Kādi ir vingrinājumi dzimumlocekļa paplašināšanai? Mājas apmācības iespējas

Vīrietis nav apmierināts ar gailīša lielumu

Neatkarīgi no stiprā dzimuma potenci, garuma rādītājs pārliecinoši ieņem pirmo pozīciju. Un tas nebūt nav maza lielu vīriešu iegriba, bet gan dati, no kuriem tieši atkarīgs viņu garīgais stāvoklis.

Vīrietis ar lielu dzimumlocekli zemapziņas līmenī jūtas pārliecinošāks un pievilcīgāks, tieši šis faktors kalpo kā neredzams signāls un pievilcība sievietēm. Vai ar apmācību ir iespējams palielināt dzimumlocekļa izmēru? Atbilde ir rakstā.

Dzimumlocekļa palielināšana ar narkotikām ir gandrīz neiespējama, bet ar mehānisku ietekmju, svaru, vakuumsūkņu un roku palīdzību var sasniegt taustāmus rezultātus. Izmantojot regulāru pieeju un pareizu izpildi, salīdzinoši īsā laika posmā jūs varat palielināt savu dzimumlocekli līdz 3 centimetriem.

Lai veiktu manipulācijas ar orgānu, labāk izvēlēties rīta un vakara stundas un veltīt piecpadsmit līdz trīsdesmit minūtes dienā procedūrām, kas palielina dzimumlocekļa augšanu. Galvenais nosacījums ir būt pacietīgam, jo vienā dienā brīnums nenotiks.

Svarīgs: Pirms sākt jebkuru stiepšanās metodi, ieteicams meklēt medicīnisku palīdzību. Tā kā jebkura nolaidība un nepareiza darbība var izraisīt ne tikai ievainojumus, bet arī vīriešu orgānu jutīguma zudumu.

Izaugsmes apmācība mājās

Dzimumlocekļa izmērs, kuru nepieciešams palielināt

Vispieejamākais variants ir speciāli veidotu vingrinājumu komplekts dzimumlocekļa palielināšanai, kuru mērķis ir asinsrites normalizēšana, dzimumlocekļa izstiepšana un erekcijas uzlabošana. Tos var izdarīt pat mājās.

Dzimumlocekļa izmēru nosaka asins daudzums, kas erekcijas laikā ieplūst orgānā.. . . Tāpēc, pirms sākat jebkāda veida vingrinājumus, orgāns ir jāuzsilda, lai izvairītos no ievainojumiem un audu elastības.

Lai sasildītos, varat izmantot parastu drāniņu, kas iepriekš samitrināta ar siltu ūdeni, un ietīt dzimumlocekli, nepieskaroties sēklinieka zonai. Ērģeļu atpūtai būs nepieciešamas 5 minūtes.


Muskuļu stiepšana

Šādas apmācības īpatnība ir tāda, ka jebkura stiepšanās tiek veikta tikai uz orgāniem gausā stāvoklī. Stiepšanās kustības veicina nelielu galvas ārējo izskatu. Šādas procedūras nepievienos vēlamos 5-7 centimetrus, bet ir absolūti iespējams sasniegt divus vai trīs.

Uzmanību: Dzimumlocekļa izstiepšana ar roku rada tādu pašu efektu kā dzimumlocekļa sasprindzināšana ar tradicionālām sistēmām.

Drošāka saķeres metode ir tāda, ka nav spiediena uz mugurkaula nervu, kas iet gar dzimumlocekļa ārpusi. Katrs vīrietis var izdomāt savus saķeres paņēmienus, paļaujoties uz personīgām sajūtām.

Galvenais ir nepiespiest dzimumlocekli pārāk daudz, lai netraucētu asinsriti. . . . Pēc divām nedēļām būs iespējams novērtēt skalu. Tomēr, lai iegūtu redzamus rezultātus, būs nepieciešami apmēram trīs mēnešu treniņi mājās.

Jelqing

Šis ir vingrinājums ar ilgu vēsturi, kas mūsdienās tiek veiksmīgi izmantots. Darbības princips tiek samazināts līdz orgāna izstiepšanai ar rokām. Sakarā ar to, dzimumloceklī ar masējošu kustību palīdzību paaugstinās asinsspiediens.

Šāda stiepšanās provocē audos mikrobojājumus, kurus pēc kāda laika kompensē jaunu šūnu augšana.

Cilvēks palielināja savu dzimumlocekli ar vingrinājumiem

Šīs metodes analoģija ir līdzīga muskuļu veidošanai.. . . Un pēc laika, milimetrs pa milimetram, ir jūtams dzimumlocekļa pieaugums. Lai rezultāts būtu patiešām redzams, vingrinājums jāveic vismaz reizi dienā.

