs varat to sasildīt ar siltu (ne karstu! ) Apsildes paliktni vai ar maisu ar siltu sāli vai graudaugu. Viegli uzklājot, nespiežot, jums ir jāuzsilda cieņa, un jūs varat turpināt masāžu. Lai panāktu lielāku efektu, dzimumlocekļa erekcija ir viegli jānovieto un dāsni jāieeļļo ar smērvielu vai īpašu palielināšanai paredzētu gēlu. Mēs satveram dzimumlocekli ar rādītāju un īkšķi, cieši no tiem izveidojot gredzenu. Mēs pievēršam roku pie galvas un apstājamies ceļā uz to. Mēs nofiksējam dzimumlocekli saspringtā stāvoklī un kavējamies 7–10 sekundes. Mēs noņemam roku. Tādējādi jums ir jāveic 20 atkārtojumi. Ja erekcija ir kļuvusi spēcīga, jūs varat pārtraukt vingrinājumu. Tiklīdz tas vājina, turpiniet.
 2. Nākamais dzimumlocekļa palielināšanas vingrinājums jāveic ar plaukstu. Viņai cieši jāsatver dzimumloceklis pie pamatnes un diezgan spēcīgi jāsaspiež 10 sekundes. Ja palma pilnībā neaizsedz dzimumlocekli, mēs ar otru roku aptinam izvirzīto garumu. Saspiešanas laikā jums jāvelk dzimumloceklis uz augšu un uz leju, un pa kreisi - pa labi. Jums jāsaspiež tā, lai sajūtas būtu uz sāpju robežas. Vingrojums jāatkārto ne vairāk kā 10 reizes.

Izmantojot želeju, jūs sasniegsiet rezultātu divreiz ātrāk. Jelqing vingrinājumi kopā ar želejas sastāvdaļām uzlabo asinsriti kavernozā korpusā, un hialuronskābe iekļūst dzimumlocekļa audos un papildina apjomus, kuru dēļ notiek strauja un redzama palielināšanās.

Ja jūs katru dienu nodarbojaties ar šādu vingrošanu, tad pat bez operācijas jūs varat sasniegt dzimumlocekļa garuma pieaugumu par 2 cm tikai mēneša laikā. Izmantojot dzimumlocekļa palielināšanai īpašus gēlus un ziedes, rezultātu var sasniegt īsākā laikā.

Dzimumlocekļa paplašināšanās pārtika

Labas veselības un normālas reproduktīvās sistēmas darbības atslēga ir pareiza uztura. Lai dabiski palielinātu dzimumlocekli, diētai jāpievieno pēc iespējas vairāk šādu pārtikas produktu:

 • Arbūzs - arbūzu sastāvdaļas paātrina asinsriti un cirkulāciju dzimumloceklī.
 • Olbaltumvielu pārtika - olbaltumvielas ir atbildīgas par vispārējo testosterona līmeni un muskuļu augšanu.
 • Rieksti ir vitamīnu avots, kā arī vielas, kas palielina testosterona sintēzes ātrumu.
 • Jūras veltes ir dabisks afrodiziaks un lielisks cinka avots.
 • Zaļie - īpaši spināti, pētersīļi, selerijas, kas arī palielina testosterona līmeni un kopumā veicina veselību.

Augu ārstēšanas priekšrocības

 • Garšaugus bieži nav grūti atrast, tos pārdod gandrīz jebkurā aptiekā. Un tiem, kas dzīvo ciematā, tas ir vēl vieglāk. Nepieciešamos augus viņi var bez maksas savākt jebkurā pļavā vai laukā.
 • Tie, kurus nopietni interesē tradicionālā medicīna, augu ārstēšanu uzskata par nekaitīgu. Augu izcelsmes zāles ir drošākais veids, kā palielināt vīriešu reproduktīvo orgānu.
 • Strauja dzimumlocekļa palielināšanās tiem, kas dzer augu uzlējumus, nedarbosies. Bet jūs iegūsiet ilgstošu efektu.

Neaizmirstiet par masturbāciju

Masturbācija ir ne tikai veids, kā patstāvīgi gūt prieku un relaksāciju, bet arī īpašs vingrinājums dzimumlocekļa garuma izstiepšanai. Lai palielinātu dzimumlocekli, veiciet tālāk norādītās darbības.

 • eļļošanai uz dzimumlocekļa tiek uzklāts krēms vai eļļa;
 • pēc tam ar masāžas palīdzību viņi sasilda audus;
 • vīrietim jāsasniedz maksimāla erekcija;
 • no diviem pirkstiem jums jāizveido gredzens, ar kuru ar nelielu spiedienu veikt kustības no apakšas uz augšu;
 • procesam obligāti jābeidzas ar ejakulāciju un pilnīgu seksuālu atbrīvošanu.

Ja vīrietim neizdodas uzbudināties, partneris vai erotisku attēlu skatīšanās var viņam palīdzēt šajā procesā. Masturbācijai vajadzētu būt periodiskai, nevis aizstāt pilnvērtīgu vīrieša seksuālo dzīvi. Tas var radīt tikai patīkamas sajūtas, diskomfortu un sāpes - tas ir iemesls pārtraukt rīcību.