Kā palielināt dzimumlocekli

Tā notika, ka dzimumloceklis vienmēr izraisa patiesu interesi un sarunas par tā funkcionalitāti, savukārt liela uzmanība tiek pievērsta tādai problēmai kā dzimumlocekļa izmērs. Lielākā daļa ekspertu uzskata, ka normāls dzimumlocekļa izmērs erekcijas stāvoklī ir 12-20 cm, citi uzskata, ka tas ir 13-18 cm.

dzimumlocekļa palielināšanās

Kas ietekmē dzimumlocekļa izmēru

Galvenā ietekme ir testosterona līmenis jaunieša pubertātes laikā. Ja šajā laikā dzimumhormonu organismā ir pārmērīgi, tad var sagaidīt, ka dzimumloceklis būs liels, ir pilnīgi iespējams, ka uzceltā stāvoklī tā garums sasniegs 25-30 cm. Kad testosterona līmenis ir nedaudz samazināts, orgāns sasniedz 12-14 cm. Vidēji dzimumlocekļa izmērs ir 16-18 cm. Ja erekcijas laikā dzimumlocekļa garums nepārsniedz 10 cm, tas norāda uz zemu līmeni testosterona daudzumu organismā un iespējamās endokrīnās slimības, kas iegūtas iedzimta veidā.

Noteikti kļūdās viedoklis, ka dzimumorgānam normālā diapazonā, tas ir, 12-20 cm, sievietei būs grūti sagādāt prieku dzimumakta laikā. Šajā gadījumā izmērs nav tik svarīgs kā vīrieša prasmes un izpratne par sievietes fizioloģiju un seksuālās simpātijas nepieciešamību. Kas attiecas uz jautājumu, kad tiek parādīts dzimumlocekļa palielinājums, tad parasti šo problēmu risina vīrieši, kuru dzimumlocekļa izmērs neietilpst "optimālajā" diapazonā, tas ir, mazāks par 12 cm.

Palielināt metodes

Dzimumlocekļa lieluma palielināšanos var mainīt divējādi: operatīvās korekcijas metode un konservatīva. Dzimumlocekļa operatīvo metodi vai plastisko operāciju var veikt šādi: ligamentotomija. Saites piestiprināšana tiek pārvietota no kaunuma locītavas uz dzimumlocekli, savukārt dzimumloceklis var pagarināties par 1-2 cm. Operācija tiek veikta 15 minūtēs, un rehabilitācijas periods ilgst vairākas dienas. Dzimumlocekļa protēžu implantēšana. Lai pielāgotu dzimumlocekļa izmēru, tā audos tiek ievietotas īpašas protēzes. Tomēr, izmantojot šo pieeju, dzimumloceklis visu laiku paliks saspringtā stāvoklī (daži modeļi paredz relaksācijas radīšanu, taču tie ir diezgan dārgi). Orgāna zemādas audos tiek implantēta polimēru sieta (matrica), uz kuras pamazām augs pašas audi. Tādējādi dzimumlocekļa biezums apkārtmērā palielināsies par 1-2 cm.

operatīva dzimumlocekļa palielināšanās

Konservatīvā metode

Izmantojot paplašinātāju, ierīce, kas katru dienu var palielināt dzimumlocekļa izmēru par 0, 5–1 cm gadā. Viens ierīces gals balstīsies pret kaunuma zonu, bet otrs - pret dzimumlocekļa galvu, pamazām izstiepjot tā "ķermeni".

Slaukšana. Dzimumloceklis tiek uzkarsēts zem karsta ūdens, un pēc tam tiek veiktas "slaukšanas" kustības virzienā no pamatnes līdz galvai. Regulāri vingrinājumi dod pieaugumu par 0, 5 cm gadā.

Ar vakuuma izlādes palīdzību. Vakuuma sūkņa izmantošana ļauj gan izstiepties, gan palielināt dzimumlocekļa diametru līdz 1 cm gadā.

Ir vēl viens veids, kā palielināt dzimumlocekļa izmēru bez operācijas, bet tikpat efektīvi. Lai saprastu metodes būtību, jums jāzina, ka no iekšpuses orgānam ir sūkļaina struktūra. Kad rodas uzbudinājums, "sūkļa" šūnas tiek piepildītas ar asinīm, palielinot un padarot dzimumlocekli saspringtu - tā ir erekcija. Bet šis pieaugums aprobežojas ar kavernozo ķermeņu membrānu, tas ir, tunica albuginea. Tieši šai struktūrai ir tieša ietekme uz dzimumlocekļa izmēru. Jaunā metode sastāv no īpaša aparāta izmantošanas, kas piesātina balto membrānu ar preparātiem, kas padara to mīkstāku, kas atvieglo audu izstiepšanu, ko veic ar vakuuma ierīci. Ir vērts atzīmēt, ka šī metode ir ļoti efektīva, jo to var izmantot, lai sasniegtu garuma pieaugumu līdz 2 cm, un lokā - līdz 1, 5 cm tikai viena mēneša laikā. Jāatceras, ka jebkuras dzimumlocekļa palielināšanas metodes izmantošana ir iespējama tikai urologa uzraudzībā, lai izvairītos no iespējamām komplikācijām.