Pirmajās dienās procedūra jāveic vismaz 50-100 reizes. Līdz mēneša beigām pakāpeniski izstiepumu skaitu var palielināt līdz 200 atkārtojumiem vienlaikus. Pēc apmēram mēneša, kad bagāžnieks ir stiprāks, vingrinājumus var veikt ar lielāku aktivitāti, stiprāk velkot mīkstumu, pateicoties saistaudu trenēšanai.

Ja tiek ievērota šī tehnika, intensīvas asinsrites rezultātā dzimumlocekļa galva kļūst pietūkuša un sarkana. Kad rezultāts ir apmierinošs, jūs varat turpināt vingrinājumus ar ievērojamiem intervāliem, bet vismaz reizi nedēļā.

Manipulācijas jāveic daļēji uzbudinātā stāvoklī, lai nesabojātu asinsvadu vēnas.. . . Procedūras laikā noteikti izmantojiet smērvielu vai parasto vazelīnu, lai izvairītos no ādas nobrāzumiem.

Tirāža

Laba asinsrite vislabākajā veidā ietekmē ne tikai stāvokli, bet arī vīrišķības lielumu. Slikta asins plūsma uz dzimumorgāniem padara vīrieti par novājinātas vai neesošas erekcijas ķīlnieku.

Labākā dzimumlocekļa asinsrites metode ir fiziskās aktivitātes un vismaz fizisko pamatdarbību veikšana, piemēram, vieglas rīta vingrošanas, kāpšana pa kāpnēm un ikdienas garas pastaigas.

Daudzus gadsimtus cilvēce ir aktīvi izmantojusi dabiskus afrodiziakus asinsrites palielināšanai, kas stiprina potenciālu asins plūsmas dēļ orgānos.Vīriešu vidū vispopulārākā ir žeņšeņa sakne., arī vadošās pozīcijas ieņem ingvers, timiāns un rieksti.

Kegela vingrošanas bloks

Dzimumlocekļa palielināšanas vingrošana

Kegela vingrinājumu palīdzība ir netieša, tā sastāv no lielāka asins plūsmas apjoma orgānā.

Tas ļauj dzimumloceklim sasniegt maksimālu erekciju.. . . Lai sasniegtu maksimālu rezultātu, šo dzimumlocekļa rasas apmācību ieteicams izmantot kā palīgmācību.

Lai labāk saprastu, kuri muskuļi būtu jāiesaista, vīrietim vienkārši jāmēģina pārtraukt urinēšanas procesu un sajust, ka šajā brīdī darbojas starpenē un iegurņa pamatnes muskuļi.

Kegela vingrinājumu priekšrocības ir kontrindikāciju un sāpīgu sajūtu trūkums.

Padoms: Dzimumlocekļa muskuļu kontrakcija paliek pilnīgi neredzama, tāpēc manipulāciju ar orgānu var veikt jebkurā vietā un laikā.

Piespiediet

Tomēr labākā metode joprojām ir manuālā metode, kurā tiek izmantoti pirksti.. . . Lai veiktu vingrinājumu, jums katru dienu jāpavada 20 līdz 30 minūtes uz ķermeņa.

Šādu manipulāciju laikā dzimumloceklim jābūt pilnībā atslābinātam, lai būtu ērtāk orgāna priekšādiņu pavilkt līdz galam. Vingrinājums jāveic nelielā sāpīguma stāvoklī, taču nedrīkst būt spēcīgas sāpju sajūtas.

Process sastāv no dzimumlocekļa vilkšanas uz augšu, uz leju un pa kreisi. Šādas manipulācijas veicina veiksmīgu dzimumlocekļa izstiepšanos dzimumloceklī, kā rezultātā palielinās orgāna garums.

Apļveida stiepšanās

Nedaudz līdzīgs spēka pievilkšanai.Atšķirība starp šo paņēmienu ir lēna dzimumlocekļa rotācija pretēji pulksteņrādītāja virzienam.. . . Nepieciešamais atkārtojumu skaits ir 25. Pēc katras vienmērīgas kārtas orgāns jāsakrata un jāpamasē, lai uzlabotu asins plūsmu. Vingrinājumi palīdz pagarināt dzimumlocekli, izstiepjot skrimšļa procesus tā pamatnē.

