Dzimumlocekļa palielināšanas metodes

vīrieša locekļa lielums, kā palielināt

Gandrīz visus vīriešus uztrauc dzimumlocekļa paplašināšanās jautājums. Tas jo īpaši attiecas uz tiem, kuriem daba ir atņēmusi iespaidīgo ērģeļu izmēru. Komplekss, kas mazā dzimumlocekļa dēļ attīstās stiprā dzimuma pārstāvēs, atstāj savu nospiedumu ne tikai uz seksuālo, bet arī ikdienas dzīvi. Šādi vīrieši, kā likums, ir atturīgi, nedroši, cenšas izvairīties no saziņas ar pretējo dzimumu.

Taisnības labad jāatzīmē, ka spēcīgās cilvēces puses pārstāvju vidū ir arī tādi, kuri pat ar vidējo dzimumlocekļa izmēru (uzceltā stāvoklī no 13 līdz 15 cm) vēlas palielināt dzimumlocekli par vairākiem centimetriem gan garumā, gan dzimumloceklī. apjomā.

Ko mēs varam teikt par mikropēnu īpašniekiem - viņi tikai sapņo atrast metodi, kas palielinās dzimumlocekļa izmēru vismaz par 2-3 centimetriem! Par laimi, mūsdienu medicīna piedāvā vairākus šīs problēmas risinājumus gan ar operāciju, gan bez tās.

Apsvērsim veidus, kā detalizēti palielināt dzimumlocekli.

Vakuuma sūkņa metode

Dzimumlocekļa palielināšana, izmantojot īpašu cilindru, kas uzlabo erekciju, sūknējot gaisu no ierīces, tiek uzskatīta par visvienkāršāko un pieejamāko. Dzimumloceklis tiek ievietots vakuuma struktūrā un nospiests uz sūkņa, kas izsūknē gaisu. Tā rezultātā tiek izveidots spiediens uz dzimumlocekli, palielinot asinsriti dzimumloceklī un nodrošinot stabilu erekciju.

Tomēr, pēc ekspertu domām, šī metode īslaicīgi uztur orgānu vertikālā stāvoklī, turklāt tā provocē zilumu parādīšanos uz dzimumlocekļa un var izraisīt asinsvadu plīsumu. Tādēļ dzimumlocekļa palielināšana ar vakuumu ir iespējama tikai pēc konsultēšanās ar speciālistu.

Pagarinātāja metode

Pagarinātājs ir īpaša ierīce, kas fiksē dzimumlocekli izstieptā formā, kā dēļ tā izmērs palielinās. Šādu ierīču dizains ir atšķirīgs, bet mehānisma būtība ir vienāda: dzimumloceklis tiek fiksēts ar īpašām skavām, kas nodrošina miesas spriedzi. Pēc ražotāju domām, šī metode ļauj palielināt dzimumlocekļa garumu par 2-3 centimetriem sešu mēnešu laikā.

Zāļu lietošanas metode

Es gribētu nekavējoties atzīmēt, ka šīs metodes efektivitāti nav apstiprinājis viens ārsts. Dažādi uztura bagātinātāji un tabletes dzimumlocekļa palielināšanai darbojas pēc orgāna erektilās funkcijas uzlabošanas principa, bet neveicina dzimumlocekļa augšanu. Protams, uzceltā stāvoklī dzimumloceklis šķitīs nedaudz lielāks, taču šo efektu var panākt arī citādi, bez ķermeņa saindēšanas ar apšaubāmas ražošanas tabletēm.

Ķirurģiskā metode

Dzimumlocekļa palielināšanās operācija tiek uzskatīta par vienīgo efektīvo metodi, lai piešķirtu vīriešu orgānam garumu un apjomu. Ķirurģiskās iejaukšanās būtība ir nogriezt specifiskās saites, kas tur dzimumlocekļa iegurņa rajonā. Dzimumlocekļa pamatnes spriedze pēc šīs operācijas vājina, kas ļauj palielināt orgāna garumu par 2–4 cm, kā arī ar taukaudu implantācijas palīdzību jūs varat piešķirt dzimumloceklim papildu tilpumu.

Jāatzīmē, ka šāda operācija netiek veikta cilvēkiem, kuri cieš no cukura diabēta, paaugstināta asinsspiediena, onkoloģiskām un citām nopietnām patoloģijām.

Mūsu sarunas beigās es vēlos padalīties ar jums par vienu no vienkāršākajiem un pieejamākajiem veidiem, kā katram vīrietim vizuāli palielināt dzimumlocekli. Vienam ir jāatbrīvojas tikai no liekā svara, un jūsu vīrišķība izskatīsies ilgāk. Fakts ir tāds, ka tauku krokas ap dzimumlocekli vizuāli samazina dzimumlocekļa faktisko izmēru par vairākiem centimetriem. Paturiet to prātā!

Apkopojot visu iepriekš minēto, mēs varam secināt, ka vienīgā efektīvā dzimumlocekļa garuma un apjoma palielināšanas metode ir operācija. Pārējās metodes darbojas pēc potences palielināšanas un erekcijas palielināšanas principa. Lai gan, lai atbrīvotos no kompleksiem un uzlabotu vīrieša seksuālo dzīvi, ar šo efektu pietiek.