Sēžot

Šāda veida vingrinājumiem jums jāizmanto krēsls vai dīvāns. Izstiepšanās ir svarīga dalībniekam ar nelielu erekciju. Tas ir nepieciešams, lai orgānu varētu brīvi izstiept un pagriezt noteiktā virzienā. Šāda veida stiepšanās laikā dzimumloceklis jāvelk nevis uz augšu un uz sāniem, bet gan uz sēžamvietu, lai pēc tam lēnām sēdētu uz tā.

Metodes rezultāts ir spiediena palielināšana uz kavernozo ķermeni orgāna iekšienē.. . . Sakarā ar to redzami rezultāti tiek sasniegti ne tikai dzimumlocekļa garumā, bet arī platumā.

V veida

Pirkstu gredzens, lai iesaiņotu dzimumlocekli vingrošanai

Tas jādara ar mīkstu orgānu. Šajā gadījumā pirkstu gredzens satver galvu un tiek turēts vairākas sekundes. Jums jāveic 10 pieejas.

Lai efekts būtu acīmredzams, vingrinājuma laikā jums ar brīvās rokas īkšķi ir stingri jānospiež dzimumlocekļa pamatne un jāpārvieto uz galvu un atpakaļ uz pamatni.Veicot vingrinājumu, nevajadzētu rasties diskomfortam un sāpēm.. . .

Ja vingrinājuma laikā rodas sāpes, ir nepieciešams saspiest galvu, kas veicina asiņu aizplūšanu un, ja nav diskomforta, jūs varat turpināt stiepšanos.
Masāža

Dzimumlocekļa palielināšanas masāža ir nedaudz līdzīga masturbācijas procesam. Lai izvairītos no sāpēm un diskomforta stiepšanās procedūras laikā, jums jālieto smērviela.

Gaismas erekcijas stāvoklī dzimumloceklis tiek satverts ar pirkstiem tā pamatnē. . . Kustības tiek veiktas uz galvas un muguras augošā secībā, pamazām ātrums palielinās. Sasniedzot pilnu erekciju, vīriešu orgānu satver ar divām rokām un vairākas reizes izstiepj, pēc iespējas ilgāk kavējoties pagarinātā stāvoklī. Sakarā ar to asinis tiek aizturētas dzimumlocekļa dziļajos slāņos.

Kravu apturēšana

Metode tiek izmantota orgāna palielināšanai, izmantojot svarus beigās. Manipulācijas ar svaru dzimumlocekļa iekšienē provocē nelielas asaras (mikroplaisas), kuras drīz piepilda ar daļēji skrimšļainu veidojumu, veicinot dabisko dzimumlocekļa pagarināšanos.

Tagad jūs zināt, ko darīt mājās, lai palielinātu dzimumlocekli. Ja vēlaties, varat mainīt dažas lietas par dzimumlocekļa izmēru.

Blakus efekti

Vingrinājumi mājās, kas palielina vīriešu dzimumlocekļa augšanu, var izraisīt daudzas blakusparādības. Daudzi no tiem ilgst īsu brīdi un pazūd dažu dienu laikā.Tie ietver:

  • ādas apsārtums un sarkani plankumi uz tā. Bieži vien šo efektu izraisa pārmērīgas pūles;
  • sausa dzimumlocekļa āda var liecināt par nepareizu vai nepietiekamu smērvielas daudzumu.
Dzimumlocekļa palielināšanas vingrinājumu blakusparādība

Bet ne visas izstiepšanas "blakusparādības" izskatās tik nekaitīgas. Pārāk aktīva un skarba pieeja vingrinājumiem vīrietim var beigties:

  1. Sāpes orgānā.
  2. Dzimumlocekļa aptumšošana.
  3. Zilumi un sarkani plankumi.
  4. Tulznas.
  5. Asinis un asins recekļi dzimumorgānu traukos.
  6. Īslaicīgs erekcijas trūkums.

Uzklājiet dzimumlocekļa palielināšanas krēmu, lai uzlabotu rezultātus pēc treniņa.

Ja izlemjat par dzimumlocekļa palielināšanas vingrinājumiem, ir svarīgi atcerēties galveno noteikumu: neatkarīgi no tā, kādas sāpes pēc dzimumlocekļa manipulācijas parādās, tās a priori nevar būt nekaitīgas. Tādēļ, ja kādā vingrinājuma posmā jūs sākāt justies neērti un sāpīgi, ņemot vērā visas jūsu vēlmes, turpmākas procedūras nav ieteicamas.

Dažu dienu laikā sāpes var izzust pašas. Bet, ja tas nenotika, jums nekavējoties jāsazinās ar speciālistu, lai kliedētu vai apstiprinātu šaubas un pielāgotu turpmākās darbības. Ir reāli palielināt vīriešu dzimumorgānu ar fiziskiem vingrinājumiem.